כיצד לטפל בבעיות עם הבוס

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד לטפל בבעיות עם הבוס

שיש בוס מעצבן הוא אחד הגרועים התחלואים הרגילים. זה נראה כאילו יש אין פתרונות אפשריים. עד כמה אנו שואפים לעשות את הדבר הנכון, יש הסוג. פרפקציוניסט אמיתי, או עושים רק בשביל להקניט. בעבר, כאשר חשבתי מטיילים, להתיישב בכל מקום חדש או שינוי עבודות שלא חשבת כל הדברים. התמקדתי על המקום עצמו, הנוח יכול להיות, מאווררים, היפה, אך בסופו של דבר למדתי שהוא עוזב את אחד המשתנים החשובים ביותר. עוד מידע על אורקל ניתן למצוא באינטרנט. להרגיש טוב או רע בכל מקום מחליט: תושבי המקום.

דמיין לך לגור דירה נחמדה אבל מוקף מציפות את השכנים. זה לבוס שעוזב את המשרד שלנו. או שהוא שולח לנו כל חמש דקות. או זה בפגישה כל גורם לנו ביקורת ציבורית ללא רחמים. זה הנושא אשר נראה כי שום דבר לא צריך להיות טוב. תמיד למצוא פגם. או שזה תמיד את הפעילות הכי גרוע או מותאם אישית כדי להקצות לאחרים, אבל לנו.

כאשר אנו מיישמים אסטרטגיות אשר לימדה אותנו. אחרי הכל, קראנו הרבה, אנו יודעים אפילו על פסיכולוגיה. כדי שנוכל להתחיל על-ידי להכחיש את הבעיה. מאז איפשהו קראנו כי הבעיות אינם יותר מאשר עניין של פרשנות. אנחנו אומרים שזה לא יותר מאשר הזדמנות נותנת לנו לדברים להיראות טוב יותר. או שנוכל. לעשות עם זה מבחן זה אני מקבל, זה רק יכול להיות מועיל עבור הצמיחה האישית שלי. בקיצור, אין שום בעיה, הכל עניין של איך אני רוצה לראות את זה. אבל הסוג הוא עדיין שם. מתנהג כמו בלתי נסבל כמו פעם או אפילו גרוע מכך. אם זוהי הזדמנות כי אני ללמוד לעשות טוב יותר שיטה אחרת עושה זה אני יכול אפילו בטובך לתת את ההזדמנות הזאת למישהו אחר. את עדיין סובלת עם התעללות של jefecillo. אולי עדיף לראות את זה כמו מבחן. אבל וואו, כבר מבחן הוא לנו להיות יותר מוגזם. תמיד אנחנו עומד להיכשל בבחינות כאלה. ויש הרבה אסטרטגיה פסיכולוגי של להכחיש הבעיה, חולשה רוחנית שיוצר עבודה עם מישהו כמו כן, עומד על תילו, גדל. אסטרטגיות יעילות יותר כי ייעול הכחשת המציאות יכול להיות כל. אבל הנה כמה דוגמאות: מסכים לעצמך כי אתה לא מרגיש בנוח. רוצה להכחיש את זה היא כדי להטביע את כל אי הנוחות של התת מודע שלנו. בכל דרך או מחלה אחרת התרופה יהיה יותר גרוע. להתקדם בעבודה שלך וגם כבן אדם. אז תצא פחות נקודות שבו העבודה שלך עשוי להיות פתוח לביקורת. להכין מראש עבור כל ניטור שברצונך לקבל. מנסה לעשות הכל. כמיטב יכולתך, לשמור את זה הכל לפי הסדר שלך אפשרויות. מדיניות זו מגדירה מבצרים נקודות שאתה מכיר את עבודתך, אבל להיות הראשונים לציין את שביעות הרצון התוצאות. הוא מתחרה עם פרפקציוניזם שלו. להיות יותר קריטי בעבודה שלך עצמו. להיות הראשון למצוא נקודות אתה יכול לשפר. אל תהיה הגנה. אל תיקחי את זה משהו אישי, אלא רק עניין של עבודה. אחרת יהיה מחוספס יותר תקשורת עם הבוס. ללא קשר כל הכישרון שלך, אתה לא מציג מישהו שיוכל להתחרות בו. זה יהיה מזיקים שראית כאיום על היוקרה שלהם או את מיקומו. כי אתה חייב להיות זהיר. לעולם לא אשכח כי מה שחשוב לך הוא, לראשונה, להרוויח כסף משלך. שנית, לעשות את העבודה שלך. אל תחמיצו את התסריט. בינתיים יצטרך לעמוד בפני את jefecillos. הדרך היחידה להיפטר מהם. והיינו מוציאים החוצה פעילות כלכלית בכוחות עצמם. לא להיות באינטרנט, זה די קשה. רוב הזמן אומר רק זרם של כסף נוסף. מסיבה זו לא מומלץ כי אתה מזניח את העבודה שלך. זה תלוי לך ולמשפחתך. שניהם מעל כל jefecito. קריאה מומלצים אחרים:.

Comments are closed.