כיצד לנהל את הקריירה שלך

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד לנהל את הקריירה שלך

הבט בעצמך כמו חברה עם מוצר או שירות למכור. להבין את השוק ועיצוב של מסע שיווק דינמי, אחזור חברות לשכור עובדים המציעים את התוצאות הטובות ביותר ואת התמורה הטובה ביותר לכסף. התחל על-ידי זיהוי שלך מיומנויות, כישורים והישגים. לאמץ גישה ממוקדת לקוח. יתרונות ותוצאות לספק מעסיקים? הם מעודכנים ומסחרי כישורים? מעסיקים בצוות, השחקנים בשוק ולפתור בעיות. לאחרונה מצאתי אצל אורקל אוזן קשבת . הם רוצים לראות את הראיות קורות חיים או קורות חיים של ההישגים ספציפיים, הניתנות לכימות. כדי לקבוע אילו כישורים נוספים שעליך לפתח להפוך מסחרי יותר. נהנים כל הזדמנויות למידה רציפה ופיתוח מקצועי.

עסקים מצליח לקבל לקוחות באמצעות הפיתוח של הצעה למכירה חד-פעמית. כדי להעניק לך יתרון תחרותי, לנתח מה אחרים המועסקים בתחומם, שהם מציעים. לא מספיק לחקות אותם, התייחס של להבדיל על-ידי הצעת יותר משהו, משהו ייחודי. נסה להעריך את עצמך באופן אובייקטיבי, ניתן לזהות את המאפיינים המסחרי שלו. את הערכות ביצועי, מנתחים במידת האפשר, לקבל עזרה חבר או עמית כדי לסייע לך להעריך את עצמך.

הגדרת וסדר עדיפויות במטרות הקריירה לטווח קצר ולטווח ארוך. לימודי גיוס לאתרי אינטרנט, דפי ציטוטים היומנים כדי להכיר דרישות הנוכחי של מעסיקים. את קורות החיים שלך חייב להיות מותאם באופן קבוע המשיך יום כך שתוכל להגיב במהירות ואת המופנות אל כל הזדמנות משרה המתאימה שעולה. ללמוד הכל שאודות התעסוקה, ראיון עבודה קורות של אסטרטגיות חיפוש ספציפי ומקצועי טכניקות. לאמץ גישה מתוכננת, מקדימים, להגדיל את הסיכוי של נחיתה את העבודה המתאימה ביותר את הכישורים ואת האישיות ולאחר להגדיל את הסבירות של השגת המטרות הקריירה שלהם לטווח הארוך. ג'רארד McLoughlin מחבר מאמרים contributed מאות חברות הבחירה, אתרי אינטרנט ופרסומים ברחבי העולם, כולל: ארצות הברית.UU. היום, JobBankUSA.com, ארה ב- Recruiters.com, ייעוץ מקצועי ללא תשלום וכד' על בסיס קבוע, הירשם באותו היום עבור

Comments are closed.