כיצד לפתוח חנות באינטרנט

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד לפתוח חנות באינטרנט

תוהה איך לפתוח חנות Intrenet, להתכונן, כי אתה עומד מול הקשיים הגדולים ביותר כאשר מחפשים מוצר ייחודי, במקום הטובין, אשר יש רמה גבוהה של תחרות קמעונאית אחרת המפעלים. כדי ליצור עסק מצליח הקמעונאי המקוון צריך מסירות ונכונות לעבודה, לא רק לקראת ההשקה של מכירות אלקטרוניים, אלא גם תמיכה מתמדת אותם. עם זאת, חנות קמעונאית יכול לאפשר לך לקבל הכנסה הגונה אם אתה מוצא את המוצר הנכון למכור. מה שאתה צריך: זה הדרכה כיצד ליצור magazinVozmozhno באינטרנט, רישיון prodazhuProdukt realizatsiiProgrammnoe תוכנה עבור מסחר אלקטרוני (CMS) כסף DomenHosting שלב 1: בדוק את סוג המוצר הקמעונאי שברצונך למכור. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל דובי אמיתי. ניהול מחקר שוק מקוון עבור הרעיון שלך כדי לקבוע מצב העניינים הנוכחי אולי כבר השוק רווי במוצרים כאלה, או אם יש צורך גדול עבור מוצר זה, כלומר, שוק היעד שלך (למשל באזור שלך). על מנת ללמוד מהמתחרים שלך, בקר באתר האינטרנט חנויות מקוונות שלהם המציעים את אותו מוצר. כדי למצוא מפיצים או סיטונאים של מוצרים, בקר ליצרן הטובין למצוא את הסעיף הקמעונאית. אחרת, אתה יכול קוראים היצרן של המוצר שאתה רוצה למכור, כדי לזהות הצעות אפשרי ליישום. כדאי לך לעיין אצל פטריק דרהי כדי לקבל עוד מידע.

שלב 2: בצע סקיצה של תוכנית עסקית במחשב. תאר חנות מקוונת העתיד שלך בפירוט, להוסיף רשימת המוצרים שאתה רוצה למכור. כתוב על קבוצת היעד שאליו אתה מיקוד: הם יכולים להיות גם אנשי עסקים ובני נוער, עקרות בית או פנסיונרים. מצא את אתרי האינטרנט שבהם קהל היעד שלך לעתים קרובות יותר כל הביקורים, כולל פורומים ובלוגים. כתוב אותם התוכנית העסקית שלך.

תאר מה יהיה להציע on-line שלך ​​ללקוחות ואיך להקצות המוצר הקמעונאי שלך, למשל, על ידי מתן המדויקת ביותר הזמנת הצעות, מידע על מוצר, שירות או ייחודי. שלב 3: זהה את הרשיונות המדינה האישורים הדרושים עבור העסק שלך. צור קשר עם סוכנות המדינה המתאימה או ביקור שלה האתר כדי לראות אם במסמכים הדרושים. מלא את תיעוד ראוי לקבל רישיון כנדרש. עבור קמעונאים, יש צורך להוציא מינימום של ה-IP, כמו העסק המקוון שלך יהיה במס מכירה. שלב 4: להשיג את הציוד והכלים הדרושים עבור העסק שלך. צור קשר עם יצרנים או סיטונאים מורשים dogovritsya מכירת טובין שלו. טופס הסכם או ליצור קשר עם הספק, אשר מתאר בפירוט את מחיר הסחורה כדי לרכוש כמות מסוימת וכל ניואנס אחר הדרוש לך. מצא מקום לאחסון מזון לפני שליחתו ללקוח או החוזה עם הספק על משלוח של המניה. שלב 5: אתם צריכים לקנות שם דומיין ואירוח לאתר ולבחור את CMS החשוב ביותר (מערכת ניהול תוכן), או "מנוע" עבור החנות המקוונת שלך. ביותר אלה הפופולריים הם: מסחר אלקטרוני, Volusion. לכולם יש מספר יתרונות וחסרונות. ב Intrenet הפתרונות רוסית שוק חנויות מקוונות ניתן כנראה להבחין 1C-Bitrix וחדש, אבל לא ממש רע ", מנוע» FastSales. להפתעתי, רישיון מכירות מהיר עלויות הרבה יותר זול, אבל אתה יכול לקבל את כל הפונקציונליות הכרחי לאחסן Intrenet. למעשה, מדובר בחנות מן המוכן באינטרנט. וכמובן, היתרון העיקרי של מכירות מהירה – זה מה זה המערכת תוכננה במיוחד עבור מסחר באינטרנט. קישורים בעקבות למוצרים אנשי הקשר ניתן למצוא למטה. השלב הבא יהיה להתקין את התוכנה על שרת אירוח באינטרנט באמצעות פאנל אינטרנט בקרה אירוח. שלב 6 שינוי אתר אינטרנט שלך חנות Administrovanie דרך CMS. הורד קולאז' באנר או חתימה המכילה את שם החנות ואת הלוגו. צור את הקטגוריה המתאימה של המוצרים שאתה רוצה למכור. קחו המקדימה לקבלת תיאור מפורט של המוצר המכיל את מחיר hrarkteristiki ותמונות. קביעת תעריף קבוע עבור עלויות המשלוח או לציין להגדרה דינמית של ערך בהתאם משקלו של המוצר או שיטת משלוח. הוספת שיטת התשלום עבור החנות המקוונת שלך, בדרך כלל, CMS כבר יש שיטות התשלום הפופולרי. לדוגמה, יחידות מכירות מהיר בנויים לשלם באמצעות: תשלום-Z, LibertyReserve, RBK-Money, Robokassa, Moneybookers (עבודה עם אשראי כרטיס), Nochex, WebMoney, PayPal, מזומנים אחת (W1), SMSCoin. כאשר כל ההתאמות הנדרשות ייעשה, הקפד לבדוק את האתר שלך על ידי ביצוע רכישה בדיקה על ידי הלקוח. שלב 7: בצע מסחרי עבור החנות המקוונת שלך. סדר מודעות באנר באתרי ביקר קהל היעד שלך עשוי להיות מעוניין יותר. לעידוד וקידום חנותו על הפורומים, ליצור כיסוי SoC. רשתות עבור ביקורות מוצר. יכול השימוש מסעות הפרסום לשלם עבור שירותים לחץ עם Yandex או Google AdWords, המודעות שלך לחנות היה לראות בחלק העליון של ההנפקה של מנועי החיפוש. קישורים מכירות אנשי קשר מהיר בסנט פטרסבורג: +7 (812) 980-40-36 (פול)

Comments are closed.