חתונות אירית בברצלונה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על חתונות אירית בברצלונה

מכוניות AC אנו מופתעים מספר גדל והולך של חתונות של זוגות אירי הבוחרים לברצלונה או סביבתו, סיטגס (sitges) במיוחד, להינשא. ככה celebracionesa זה siguena המכס אירי, אבל בברצלונה. לדוגמה, המשרתות של הכבוד, לבוש שמלה זהה סנדלים, פרחים לשיער כדי ללוות את הכלה ואבא במרצדס המוביל אל הכנסייה. מנהג מוזר שהוא שמור של בשכבת רישום עם שמות החתן שמוביל אותם הקישור. לאחרונה לקחתי כמה החתן והכלה אירי בחתונה סיטגס (sitges). ברכב היה מחט אשר לוותה על-ידי שני השושבינות ואביו אל הכלה, מי לבשה פרסה למזל טוב.

ביקשתי מאוד מתבקשים לשים כמה לוחיות רישוי ורוד על הרכב עם השם של החתן על רקע פוקסיה. אמרתי להם אסור היה לכסות את לוחיות רישוי של רכב, אך כפי שהיה במרחק נסיעה קצר הסכמתי עבור המכס אירי. חגיגה חתונה אירית, מכאן נובע טקסים זהה, כולל הקבלה ערב לפני הטקס, מסיבות חתונה. הכי מצחיק הם פרלמנטים אירועים. בדרך כלל מדבר אבי הכלה, ואז מגיע החתן, ולבסוף הסנדק.

באירלנד כלולות אגף נמשך חודש שלם! זה התחיל כי זוגות רבים נישאו בסתר והוא רצה להסתיר לזמן מה. אם אתה חושב להינשא, ליום כזה מיוחד, אנו ממליצים שלהשאיר בידיים שלנו בכל הקשור בהעברת מרקע שונה, קרובי משפחה, אורחים. אנו מבטיחים לך שירות יעיל כך תוכלו ליהנות ללא דאגות של רגע יחיד. יש לנו צי רחב של כלי רכב עם נהג לחתונות. ACcars

Comments are closed.