כאב גב

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על כאב גב

כאבי גב אם לרדוף אפיסת מבלי לדעת היכן הם באים, יה apuréis לא לדעת, ללכת, שבו הם הופכים. אוגוסטו Ferrán. לאחד הסבל הנפוצים יותר של האנושות היא מאפיין של המין: כאבי גב. נקודת המוצא שלו, פתרון לשכב, כמעט תמיד על התנוחות. זה פשוט. יש כרטיסים רבים לזרוק לנו כאב בגב.

זהו אחד של הסבל הנפוצים ביותר של האנושות. לעיתים הם מופיעים מעת לעת, אך לפעמים הם הופכים כאב כרוני מסתתרים להם ללא רחמים, מחפשים בפעם הראשונה להתבטא. מומחים יש כינו אותם כתנאי פציעה, מחלה, קיפוזיס דקותכל, lordosis, או עמודה אך אנו כל יודע למה הם מתכוונים: התחושה של כאב שמופיע, פתאום, לאחר לנו כיפוף מעל להרים את החבילה, כאשר אתה מתעורר בבוקר, כדי לעשות מאמץ מיוחד או לאחר זמן רב באותו מיקום. אך כאבי גב לא יופיע לעולם כי כן. הגורמים יכולים להיות להיות מרובים: אישי, בירושה, או עם הרבה תדירות, תוצאה של המתח שלנו תנוחות. כמה כאבי ראש נולדו rigidities של טבע פיזית או פסיכולוגית, על ידי חולשה של קבוצות שרירים באזור זה, על-ידי הלחץ, על-ידי אורח חיים בלתי פעיל, לפי התנוחות, על ידי ריהוט לא נוח שמקיפים אותנו… האישה הוא המועמד האידיאלי לסבול זה רע.

הם אלה אשר לעתים קרובות נטען עם חבילות, לבלות שעות ולאחריו עומד או יושב, גיהוץ, במקרה מחוץ מעט, לשאת נעלי קטלני. לפעמים מגיע רגע שבו הכאב הופך לבלתי נסבל למדי. אז אתה חייב לעשות משהו. ברירה אחרת. עדיף לפנות ההפרכה או את rheumatologist. טבליות תרופות שונות יכול לעשות מעט בדרך כלל. בעיקרו של דבר, אבן הפינה של כל טיפול כאבי גב, pasa por aprender סדרה של תנוחות; על-ידי re-educating שלנו דקותכל הרגלים ומנהגים. עמידה או הליכה יש לכבד את קשת טבעית של עמוד השדרה, שחרור רוב הגוף על העקבים. לשבת להיות לא נוקשה כמו מקל או semitumbado. נעלי העקב יש להשתמש כמה שפחות. מתכופף צריך לכופף את רגליו, כריעה, ואת לא לכופף את הגב. המיטה הטובה ביותר יש מזרן קשה ולוקח כרית… זה חייב להתחיל בהדרגה לעבור שינוי הרגלים רכשה. לאחר מכן המקרה יכול להיות, יצטרך לעבור טיפול מיוחד. לאחר מכן יופיעו היישומים של חום, הידרותרפיה ועיסוי. אך עלינו לזכור תמיד כי הרגלי ועמדות לא אם הם נמצאים re-educating היא לא תקבל בטווח הארוך, דבר יעיל לחימה כאבי גב. היא כי, כפי שאמר המשורר: כל כך נואשים אני / אני תמיד הולך לאותו אתר / מעולם לא יודע איפה אני הולך. פרנסיסקו אריות סוליס המקבל שכר קטנוני, הדברים המתועבים –, משלם המאפיין החיים והנשימה… (משפט של המוזה Salvochea Fermín בספר: 102 סיבות כדי להזכיר Salvochea) שלום, חופש, פורום פורטל האינטרנט בחינם. כתובת URL:

Comments are closed.