כיצד להרוויח כסף

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להרוויח כסף

זכור לי פעם אמר באחד פודקאסטים כי פטרונים להביא כסף פי 2 במחיר כגורם של 2 קטנים יותר? אז אם אתה לא מבין את זה אז, אני אנסה להביא לך את זה היום. זה חשוב מאוד המיקום עבור כל אדם, אפילו לא בעסקים. אז תנסה להבין אותו. אם אתה פותח כל ספר לימוד על הסדנה העסקית, תוכלו מיד להיכתב האמת הפשוטה, כי קל יותר לשמור על לקוח מאשר למצוא חדש. תן לי להסביר באמצעות דוגמה. אודות תרשימים יסביר מאוחר יותר (על ידי הפחתת צריך ללחוץ). איור 1: מספר צווי איור 2: גרף רווח 3: יעילות ערך של לקוחות חדשים וישנים שנתיים אלי היה אתגר עצום – כדי למצוא לקוח לפתח את האתר.

הבעיה היתה קשה, כי אני לא יודע לאן ללכת ואיפה החיפוש הכללי. לפעמים היו לקוחות תועה שבאים ממך בפורום, אז לוחות מסוימים, אך ברור שעדיין לא ראיתי. אני לא יכול ליצור פתיל. ואז חשבתי שזה מה. מה אם אתה לא מחפש לקוחות חדשים, ולעבוד עם הישן? רק "גבעה" של הישן, יותר ויותר. ואני מרגיש טוב, אני , כסף ולקוחות טוב, הם יקבלו שירות מעולה! צ'ה עשיתי? התחלתי למכור עצות הפיתוח שלהם. נגיד את זה ככה.

עשיתי אתר. השכיבו אותו ולהסביר ללקוח, כך שאם הוא רוצה אתר האינטרנט יוכל לפעול ולתת רווח, אז אני יכול להשאיר אותו שירות מקצועי, ייעוץ לחברה שלו. ואני עשיתי את זה עם הנחה טובה, נמכר (ועדיין לעשות את אותו הדבר) חבילת השירות. לא מתקבל אפקט חבילת שירותי שיווק, אתה עושה הנחה (מה שעשיתי עד 30%) צו עבודה עם הלקוח לבין הלקוח שמח, כי יש הנחה + עובדת עם אדם אחד. כלומר, הוא גם מבין שהוא לא צריך לרוץ עם 10 חברות ולפתור בעיות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משה קניג. כל לעשות רק אדם 1 (להלן כל אחד). פתרתי את כל הבעיות של הלקוח באינטרנט, והוא יודע מה אני אעשה כך כמו שצריך ואני תמיד אפשר למצוא שם משהו שאני לא יחיה בכל מקום. מה הלאה? יותר פשוט. אתה פשוט לעבוד עם זה לקוח קבוע הכנסה המופקת ממנה. עדיין יש לי את זה גם? זה טוב כי אני נותן את כל השירותים שלנו ערובה. לדוגמה, אם העצה שלי לא עובד או אם הלקוח לא להשתמש בהם, אני מחזיר אותו תוך 3 חודשים, 100% מהסכום שקיבל ממנו. עם לקוחות חדשים לקבל את הדבר הזה כי אתה לא יודע איך הוא יתנהג. כלומר, האם להוציא על זה, והוא אומר כי זה כל הזבל לקחת את הכסף בחזרה. בסופו של דבר, אני רק להפסיד הזמן. לקוחות ישן יש במבחן הזמן ורמת האמון בהם מאוחר יותר. אני חייב לומר. אך לא אחד של לקוח קבוע שלי אינה טוענת שאני צריך להחזיר להם כסף. אני דווקא בחרה לצאת את המשפט הקודם. אני רוצה להבין לקוח הישן הוא כמו חבר ותיק. גם אם אתה אי שם nakosyachite והוא לא מוכן לקבל את התוצאה המובטחת, זה עדיין לא רוצה להרוס את הקשר שלך עם בנו, משום שהוא מבין כי כל רע. ולנצח את הקרב על התבוסה מלחמה היא לא מפקד הגיוני. עכשיו הביטו בתרשים מתחילת הצום. אני עם 2004 לקוחות חשבונאות, אז הנה הנתונים הסטטיסטיים שלי. תרשים 1 מראה כיצד הזמנות רבות קיבלתי 2004-2007 החל חדש לקוחות נאמנים. רואה? בהתחלה חיפשתי לקוחות, ומכיוון שלא היו רבים בקרב קבוע, אבל מה עכשיו? מספר הזמנות מלקוחות קבוע פי 1.5 יותר חדש! בשלב הבא, להסתכל באיור 2. סכום הרווח, אשר הביא לקוחות חדשים כבר 2 פעמים! יותר טירונים. הסיבה לכך היא העלות של משיכת לקוחות חדשים יש הרבה יותר להסכים עם הישן. לבסוף, באיור 3. תרשים זה מראה את היחס בין יעילות של לקוחות חדשים וישנים במשך כל תקופת העבודה. ברור כי קבוע אך יעיל. כמובן שאתה צריך להגדיל את בסיס הלקוחות שלך וכל הזמן לחפש עסקים חדשים אחרת יוצא. אני חושב כי המאמצים לקוחות קבועים חדשים לבלות בערך אותו דבר. רק לשעבר תניב רווח יותר מאשר האחרון. אבל בסופו של דבר להשאיר את הלקוחות הקבועים, והרחבת בדיוק עבור על ידי מתחילים. אחרי הכל, ואז מתחילים להיות קבוע (: אז האיזון יש לכבד עכשיו תקשיב מה כתבתי חפש לקוחות קבועים עצמם – ואתה להתעשר ברצינות האם אתה מסכים…!?

Comments are closed.