כוונון אוטומטי: כמה מילים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כוונון אוטומטי: כמה מילים

לשפר, להתחדש, לשנות את המראה, לעשות משהו חדש להביא לשלמות. כל אלה צריך כנראה הטמון בכל אדם. הם מוצאים ביטוי במאמצים רבים, כגון: שינוי שלך המראה, לחפש עבודה חדשה, לעשות תיקונים, איכשהו לגוון בזמנך הפנוי, כמובן, לבצע כוונון המכונית שלך. כשאתה קונה את המכונה, הלקוח בוחר את המותג, צבע, הורו כמה חומרה נוספים, מקבל המספר הסידורי הייחודי. אבל, כל זה לא מספיק לבלוט בתוך זרם של ממהר קדימה מכוניות. מפעל, בית חרושת.

יש לייצר חלקים דומים, מוצרים זהים. הקונה מקבל את המכונית סדרתי, אשר התאספו אלפים. אם הוא רוצה עבור שלו אוטומטית ושבים ברחוב בשוגג תקוע העיניים ומנהלי התקנים חולפות, מהירות מופחת מעט שתסתכלי על משהו חריג, אז צריך כוונון, אשר תורגם לאנגלית פירושה משכשכים את, אישית. ניתן לבצע כוונון של משהו. באפשרותך לשפר את המראה של הרכב (התקנת ספוילר, גלגלים מהודר כוננים של גריל דקורטיבי מעניין, אורות יפים, פגוש חדש), אתה יכול להתמודד עם navorochennoj לקצץ פנים, לשפר את המכונית מנוע וכוח. כתוצאה מכך, באפשרותך לשנות את המכונית שלך ללא הכר, . לעשות את זה שונה לחלוטין המכוניות האחרות של אותו מותג.

אגב, כוונון אינה רק רכב אישי הבעלים. ישנן חברות גדולות עם שמות הכללית מעורב המודרניזציה של מכונות. לדוגמה, החברה Brabus עובד על כוונון המכונית המותג מרצדס-בנץ ומבלה Alpina כוחותיה ב BMW. מסתכל על שיפור המכונות שלהם, אתה יכול להבין איך מגוונים יכולה להיות פנטזיה אנושית.

Comments are closed.