חלום אפשרי

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על חלום אפשרי

יש לי חלום! אני מאמין כי זה חלום זהה של יזמים רבים כל הצרכנים. אני חולמת השימוש הטוב ביותר של שיווק על-ידי כל ארגוני. אני מקווה כי השיווק נראה את הנתיב הטוב ביותר להצלחה עסקית, כי הפסקת כדי להיתפס משהו לתרגל רק חברות גדולות. מחשבה זו נפסקת לשמש תירוץ כדי להצדיק את הקשיים של פיתוח, הישרדות של ארגונים רבים. חולם כי לבוא שנים יזמים לעזוב את הכיסא של קונפורמיזם, להשאיר את המטען של העבר, יהיו בהתאם את הנתיבים של המודרניות, יפתח את שעריו עבור הערך של מנטליות החדש, בהתבסס, לא על עקרונות כבר פעל בעבר, אלא, רעיונות מקוריים, אשר רצוי בשלב עם הזמן שלךאו אפילו יותר טוב, לפני הזמן שלה, עם המון שיווק וחדשנות. הטלפון הנייד של הסרט: לעזרה עם קים בייסינגר מדגים כמה אירוני קל יותר להתמודד תו עם המשטרה פגום ומסוכן יותר לטיפול מהיר, שימו לב בחברת הטלפון הסלולארי. הצג שגיאות גסות בקשר הבנקים עם הלקוחות, במיוחד ללקוחות \"רגילה\". השירות בבתי-חולים פרטיים וציבוריים משרדים רפואיים, עדיין מעביר את הרושם שהם עושים טובה ענקית סידרה עם חינוך, הקדשה אישית וכבוד.

הרבה של האזור בריאות, אינספור השוק מפעלים, ארגונים מתן שירותים, כמו גם המשטרה ואנשים office ציבורי צריך הדרכה, מידה רבה יותר של היכולת מידע וקשרי גומלין להתמודד ביעילות עם חולים, לקוחות או אזרחים.    אני מאמין כי בעתיד הקרוב, אנשי מקצוע חזיתי לא תיתן יותר בחזרה ללקוחות, בעוד הם מדברים. ייפגשו ללא מראה מומחה, חסר סבלנות עם אנשים המשתמשים בהרכישה יש ספק שירותים ומוצרים יש לבחור. תאר לעצמך כי חברות בעתיד קיים עבור זמן רב ולהשתמש צלחת מוכרות פחות: \"הולך-אם נקודה זו\". אני מאמין גם, כי הפחתת כמות מיזמים משולבים המאפשרים את עצמם להיות יחליש בהדרגה על-ידי חוסר חדשנות אמיתית ומעקב אחר שינויים בשוק.      העתיד צריך להיות מחשבה מראש כדי להגיע חיזקה.  מחר אמורה להתחיל לפעול עם תחזיות ומחקרים שוק להתחיל כעת, לא ניתן להפסיק.

הארגונים דורשים תכנון אסטרטגי, טקטי ומוכן, ואת אלה אין אפשרות למקם ברקע במהלך הדרך. עליך לבצע במרץ, אך מבלי לאבד כיוון. השיווק מצביע על מגמות חדשות, מציגה את הנתיב של חדשנות. היא מאפשרת הגדרת אסטרטגיות המתאים כדי לקבל שליטה ולהבטיח שטח על מחר. אם זה לא מה שקורה בארגון, כנראה השיווק לא נמצא בביקור כל מהותו, מאז שהוא ישירות משויך השינוי, שבירת פרדיגמות, מבוסס הכנה של כל האזורים ואת כל אנשי עסקים. ללא בעיות סביב מוסדות, דבר צריך להסב את תשומת ליבם של מנהלים שלהם ביחס יעדים מוגדרים. כל דבר יכול acortinar מראה לעתיד. השימוש שיווק ברצינות ועם הרוח מקצועי הופך את התרחישים חיובי יותר.  יש חלומות! אפילו טוב יותר היא לעבוד כך יהפוך חלום זה: חלום אפשרי. רוג'ר טוביאס מנהל שיווק, מנהל, יועץ, פרופסור ללימודי תואר ראשון ושני, בוגר AT UNI-BH ו- UEMG. UEMG פרופסור מחקר; מנכ ל שיווק ב טוביאס-ייעוץ והדרכה של רוג'ר, מאמן, הרמקול. מחבר הספר: 121 מאמרים שיווק. טל': 8471-7711. בלוג: rogeriotobias.blogspot.com; טוויטר: @ rogeriotobias; פייסבוק:\/rogeriotobias; דוא:          

Comments are closed.