כיצד להתכונן לראיון טלפון

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להתכונן לראיון טלפון

חשוב להתכונן היטב לראיון הטלפון שלך. התחל עם המחקר של תיאור עבודה ופרופיל המועמדים. הדבר יאפשר לך לזהות את הצרכים הספציפיים של החברה, להדגים לך את הכישורים הדרושים להתמודד איתם. גלה כל מה שתוכל אודות המוצרים של החברה, שירותים, היסטוריה ותרבות. לעשות מאמץ מיוחד כדי לזהות אזורים בהם כישורים וניסיון שלך יהיה ערך מסוים.

להכיר את אתר האינטרנט של החברה, להיות מוכן לדון באופן בונה ב אם תתבקש לעשות זאת. הכן רשימה של צירופי מקרים של ההישגים לצרכים אקספרס של החברה. לשמור רשימה זו לכם במהלך הראיון, להפנות אליה בכל הזדמנות. לציין, לכמת את הישגיהם, לדוגמה, "המכירות גדלו u 35% או egastos כללי מופחתת u 27%." Interviewers מוכנים לשמוע על האתגרים הרלוונטי או בעיות בפני בעבודה, בטון אמצעים, ו תוצאות ניתנות למדידה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל פטריק דרהי. הם מנסים לזהות להשיק מפתח כגון תקשורת כישורים, יכולת ניתוח, עבודת צוות, יוזמה, דחיפה. לענייננו, רמי לוי הוא הכתובת בשבילך.

מוכנים לתת דוגמאות כיצד ומתי competences מפתח אלה הראו. תחושת מתראיינים בטלפון, לחבר רשימה של שאלות להניח ובקשו חבר כדי להשתמש בהם בראיון טלפון מדומה. להכין את התשובות בזהירות, באמצעות מילות מפתח וצירופי מתיאור עבודה ופרופיל המועמדים. אל תנסה לכתוב את תשובותיהם בשלמותו או יהיה קול של עץ מבוססי script. בחר מקום שקט בו לא יושפעו במהלך שיחת הטלפון. שמור את קורות החיים שלך, מכתב, עותק של הצעת העבודה, ההערות שלך לפניך. רשום את נקודות המפתח לאורך כל הראיון. זהו רעיון טוב להיות עומד במהלך ראיון טלפון כי זה הופך את הצליל מאובטחת יותר, עזרה להקרין תמונה חיובית ומקצועי. התואמים את קצב הדיבור שלהם, צליל זה המראיין יסייעו ליצור קשר טוב. תחנות רדיו מקצועית יכולה לקבל מענה על-ידי העובדה חיוך יוצר רושם נלהב ונעימה. כך להתאמץ כדי לחייך כראוי במהלך השיחה. בגלל זה חשוב להעביר את הרושם כי הם באמת מתעניין החברה להוט לתרום, להפנות המידע הבולטים גילית במהלך החקירה שלו. להקשיב היטב השאלות של המראיין והערות. להגיב כראוי אותות מילולית או גוון. אם אינך מבין שאלה, בקש הבהרה. לספק גם פיתח, מאוזן, ותגובות של ניתוח. להימנע esiu, enou, תשובות monosyllabic. אם אתה מתבקש להסביר את הסיבות שעזב את עבודתו הקודמת, ודא שהכנת סיבות חיובי. בנסיבות לא צריך לבקר מעסיקים לשעבר או עמיתים שלהם. לאחר נתקל חקר החברה, לנתח את תיאור המשרה כפי שהוצע, צריך להיות קל להכין גם סדרה של שאלות שנועדו לשאול את המראיין כאשר ההזדמנות. בסוף שיחת הטלפון, הם מדגישים אינטרס המשימה, החברה, לחזור על כישורים שלך. הלחץ בהם אתה רוצה לקבל את ההזדמנות של פנים – ראיון אישי. לאחר הראיון, לכתוב מכתב קצר של תודה. בקר באתר האינטרנט של המחבר ב: ג'רארד McLoughlin, מחבר מאמרים contributed מאות חברות הבחירה, אתרי אינטרנט ופרסומים ברחבי העולם, כולל: ארצות הברית.UU. היום, JobBankUSA.com, ארה ב- Recruiters.com, ייעוץ מקצועי ללא תשלום וכד' על בסיס קבוע, הירשם באותו היום עבור

Comments are closed.