טיפים לרדת במשקל

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על טיפים לרדת במשקל

1. התחל התמונה הכוללת. כתיבת המטרות שלך, להיות ספציפי. מה היית משנה? היכן ברצונך להיות שנה בערך? 2. בשלב הבא, להתרכז בפרטים. כל יום אנחנו לוקחים עשרות החלטות קטן יכול להפוך את עולם של ההבדל בין או במשקל.

לבחור ארוחת בוקר שיבולת שועל ופירות, או לבחור חטיף שוקולד? מבלים עשרים דקות על הספה, או מעדיפים לצאת, לטייל באזור שמסביב? שינויים קטנים יכולים לתת לך תוצאות מצוינות. בגין 3 תרגיל ללא קשר למצב הנוכחי שלך. אולי בהתחלה כמה רחובות משם הוא מדי, אך בהדרגה iras לזכות המדינה ואתה תהיה מסוגל לבצע הליכה של עשרים ולאחר מכן שעה אחת, so… תוך זמן קצר אתה ניתן להפעיל! ארוחת בוקר 4! ארוחת בוקר מלאה יגרום לך להרגיש מרוצים ומלא אנרגיה לאורך כל היום. חלב, שיבולת שועל, בננה, תפוח היא אלטרנטיבה טובה.

זכור את ההחלטות קטן, ללמוד כיצד לבחור לרזות יהיה קל מאוד. 5 יכול להיות נחמד איתך ועם הגוף שלך. אין צורך להסתכל במראה ואמירת שאני אוהב! אני יפה / a, אך לא ניתן לצעוק המותניים שלך בטענה לו על המאמצים שלך. 6 מלכודות שלך הם מיניאטורי. במקום לתקוף חלק נכבד של העוגה, בחרו חלק קטן ולהפוך אותו לעתים רחוקות. הבדיקה גם להחליף חטיפים עם המון פרי, אשר הם אפשרות בריא יותר. 7. להרים משקולות. אתה לעולם לא ענק, אבל דק / וחזק. אימונים כוח הם הדרך הטובה ביותר כדי הטון זה הגוף שלך בזמן שאתה רזה. תכנית 8 היא קריטית. כל שבת או ראשון קח עשר דקות לתכנן את הארוחות במשך השבוע, אפילו אלה שאתה חושב מיון. אם מטבחים בבית להכין מתכונים פשוטה עם אוכל בריא ומגוון. 9 להרגיש את הרגשות שלך, אתה לא להאכיל אותם. בזמנים של מתח אנו נוטים להרגיש מתפתים באמצעות פס שוקולד או חתיכת עוגה טובה. זה רק לעזור לגרום לנו להרגיש יותר גרוע מאז בנוסף הלחץ עלינו החמיצו המטרה שלנו של אובדן משקל. בכל מקרה לנסות את המחלקות של ספורט 10 התרגיל הטוב ביותר הוא שאתה נהנה. האם זה משנה אם החברים שלך הם אוהדים של שיעורי אירובי? אולי זה לא מה שאתם אוהבים או יתאים את לוח הזמנים שלך. לבחור תרגיל שאתה אוהב, אחד אשר יכולים ליהנות והוא הנוח לך ביותר. פעולה מגדילה את הסיכויים שלך לעשות את זה במשך זמן ארוך יותר. 11 לשים את האיזון בפרספקטיבה. אתה לא מאשים אותך או castigues על-ידי תנודות קטנות, דגש על כל הדברים בריא שאתה עושה לגוף שלך. גם קנה המידה אינו מדויק ככל להסיר את אחוזי השומן בגוף או למדוד את עצמך לעתים קרובות. היא משתמשת האיזון, אבל לא לשים אותו בכל הציפיות שלכם. 12 להפוך אותה יכולת הסתגלות. להפוך את התוכניות שלכם הם ejusten על החיים שלך ואת אורח החיים שלך, לא להיפך. המפתח הוא להיות גמישים, ולדעת מתי זה הזמן לשינוי שיטות. 13. אתה מסכים כי לפעמים אתה עלול להיכשל. למרות הכוונות הטובות ביותר שלכם, יהיו ימים שבהם אתה תיפול לתוך הפיתוי של אכילה ביג מק או משהו כזה. עם זאת, כדי להצליח בטווח הארוך, המפתח הוא התמדה, לא השלמות. היא לקום כאשר אתה נופל, שוב ושוב. 14. לא לחכות להיות רזה / a כדי להתחיל לחיות את חייך. אם החלום של נסיעה, כתיבת ספר, או ללמוד צלילה, לא חושב שיש לך בטן שטוחה או המותניים סופר רזה כדי מגיע. החיים שלך הוא מה שקורה עכשיו, אז תשכח כל רעיון זה יכול לא לעשות כלום עד אדן החלון ולהתחיל לחיות את זה עכשיו! הגוף האידיאלי שלך היא התוכנית של תזונה ופעילות גופנית כדי לרדת במשקל בצורה בטוחה, לצמיתות. אם ברצונך לדעת נוספים לחץ כאן כדי להפעיל כעת את aa.

Comments are closed.