טיפים לתאורה הביתה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על טיפים לתאורה הביתה

התאורה היא נושא חשוב בעיצוב של דירה. האור הנכון מספק נוחות וחמימות, חשוב איזה מראה טוב, עדין לעיניים. המיקום של האורות, את עוצמת הארה, הבחירה של מנורות מתאימים הם קריטריונים חשובים תאורה טובה בתוך הבית. מחוברים לאקלים החדר נעים מאפשר לך מגוון נעימה בבחירה של האור כדי ליצור. בעת תכנון, לסוג התאורה צריכה להיכלל בהכרח לתוך השיקולים. שבו נדרשת תאורה כללית? (למשל תקרה) איפה הוא ספציפי של תאורה הכרחי? (למשל מנורות) איפה נראה לך הגיוני להשתמש תאורה? (התאורה משתנה לדוגמה) באזורים שונים של בית דורשים תאורה שונים, כי כל חדר לפגוש את השני צריך ודורש לפיכך של תאורה הבדיל. אולם מתחיל את הרושם הראשוני של פנצ'ר במסדרון.

כאן עובדים אורות התקרה עם מנורות קיר או מערכת מתכווננת רכבת הטוב ביותר ולהשאיר חדר מזמין. סלון עם תקרה washlights הוא להפיץ את האור לאזור כולו בדיסקרטיות, באמצעות עמעם מובנה, ניתן להתאים את הבהירות לפי הצורך. מנורות קיר ברקע של הטלוויזיה לספק איזה אור עדין לעיניים במהלך הערב של הטלוויזיה. עם מנורת רצפה עם זרוע הציר, את הקריאה או פינת ישיבה מואר מספיק, מסנוור. מנורה תלויה מעל שולחן הקפה מביא מספיק הבהירות האוכל נפוצה, מבטיחה נוחות. זרקורים מתכווננת למשוך תשומת לב לפרטים מסוים של החדר. אורות התקרה בחדר השינה ומנורות נטולת הברק שליד המיטה שולטים בשטח זה. השלמה מתאימה תאורה מושגת על ידי זרקורים Recessed, אשר יכול להיות מואר את הארונות.

באזורים שונים של המטבח המטבח צריך מקורות אור מרובות לשימוש הטוב ביותר של המרחב הזה. מנורות פלורסנט או התקרה washlights מתאימים להאיר את כל המטבח ואת תאורה נוספת בצורה של צינורות ניאון תחת הקבינט יוצר נעימה, מוארת אווירת שם. מנורה תלויה פועלת באופן הטוב ביותר על שולחן האוכל, באזורים נפרדים של הלוגן מטבח מנורות לספק מקור אור מספקת. . דגש מיוחד מושם על משתלה תאורה מוגן. מעולה הרכבת הקלה מתכווננת, שקועי עבור הבהירות של הארונות מתאימים. . הנה, מנורת תקרה דקורטיבית מוסיף צבע וחום לתוך החדר. אורות התקרה של חדר העבודה לתאורת כולו של החדר, מנורת שולחן מתכוונן, הלא-בוהק להציע פתרון כאן. אמבטיה התאורה אידיאלית בחדר האמבטיה חייב להיות עמיד במים. עם אריחים כהה תאורה בהירה נדרש, כמו אריחים לבנים, מאחר בחדר חשוך מדי אחרת. תאורה נטולת הברק במראה, מנורות קיר שקועים מסודרים באופן שונה שלשירותים תופס עין אמיתית. מכוון תכנון, בחירה נכונה של תאורת הבית ומקרינה נחמה חמימה, בו כולם נוח.

Comments are closed.