חייהם בטרם חייהם

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על חייהם בטרם חייהם

לוגיקה מגמות גר פרוייקטים, לפני שהפך חייהם, היו כמה אשכולות קומפקטי של מידע, המורכב אנרגטי מגמות דומות למגמות מעקרונות רחב ידיים. לוגיקה פילוסופית והמבחנים אני אנסה להדגים בפיסקה זו. מה הכיל את חייהם בטרם חייהם, כאשר עדיין היו כמה שאינו פיזי פרוייקטים של חייהם?: הכיל אשכולות של מידע; הם היו מרוכזים מגמות; הם היו אנרגיות אינפורמטיבי; הם היו אשכולות של inductions; הם היו כמו תמציות רחב ידיים (דבר זה אינו חומר, אשר אינו קיים, אך אשר יש מספר מגמות מה שהופך אותו להיות משהו ייתכן לא יזוהו, משהו שאינו קיים אך קיים מקבץ של מגמות). מגמות שיש התפתחות נפשית חייהם דומים מגמות המכילים תמציות רחב ידיים, שאינם ניתנים לזיהוי על-ידי כי הן אשכולות של מגמות או inductions. המגמות של החיים דומים מגמות תמציות ולקיבולת מאז החיים עלתה, או היה אינדוקציה או מגמת התרחבות-induced. קרא את הדוגמאות הבאות: 1 ° פרוייקטים חיים אלה נוטים איחוד או אטרקציה; כמו תמציות רחב ידיים (ראה סעיף זה עבודה שכותרתו הכל נוטה האיחוד ב- expose כמו כל המינים נוטים לאחד). 2 º פרוייקטים אלה החיים נוטים התנועה, דינמיות רחב ידיים; כמו תמציות רחב ידיים. 3 ° חיים אלו פרויקטים נוטים האבולוציה; כמו תמציות רחב ידיים, אשר הרחיב למות או נעלמים ידי ללבוש, לטובת אחרים תמציות נולדים עם מגמות אותו, להעתיק מידע על פי המהות העתיק על-ידי אינדוקציה כדי לעקוב אחר המשך חידש עם אותו תהליך התפתחותי; שבו הכפל בתמציות תמציות משופץ יותר.

לא לספר לי כי זה לא משהו דומה תהליך אבולוציוני. 4 ° חיים אלו פרויקטים נוטים הולדה או העתק; כמו תמציות רחב ידיים, לפני למות או נעלמים ידי ללבוש מועתק המניע בתמציות אחרות, להתרבות או מכפיל בחדשות שיפוץ תמציות עם כל המידע שהועתק בצורה של מגמת התרחבות-induced עצמו (מסיבה זו, בכל פעם שהיקום הוא תמציות מרחיבה יותר, גדול יותר ויותר אין שהרחבת הוא expan יותר; אין אין מגבלות מאז אותו יש המקיף ליקום, בשביל להיות דבר אינה מונעת הצמיחה מרחיבה גדל). 5 Th פרוייקטים חיים אלה נוטים דואליות; כמו תמציות רחב ידיים; משום דבר לידה, הופכים או ליצור ללא עיקרון כפול, חומר או אנרגיה (ראה החלק של עבודה זו שכותרתו הכל הוא כפול). כל מגמות אלה, שפע של מידע, להגדירן, משהו לא לזיהוי, רוצה את נשמת החיים?. מגמות אלה מקורם תהליכי החיים נמנעת, אשר מכוון להתאחד, ו אבולוציונית חולש מגמות אלה, התפתח משהו פיזי, בניין מגורים או עץ משפחה; אשר נשלטת או על-ידי מגמות ולקיבולת ימשיך להתפתח ללא הרף. כל אלה מגמות, שיש שפע של מידע, הוא בסיס, כמו הזמנה, אשר בונה את מודיעין (מודיעין הוא הזמנה, האשכול מסודר של מגמות expansionary); הודות מגמות אלה, הזמנה זו, הצטברות של יותר ויותר המידע מודיעין מלומד בירושה, התפתח, מותר להתפתח הטכנולוגיה. אנו חיים בלי שנתן לנו שכרגע הם המושרה על-ידי מגמות אלה המתוארים, המושרה על ידי חיים בתורו נוצרה על-ידי הרחבת; ו באותו הזמן אנו חיים הרחבה המכילה מגמות אלה (מגמות אבולוציונית, מגמות דואליות, מגמות השיפוץ, מגמות הולדה או עותק ומגמות על הדינמיות). מבלי לשים לב לכך, המוח שלנו נוטה מגמות אלה מוסתרים היום על-ידי ים של מידע ומגמות אחרות שיש פירות נולד האבולוציה, מגמות אשר מנסים להסביר בפיסקה אחרת.

את אגבי and רק את מוצא החיים, או המקור של פרוייקט החיים לא משהו מזדמנים או ייחודי (כפי שהוא לוגי, לעשות משהו מזדמנים צריך להיות ייחודי, אם זה לא היה מזדמנים). אין שום מקור החיים כי הוא מזדמן או ייחודי, שכן עושה את החיים כל כך היה סתם לשרוד אין ספור פעמים כדי להשלים החיים הראשונה, וזה בלתי אפשרי בעולם שבו הסכנות התפתחות החיים בודד בשפע. גם אם החיים היו בן אלמוות, דבר אשר נולד במקרה, ניתן גם למות; זה היה גם מדגים החיים בקע לא כמשהו האלמוות. ולא כפי שציפינו, כוכב הלכת שלנו יהיה וייחודי מזדמנים אשר שוכן החיים, בעל מספר אינסופי של מערכות סולאריות עם אפשרויות של יצירת כוכבי לכת כמו שלנו. אם הפלנטה שלנו היו מזדמנים וייחודי; בסך הכל, זה יהיה מאוד נינוחה אגבי המרחק מהשמש; מזדמנים בהיווצרות וסיבוב אידיאלי; מזדמנים באפשרות של המכיל מים, שפע; מזדמנים במקורם של החיים; וכו. כל כך הרבה צירופי מקרים להפוך אותו אי אפשר להפוך את כוכב הלכת שלנו ייחודי מזדמנים בבמרחבי השמים. לא יהיו החיים מזדמנים או ייחודי, יוכיח כי החיים יכול להיווצר בכל חלק של כדור הארץ שהיו תנאים מתאימים; אשר יכול גם להתעורר חייהם דומים במקומות שונים; מלבד אשר יוכיח כי כל חייהם הנובע שלא מזדמנים או ייחודי צריך תהליכים חיים דומים. עם טופס בלתי נמנע של לידות חי יתרבו וזמן להיות מאוחדים במשפחה עץ בלבד, בהתחשב בכך כל חייהם דומים, נוטים להצטרף. בסופו של דבר, חיי מבלי לעזוב כדי להצטרף, הם נזרעים בכל מקום, חוויות חיים, עיבודים שונים, ביצוע בלתי צפויות מינים שונים של היצורים החיים. הרכיב נוזלי לפני להגיח החיים של מים, הרכיב נוזלי היה לנקות כי ערבוב של חומרים, גזים ונוזלים מזיקים לחיי, מעורבב במים במהלך תהליך היווצרות של כוכב הלכת שלנו. אולי פרויקטים חיצוניים חיים מחכים ומתסיס כראוי במקום ממש נוזלי שלכאורה החיים. זה יכול להיות גם מסתמן כי היא המים מחכה המים באותו היה את התנאים הנכונים ליצירת חיים. אולי מגיע החיים של מים בתוך; אף אני מאמין כי החיים היה מוצר חיצוני אשר ותתבטא בחיים הפיזיים בחלקו הפנימי של הרכיב נוזלי; אולי משום במים פרוייקטים של חייהם יכול להתגשם בחיים הפיזיים מאז מים יכול לרכך את העניין; או מים זה היה מגן אידיאלי לכל החיים עד החיים יוצר את האווירה אידיאלי לחיות בצד החיצוני של המים. Melgar סאנצ'ס סלבדור

Comments are closed.