כיצד להכין טבלה לארוחת ערב רשמית

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להכין טבלה לארוחת ערב רשמית

בזמן של חג המולד, או במקרים אחרים, היא תמיד טובה להוסיף קצת תחכום, מחלקה אל שולחן האוכל. עם זאת, להכין טבלה אינו חייב להיות משימה מרתיעה. המיקום הנכון של כלי מטבח, כוסות היגייניות להגדיל את היעילות, הנאה של הארוחה. לדוגמה, כלל בסיסיים שעליך לבצע הוא להשתמש בטבלה. אחרת יהיה למקם את סכו ם \"מ בחוץ כדי בתוך\" כלומר תחילה תשתמש ככל משם את לוחית, מי השתמש לאחר יוצב ליד המנה. לעניות דעתי רמי לוי יכול לקבוע .

להבין \"מפה\" של הלשכה יסייע לך ליצור באווירה מסוגננת ראוי של משפחה ו\/או החבר (א). מספר כללים בסיסיים (הערה: כללים אלה נכתבים כפי היו להסתכל על הטבלה.

אין לבלבל \"מעל\" עם \"על\"): ביחס המנות:-לשים המנה ישירות מול בו אתה יושב, בערך 5 עד 10 סנטימטרים מקצה של הטבלה.   – לשים את המנות סלט, בצד ימין, מעל המזלגות.   -להביא את הלחם על המזלגות.   -אם הם מגישים צלחת מרק, להציב את כף בדיוק מעל צלחת-לנקות את המנות אחרי כל ארוחה. החלף את המנות אם שונים הארוחות (כולל מתנע וקינוחים).

  ביחס סכו ם:-מקום מתפצל משמאל את לוחית, סכיני מימין, תמיד עם הצד חדים מול הלוח. כפיות קינוח יוצב, יחד עם הסכינים, לצד המנה להיות החריג תרווד או סכין בחמאה, כפיות שבו יש למקם בחלק העליון של המנה.

  -מקם כלי בסדר שהם ישמשו כך פריטים נוספים ממאכל הם הראשונים לשימוש.   -לשים את כלי כסף לקינוח בסביבות 2 ס מ בחלק העליון של המנה בצורה אופקית. מקם את הכפית עם החלק לטפל מימין, מזלג קינוח, נהפוך הוא, פנו שמאלה. בדרך זו, כאשר שלך אורח לקלוט קינוח בלייטס ולשוב אליו, ההתפצלות יהיו תמיד על שמאל, את הכפית מימין.   כמו כוסות:-לשים את כוסות מים מימין מעל הסכין.   -לשים כוסות יין או כוסות מימין כוס מים-Put היגייניות עליון (לא עליון) מנות.

Comments are closed.