כיצד להפוך את המציאות הרצונות שלך

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להפוך את המציאות הרצונות שלך

כאשר שנה מתחיל כאשר היא מתחילה שנה שלכל אחד צריך להיות על סדר היום שלה, ולא תכנון, אך אם רשימה קטנה של רצונות ויעדים לביצוע בטווח הקצר. במשך עשרות שנים שנשאתי את מערכת זו, אשר עובד גם עבור הקשישים, החולים, עבור כל האנשים והתוצאה היא מדהימה. בימים הראשונים של ינואר: תחילה צריך לחשוב. ידוע, כי אנחנו לא הצליח בשנה הקודמת. כמה דברים אחרים, אנו רוצים שהם מופיעים בחיינו.

אם יש כשרון, לא עשית שום דבר עם זה מתנה שאלוהים נתן לך. כל מה שאנו יש מחשבה לא הוצא להורג, הפעם כדי לשים אותו לפעולה. אנחנו הולכים להיות בהישג יד עט, גיליון נייר או מחשב נייד. שמנו. רשימת משאלות לשנה זו. או לשים את המטרות כי אני רוצה למלא. פעם הכותרת, החלו לשים את numeradamente הרצונות והמטרות שלנו.

מה שזה לא יהיה. לכן שאלו הזוכה כמות מסוימת של כסף, מה אתה באמת רוצה או רוצה רשימה זו פחות או יותר מטרות 15 או רצונות, הולך לקרוא כל יום בבוקר ולפני לפני השינה. יש משהו חשוב מאוד, כמו אומר מנדס קוני, קודמן של המטאפיזיקה, אשר למדו את זה מתנה, אחד לא שאל את מנסה להיות צנועים מאוד, הקוטג, קצת דבר כזה, לא! כמות וגודל של בקשות הרצוי והוא לא ocupes לך שכבר היקום לארגן אותם. בהדרגה כמו משאלות נותנים לך אותם vas על-ידי בולט, החלפת חדשים אשר לא ברשימה. הוא לא אומר מה המטרות שלך לאחרים, יש אנרגיות טובות, אחרים לא הרבה אנשים, עלול לגרום להפרעות לבקשות שלך, למרות משפחה ואנשים רבים אולי איחוליי לך אם אין לך תגובה עדיף. דברים שאתה מבקש הודעה ובלבד שהם אינם משפיעים על צד ג' כי לא תהיה לך, אחד לא יכול להתערב בחופש של כל אדם, באופן מוחלט לאף אחד, שואל מה אינו משפיע על מי יספק את השפע האלוהי. בסוף השנה, כבר ממש כמו דברים, הביא אותך כמו השלמת מטרות, היא דבר נפלא, במיוחד בעת הפעלת מחזור מלא אשליות. אני זוכר מבקש שני דברים שלא היו של בריאות, שתי פעולות אלה בוצעו. אבל אל תשכח לתת להם תודה לאל בורא היקום שלנו מדי פעם אני יודע משהו, תה כי עסקאות אבא לתת לך מרשימה זו מה שהוא יודע יהיה טוב בשבילך. חשוב להיות אסיר תודה. אני מקווה כי מאמר זה הוא לטעמך וכדי לסייע שלהסיר אותך בפנים אלו מאחלת שברצונך לראות שנעשו.

Comments are closed.