כיצד להקים עסק משלך?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להקים עסק משלך?

כיצד להקים עסק משלך? בעיה זו מבלבל הזנק ביותר. ולעתים קרובות את התשובה הלא נכונה מובילה לתוצאות חמורות מאוד – מהחיפוש האינסופי חוסר פעילות והחוב כבדה אכזבות. ללא ספק, הבחירה של העסק – עניין אישי, אחראי וקשה לעתים קרובות. אז הנה קריטריוני הבחירה העיקרית עבור יזמים חדשים השגיאות הנפוצות ביותר שלהם. העיקר הוא כי יהיה עליך בבחירת רעיונות – זה השכל הישר. אל תבנה מצודות בעננים ולא לאיים פארקי שעשועים, מסעדות, אולמות תצוגה, וכו 'כל עוד אין לך ניסיון בעסקים, אתה צריך רעיון נחמד, פשוט, לא דורש השקעות פיננסיות משמעותיות מספיק רווחי. רעיון זה יגן עליך מפני הסיכונים וההפסדים הכספיים של זמן ומאמץ כדי ליישם. אי עמידה על קריטריונים אלה והמצאת תוצאות חדשות שגיאות. הנה כמה דוגמאות כמה מהם: 1. התפוקה של מספר סחורות – טירון הנפוץ ביותר היזם טעות מחייב השקעות רציני ונושא בסיכון גבוה. הטיעונים בסוגיה זו נראה כך: "אני הייצור של סחורות X. זהו מוצר טוב / שימושי / רלוונטי בהחלט יהיה ביקוש גבוה, עם המכירה לא תהיה בעיה. בנוסף לייצור מוצרים הרבה יותר זול מאשר למכור מחדש, כי הם לא צריכים לבזבז זמן וכסף לרכישת ותחבורה. הדבר היחיד הדרוש, – היא להשקיע בייצור. אבל יש פתרון: אתה יכול לקבל הלוואה מהבנק או כדי למשוך משקיעים פרטיים. חצי שנה לאחר מכן, השנה שבה תכננתי שיעור הייצור – כל ההשקעות לשלם, אני מסודר עם משקיעים מתחילים לקבל יותר רווח ". במבט ראשון, הכל בסדר. זה די גישה סבירה. אז למה 9 מתוך 10 יצרנים טירון לא להרוויח, ולעתים קרובות להישאר החוב במשך זמן רב? בגלל … עסקים – זה בעיקר את המכירה. הפקה של הסחורה עצמה אינה רווחית, אלא רק מוציאה כסף. למעשה, ההפקה היא מוצדקת רק כאשר קיימת רשת ההפצה כדי לצמצם עלויות (הוצאות) ולשפר את דרך הרווחים.

לכן, לפני שאתה מתחיל הייצור, להגדיר את המכירה של סחורות מוכן. נניח שזה לא "מגניב" – אבל הרבה יותר יעילה, רווחית פחות מסוכן. ותמיד יש זמן לעשות את הייצור אם אתה רוצה שהם יעשו בכלל, להגיע להצלחה במסחר. 2. החיפוש אחר מקוריות מוביל לעתים קרובות רק הפסד של זמן. אובדן מיותר של זמן. הטיעונים בסוגיה זו נראה כך: "כל נישות עסקיות כבר הכבושים. בעיר שלנו תחרות רבה מאוד על כל הקווים הרווחיים של העסק. יכול ויכול להיות בהצלחה להתחרות, אם היה לי הרבה כסף על הפיתוח העסקי, כך לא יכולתי להרשות לעצמי פרסום איכותי ואפקטיבי, עובדים מיומנים טוב … לכן, בנסיבות אלה כדי להקים עסק, אני עדיין לבוא (למצוא) רעיון ייחודי (המוצר), אשר טרם יושמו. כמו חדש ומבטיח, הרעיון (המוצר) יהיה בביקושים ייתן לי שוק גדול, ובכך להביא רווחים יותר. הנה רק איך למצוא את הרעיון הזה? זה לא מה זה לא עובד, זה כבר מיושם …». וכך זה נמשך חודש, שישה חודשים, שנה, לא כל עסק בכלל או ללא רווח לתוצאות עסקיות ייחודיות. והעסק כבר מזמן לא נמצא ייחודי משום זה פשוט נראה כי הייחוד שלך ישחרר אותך מהמתחרים שלך. זה כנראה יהיה זמן, אם אתה העוסקת בתחום ייחודי פסיבי קטן, ענייני העיר. בעיר פעילים הרגיל שלך ייחודה יימשך שבוע או שבועיים. אחרי שיהיו מתחרים, ככלל, יש את ההזדמנות להשקיע כסף גדול בפיתוח מבטיח רעיונות חדשים dump … אז תתכוננו לתחרות בכל במקרה.

וזכור כי היתרון התחרותי העיקרי – מבנה המוסמכת עסק, לא רעיון ייחודי. 3. החתירה שיק – השקעה עצומה של כסף, זמן ומאמץ, ולעתים קרובות נזקים במקום רווחים. כדוגמה, ציטוט מתוך המכתב: "אני צריך לבנות אולם תצוגה למכירת מכוניות, וזה מצריך את הארץ, ולא את הכסף לקנות אותו, ואת הכסף להקמת הבניין. בהתחשב מספר אפשרויות. ראשית – לקבל הלוואה בנקאית: המורכבות הרבה ניואנסים. השנייה – לקחת מישהו לחלוק את הכסף, אז לא רוצה. ועכשיו בצומת הזה, אני כנראה כבר חצי שנה. הנה קהות חושים שלי, לאן לזוז, אני לא יודע או לא יכול, וגם אין לי כוח הפנים, ולא יהיה לקבל החלטות ". כמובן, ישנה קטגוריה מסוימת של סחורות של עשירים מאוד, אשר דורש סביבה המתאימה: שיק חנויות, אולמות תצוגה, וכו ' אבל כדי בהצלחה המסחר בסחורות כאמור, יש צורך שאתה בוטח לקוחות עשירים שלך, אתה צריך לעבור את רוב הכסף, שם, היסטוריה, רצוי ניסיון בתחום. בנוסף, הרווחיות של יחידה זו עסק בהשקעה מחדש – לא קשת, מה שעשוי להיראות במבט ראשון. זכרו, להשקיע הון רב בעסקי אינו ערובה להצלחה של העסק שלך, מוביל לעתים קרובות, לעומת זאת, כדי פשיטת רגל. הבטחת הצלחה עסקית – זה מבנה קרוא וכתוב. בנוסף לאמור לעיל שגיאות קשורות בעיקר השקעה גדולה של כספים בזמן, אנרגיה, רישיון העסק וטעויות אחרות הקשורות הרווחיות ואת המורכבות של מסוימות פעילות. ולבסוף, סיכום קצר – הקריטריונים הכרחי ומספיק הבחירה של פעילויות: – עניין – ההשקעה המינימלי (חוסר סיכונים פיננסיים) – רווחיות – את המהירות ואת המורכבות של יישום. יש לזכור כי ייצור מוצדקת רק כאשר הוא בנוי רשת ההפצה כדי לצמצם עלויות (הוצאות) ולשפר את דרך הרווחים. היתרון התחרותי העיקרי – לא רעיון ייחודי, אבל הבנייה המוסמכת עסקים.

Comments are closed.