ילדים צריכים Ÿque?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ילדים צריכים Ÿque?

כאשר אנו מדברים על הילדים, כמובן, אנחנו לא רק צריך מאגר הידע knowledge base כדי להביע את הרעיונות שלנו, אך בנוסף זה הכרחי כי יש ניסיון קודם, על ידי זה אני מתכוון משלו, לביים ניסיון עם אלה. אריאל שרון בהחלט מביע דעה מלומדת. אם אנחנו מסתכלים על ילד או ילדה, נכיר כי זה עולם ייחודי, אדם קטן, יצור שדורש לא רק טיפול, אלא גם שפע של הדרכה, ידע ואהבה. ואז זה לחוש את מי רואה אותם קטנים, מצחיק ומהנה, לפעמים לא כל כך טוב; צריך אותנו מבוגרים, בעיקר מורים בעלי מסירות אמיתית בהוראה. אפילו אם החיים עצמם הוא מורה שמלמד כל הזמן הקיום שלנו. מה אנו יכולים לתת להם הוא להגיע.

. שמעתי רבות ההורים ואימהות רוצים שילדיהם לקחת תארים טוב (ÿ?), גישה הרמה סופריור מיידית של מחקרים; ואני באמת לא מבין זה. ומדאיג ביותר זה שהם לא יודעים את הפגיעה בו יגרום לקחת לכוון רק אילו היבטים של חינוך. חשוב מאוד לפי הצורך כדי להעניק להם ידע, אך לא יהיה חסר תועלת בהתחלה, קרי, שהם יכולים לקחת אותם כדי תרגול יומיומי, בתוך ההנהלה של "דרכו של עולם", שבלעדיו חוסר תמיכה חזקה בתוך שלו ידע מקיף. לפני אמר כי "המכתב עם דם בא" ורבים מחזיר. שום זיכרונות נעימים.

אפילו בהזדמנויות רבות יותר מאשר לימוד מהנה מקבל קצת לא עקבי, תלמידים רבים לתפוס כולרה. נהלים, מתודולוגיה, אסטרטגיות רבות יותר להחיל על-פי המשאב האנושי זה לחזית. בפרט, בתוך בית הספר, מכיר היטב את ילדינו, והוא בדיוק מה שמוביל לרכוש נאמן, אוהב מחויבות לעשות אותנו הפרופסורים הראשון מהם. מפתח לארבע רוחות השמיים: תן לנו להיות דוגמאות טובות בכל רחבי. הם ללכוד דרך החושים: לראות, לשמוע, להרגיש, להריח, כאילו. לאחר מכן, כפי שהם ישנים אנחנו חייבים לספק את התמיכה הדרושה, אינם רק צריך מים וצמחים לשלם; הם בני האדם הזקוקים מערכת מורכבת וחינוך קבוע. אנו להקדיש יותר זמן לעבודה יומית של הילדים שלנו, לצלול לתוך הפעילות שלהם על ידי פשוט יותר שהם נדמים, הם יעריכו את זה הרבה. אחרי הכל, לזכור כי הם לא תמיד יהיו קטנות, וכשזה קורה, אולי הבין כבר יש לנו צד בצד שלנו כדי ליצור בכוחות עצמם. החיבה היא הכרחית, הכרחי ביותר. ! כן- עם חיבה ודרכים טובות אתה מקבל הרבה בהם.

Comments are closed.