חינוך פיננסי לילדים – ילדים יודעים את עוצמתו של ריבית דריבית?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על חינוך פיננסי לילדים – ילדים יודעים את עוצמתו של ריבית דריבית?

עצמאית של רמת הכנסה זה אדם בחייו, הוכח סטטיסטית כי פחות מ- 20% מקבל לפרוש מבלי להפחית את רמת החיים שלהם. לא תמיד פרופ ליאור רוקח. משהו חייב להיות לא בסדר. משהו חייב להיות חסר בחינוך של בן אדם אם הוא לא מסוגל להתכונן פיננסית בגיל מבוגר לאחר עבודה לכל החיים. וזה לא בגלל שלא היה להם מספיק כסף כדי להפוך ולמנוע… זה מיתוס שזה לוקח כסף.

כדי להרוויח הרבה כסף. מה שצריך הוא לדעת איך להכפיל את זה. . וזה לא נדרשים כישורים עסקיים גדולים כדי להצליח. רק דורש משמעת, סבלנות ואת הקשיחות. אלברט איינשטיין אמר כי ההמצאה של הגבר גדול יותר ריבית דריבית.

מהי ריבית דריבית? זה נקרא התהליך לצבור את ההון אינטרסים שהיא מייצרת, בצורה כזאת, כי תחומי עניין לייצר האינטרסים בו זמנית. זה מאפשר לצבור עושר רב של כמויות קטנות של הכסף מושקע במשך תקופה ארוכה. . זה איך אדם צעיר של 20 שנה יש מיליוני דולר בגיל 60, אם הוא חרוץ להשקיע כ 80 $ בארה בחודש או 20 דולר בשבוע על 10% בשנה. בירתה של $120,000.00 לאחר 5 שנים, בקצב של 8% ריבית דריבית שנתית הופך 1.763.194 פסוס. דוגמה טובה נוספת של הכוח של ריבית דריבית משתקפת רפורמה פנסיה כי הוא עומד ליישם בצ'ילה: 1 ביולי כל אמא יקבלו $297 k עבור כל ילד שנולד חי, דמות חל תשואה שנתית משוערת של 5.5%. על פי הערכות רשמיות, אישה בת 35 עם שלושה ילדים יקבלו כ- 4.4 מיליון דולר עד 65 שנים, גיל שבו אתה יכול למשוך כספים. (יומי El Mercurio, 22 / 06/09) . זה פשוט להשקיע את הכסף כך את יכולה להכפיל במקום לבזבז אותו. הנה הבעיה: אנחנו אוהבים לבלות! במידה כזו שאנו מוציאים מה שאין לנו. רוב האנשים חיים כל כך אסיר תודה שיש להם ריבית דריבית עובד נגדם – לטובת הבנקים ומוסדות פיננסיים. ו הבעיה הגדולה היא עדיין שהם מלמד את הילדים שלהם! לחיות חיים מעבר האפשרויות שלנו או ללכת רק מחודש אחד לשני הוא דוגמה רעה עבורם. למה לא גורם לשינוי היום? כי לא מוגבל, לתכנן תקציב איתם, תדבוק בזה, מסביר כי החיסכון להשקיע יותר חשוב החודש זה נעליים או עכבר חדש עבור המחשב? אתה צריך להיות מסוגל להציל לפחות 10% מההכנסה החודשית שלהם. ללמד את הילדים שלהם, זה טוב להיות מוגבל זמנית וכך יוכל להצליח. להראות להם עם המספרים האלו, שחור-לבן, כמו הכסף במקום פשוט חיה יכולה להכפיל את מבלה עד שלא נשאר שום דבר. בהתחלה אתה הולך טורח, במיוחד אם הם היו regalones מאוד, אך כאשר הם גדולים הם יודו. שלמדו את שיעור חשוב של שמירה איך אורח חיים צנוע יותר היום לאחרונה יוביל עושר בעתיד. אם אתה צריך עזרה עם החינוך הבנים שלו פיננסיים, מזמינים אתכם היכן תקבל e-ספר חינם אשר ילמד אותך 10 עובדות זה יכול ללמד את הילדים שלהם על איך לפתח את כישורי היזמות שלהם, יש לי עסק משלהם. של בטינה Langerfeldt, תאוות היא ללמד אנשים מכל הגילאים איך להשיג חזון על החיים שלך, לקבוע יעדים, ואז לרדוף אחרי השכלה ספציפית כדי שיוכלו להשיג אותם.

Comments are closed.