כאשר הילדים מופיעים במערכת היחסים של בני הזוג…

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כאשר הילדים מופיעים במערכת היחסים של בני הזוג…

הילדים להציג במערכת היחסים כזוג כתנאי זה מביא מספר שינויים בהקשר של הזוג, מן המרחב הפיזי, המתקנת את לוחות הזמנים, שעות שינה, הוצאה והפצה של הכסף. גם את הזמנים ואת האינטרסים. אלה וערכות וצורות ייצוג פסיכולוגי סובלים גם המרות, בילה של להיות הזוג, של אני ואתה, ארה ב. אנחנו נהיה הורים או אמהות של יצור שבא לתת כמה דינמי מערכת יחסים שונה. עכשיו החבר החדש של משפחת מדרג את כל שותף נפשית ורגשית, מסיבה זו, המונח מופיעים, ברמה הפיזית, נפשית ורגשית השטח של בני הזוג. הוא חדש מבני הזוג, עכשיו זה המשפחה או השילוש, כרטיסים חולש עליהם מדבר, כן אכל, כן לא, כן ישן יותר, פחות, אותם חשפה לא חכי. לחץ כאן מכבי נתניה ומצא עוד .

עזוב. שינוי זמני של כל שינוי בלילה להאכיל זה מתיש, לא תקים, של בכל אופן, אם זה חיובי או שלילי, יקרה, מאז השותף השלישי יש צרכים, אשר יש צורך לכסות, בין התנאים של מבוגרים, בשם האב או האם. עכשיו, חבר הצוות החדש מעלה המשפחה דרישותיהם וצרכיהם זה חייב להיות מכוסה ללא קשר אותם עייפה, מדוכאת, שמחה או דברים רבים שהופכים את זה התינוק רעב והצורך לאכול ללא קשר מה אני רוצה או צריכה, או מה הזוג רוצה או ליטול חיי אדם דורשת טיפול, השבריריות ואת הפגיעות של תנאי זה של יחידה גדולה דורשת השקעה גדולה של אנרגיה , דורשים להאכיל אותו, אבל לא רק המדובר של המזון, אך רגשי, פיזי, של קשר. . הבן מגיע ומופיע בחייו של הזוגות, הוא אירוע מיוחד במינו, לפעמים מחמם את הלב, אחרים, לא כל כך, בסופו של דבר כן החלטנו לקבל אותם, יהיו חייבים לקחת את זה באחריות, בצורה מועילה. הילד אינו אשם ההחלטות שלי או החלטותינו כמה לכן, זה הכרחי לתת לך את כל אותם אלמנטים כך infante את יכולה לספור יחד חיים מלאים משאבים כך עם הזמן, לטוס עם עצמו כנפיים זה חופשת לידה האבהות נחשב מבחינה חברתית לא תואמות ערך, ואכן זה, אבל אף אחד לא לנו יש מאותם ימים, אשר היא. אותנו ביחד הלילה עם היום , כי התינוק או המשקה יש התכווצויות, בילה ביום מלא של בכי, החלב לא נפלת טוב דבר מה יספר לנו והוא אחר, שונה מאוד המציאות.

התינוק מתייחס הגומלין כמו זוג הוא צד שלישי מי meddles במערכת היחסים של שני. לבירורים בנושא יש לפנות ל אלמוג כהן שמבין יותר ממני. זה לא אומר כי אנחנו לא אוהבים את זה, אנחנו לא רוצים זה או שאנחנו לא רוצים, פשוט מסמן שינוי של חיי הזוגיות. נראה כי כאשר הילדים מופיעים בהפסיכולוגיה של בני הזוג, הכל משתנה, נכונה, צריך לשנות, כי היווצרות של הזוג, עכשיו יש חבר הדורש תשומת-לב וטיפול. בזמן אחר הקובע לא predawn, המפגש עם חברים, לעבוד עד השעות הקטנות של הלילה, הולך לקולנוע תיאטרון או ערב מתי נחליט, כמובן, הלך מלהיות כמה נהיה משפחה. גברים ונשים דיווחו על שינויים משמעותיים בחייהם, אז לא! השטח של בני הזוג הופך ועכשיו אנחנו שלושה לעומת זאת, זה גם הכרחי להצביע, כי כאשר אנחנו פונים רק את הצרכים של התינוק, אנו הופכים להיות הורים מעולה או אמהות אנחנו שוכחים את השותף מערכת היחסים עצמה, ולפעמים, חיתוכים של סיפורים, הקשר עם עצמנו. לידתו של ילד אומר ומייצג אירוע חשוב ומשמעותי בחיים שלנו, אך אינו מכוסה על ידי כל החיים שלנו, אנחנו, אבא ואמא, אנו יצורים בודדים כי יש לנו צרכים שונים, אנחנו רוצים לבצע, לציית, להצפין, בנוסף להיות אבות או אמהות, מהצוות מנקודת המבט שלי, תהיה זמינה, רגשית, פיזית ורוחנית, לילדים האלה. זה מה שהחלטנו לעשות. כן להיכשל יש ערוצים נאותה של תקשורת עם בן זוגך, על שינויים אלו, בהחלט התנגשויות יופיעו פה ושם. כמובן, שקול כי האמא מאוכלס רגשית במקום אחר, אם בני הזוג לא כוללת, יצוצו סדרת סכסוכים השני יכול לחיות כמו נטישה, חוסר עניין או מה הוא. לאחר משלוח האישה דורשת לפרט קונפליקטים שונים כמו הניתוק, תהיה על בסיס מקום פנוי, כאשר ההנקה, היא החליטה כצורה של כוח. לפעמים הגבר, עם קונפליקטים ובעיות שלו לא פתר, ואז לראות את עצמם אינם חשובים, כי השותף שלך אין להם את תשומת הלב אותה ואת חיבתו, כמובן לא הכוכבים של הזוג הפך עניין משפחתי. גם כל בן שהוא נולד ב מציג תכונות פלאפון הוא גבוה יותר, שוהשני הוא יותר עדין, מה זה אני, של מצב, את אותן תכונות אישי מהם ילדים, מציבים אתגרים שונים, שונים, רק שונה. אנו מודעים שלנו התפקידים של אימהות ואימהות, אבל לא לנו להזניח את מערכת היחסים שלנו בתור זוג, אבל מעל הכל אל לנו לשכוח הקשר עם עצמנו החבר החדש שלי בחיים, גבר או אישה, כי החלטתי, אני שמח או מתוסכל מזה, אנחנו צריכים לקחת, מצב שלנו, אבל כן החלטתי, כי הבן או הבת, להופיע בחיי אני חייב להניח זו שיחה למודעות, אם לבחור יש ילדים ולהיות שותף , הפונקציה שלי הוא להתנהג אותי לא רק כזוג, אבל כמו אבא או אמא המחייבים להיות תודה לקרוא לי. המשימה שלי היא איכות החיים הרגשיים. Cecreto, ובו חומר אלקטרונית, על זוגות, הורים וילדים, יחסי אנוש.

Comments are closed.