טורטיות מקסיקני

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על טורטיות מקסיקני

טורטיות מקסיקני הם מזון מאוד פופולרי בעולם, כי אנחנו לא זוכר כאשר היה בפעם הראשונה אנחנו טעמנו. הם מקבלים בכל מקום ועכשיו עם שטפי דם של חטיפים, Doritosa למכור על משאבות בנזין; יש טעם המקורי, צ'דר בטעמים, בצל, החווה, פיצה ועוד כמה. אנו מאמינים כי זה היה באחד הטיולים שלנו לקליפורניה, כאשר גרנו ונצואלה, באנו לבקר חבר ב אירווין. בתה נקרא החיים אכל אותם כל הזמן. אומלט מקסיקני הוא מזון צורה שטוחה דומה crepaa משוכללת של תירס או חיטה, אשר היה אחד של מזונות ביותר לצרוך במקסיקו במשך מאות שנים. ההיסטוריה הולך בחזרה כאשר קורטס נחתו ב-1519.

L במאפיית החיטה שהוא במקור ממקסיקו בצפון, שבו הוא נולד בתקופה הקולוניאלית בשנת 1591, ב וילה של סנטיאגו של Saltillo, אוכלוסיה ביסקאיה Nueva, היום המצב של Coahuila. חששות הסיפור שלא היה בשילוב של שני גורמים: הנוכחות של קבוצות ל'מסדרון tlaxcaltec colonizers ושפע של חיטה. בדיוק tiazcala המילה שמוצאה שם tortillaa כלומר שתי הידיים יחד בצורה של התפילה, עם במאפיית בין הידיים, המייצג את מעשה מסה torteara במהלך הביצוע של במאפיית. 1849 מופיע הברית וצפון מקסיקו, טקסס, מאכל העשוי קמח במאפיית במילוי בשר, מאוחר יותר ההזמנה יקבל שם חמורים. בשנת 1983 במאפיית קמח מגיע לאירופה; אנגליה היא הנקודה של aterrizaje.a שסין מתחילה לייצר במאפיית קמח מקסיקני בשנת 1993. התאריכים בהיסטוריה של במאפיית תירס חזרה לפני שנת 500 לפני הספירה לדוגמה, באזור של לקימה Oaxaca במאפיית החלו לשמש בסוף השלב של וילות (1500-500 לפנה ס), ידוע זה מאז צלחות חרס המשמש לבישול שלך הופיע ב אשר לאחר מכן.[] התרבויות הפרה-קולומביאנית של ולתרבויות, תירס משמש בסיס האוכל שלהם, כמו החברה המודרנית על פי זה באותו האזור. דברי הימים הראשון של הודו, תיאר את במאפיית כמו תירס לחם, אפילו את התרגום הראשון הספרדית ב כרוניקה של לופס פרנסיסקו דה Gómara של שם העיר Tlaxcala, שקרוי:…

Tlaxcala, כלומר לחם אפוי או בית לחם; כי אתה לוקח יש יותר centli מאשר [] של הסביבה כרגע toponymy של Tlaxcala, הוא הנזכר (שפת נאוואטל: tlan tlaxcalli, מקום של tortillaa). טורטיות מוכנות מבוסס על תירס nixtamalized, תהליך בו גרגרי תירס מורתח במים רותחים עם בסיס סיד. תהליך זה הופך לקחת עקביות רך, אשר להמיר את הגרגרים אחיד המונית של לבן צהבהב, עם אשר יוכנו על טורטיות תירס. כעת מתועשת קמח תירס מושגת, יש כבר החדש יציב את תהליך הייצור התעשייתי של טורטיות, כדי במידה כזו כי יש מכונות שהם מייצרים עד 10,000 טורטיות לשעה. היכן בישול צלחות של שיחות מקסיקנים כדי comala על-ידי גז, חשמל או עצי הסקה, הפוך את 2-3 כדי להפוך שלה הזהב אופיינית. כאשר הם יוצאים לוגמים, ממוקמים בסל שנקרא tazcala מכוסה מטלית המכונה של servilletaa כל כך כי הם משמרים את החום שלה. טורטיות הם מכובד על-ידי הדרך שבה הם מוכנים ממלא, וקורים שונים מאכלים מקסיקניים. טאקו כביכול (רך, ממולאים, מסתכמת); חלילים (כאשר מטוגן); בוריטוס (כאשר המילוי בשר או ירקות); קסאדיאס (טורטיות במילוי צ'יפס); tostadas (מטוגן totillas, פריך במילוי רצועות של בשר, עוף, דגים, גבינות מקפים); ואנצ'ילאדאס (בחמאה ברוטב עגבניות, גלגול טורטיות ממולאות;) בינלאומית בשם א. א. totopos (במאפיית שבבי doritosa פריד, פריך ברוטב וטבלו, שעועית או סלט אבוקדו), המשמש גם להכין את chalaquiles. מעניין הוא כי, במיוחד טורטיות קמח, חלק הדיאטה של האסטרונאוטים עבור משימות חלל, מועדפת על פני לחם קלויים, לפי כמות הפירורים שצפים על-ידי העלים האחרונים בתוך הספינה. מתכון השבוע הוא סלט מקסיקני צ'ילה עם בשר במאפיית הוא מרכיב מפתח. עד מהרה חברים. לכתוב או צור קשר באתר האינטרנט שלנו: אנחנו נישואים ונצואלה הנוצרת על-ידי ודלילה & Peña חוליו. מאפייה הבינלאומי ודלילה שף מקצועי ב קונדיטוריה צרפתית; חוליו Licenciado en לטבע התובעים, מקצועי שפים, מאפים צרפתי מקצועי, שף במאפייה בינלאומי, בנוסף ניסיון רב בניהול מפעלים קטנים ובינוניים של המגזר מזון. אנו להגר לארצות הברית בשנת 2006, עם חלום לפתח קריירה בתחום המזון זיכיונות. להתחיל השנה מתקדם פרוייקט בשם: Dalilaôs גורמה, חברה של שירותים של הכנת אוכל לטיני עם איכות גורמה!. אנחנו חיים ב מיאמי, פלורידה, יש שלושה ילדים.

Comments are closed.