חואן דוד גארסיה Bacca

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על חואן דוד גארסיה Bacca

חואן דוד גארסיה BACCA (1901-1992) "האמיתי המצפון של האמת הוא ההכרה סנטימנטלי;" ו יהיה יותר נכון לומר המצפון הוא מרגיש, כי התחושה היא שבעיקרו של דבר תחושה זו. "הוא אינסטינקט ספרדית פילוסופי, של האנשים-הלא מהם תיאולוגים לא עשה, אך לשמור על סוג היווני הקלאסי של philosophizing-, המציא את הביטויים נפלא האלה של Celestina, כי הם כל תוכנית של המדע האמיתי: הקריטריון מטאפיזי לדעת מתי הם כמה הם." חואן דוד גארסיה Bacca. קול עם הפילוסופיה שלו עבודותיו הפילוסופיות של גארסיה Bacca נכתבות כך כי לא ידוע לרוב להעריץ אותם, אם עומק המחשבה או הסגנון של sonota. זה לא לפני אבל אחרי הכביש של הוגי דעות אחרים, הספרדי אורטגה אי גאסט, Gaos ו- Zubiri, אשר פרוזה מודלים ספרותיים. חואן דוד גארסיה Bacca הוא, ללא ספק, מהם מנטליות הבולטים של הגלות הספרדית, החל מעניין על-ידי בעיות לוגיות והפילוסופיה של המדע להסתיים בשנת לפתח פילוסופי מאוד אישי שבו הוא לתת סיבה בעולם הנוכחי על ידי המדע, טכנולוגיה תעשייתית, הכלכלה. השני והוגלה, פילוסוף כמוהו, חוזה Gaos, אמר את אותו הדבר: "שיודעים זה מרחיב מהם שפות קלאסי ואותם חיים הראשי עד אותם מתמטיקה ו הפיזי גבוהה יותר, לאחרונה, מן התיאולוגיה עד שהכל מנוחה של הפילוסופיה". תחושה של ספרות ואמנות כי היא לעיתים קרובות עולה בקנה אחד עם הכישרון הדרוש כדי להגיע הידע עצמו כמו לסיים את נפשי." הלידה ספרדי, למרות הולאמו ונצואלה, מוקדש באופן מלא האותיות, במיוחד כדי פילוסופיה. עם זאת, בספרו מיוצב מטאפיזיקה טבעית ובעיות מטאפיזי ספונטנית, מגיע לשיאו שלו דאגה וטיפול על ידי המדע.

מבוסס את החוויה של המציאות, עבודה זו מניחה ידע של כל המדע המודרני הנמוך המקורי תצוגה ובתוך הקשיחות תובעניים יותר מדעי. בדרך כלשהי, זה המטאפיזיקה של גארסיה Bacca הוא ההפך של אריסטו מאז זה מבוסס מטאפיזיקה שלה על תפיסה טבעית של העולם, בזמן זה העיבור רוצח מלאכותי הימנו, על פי הזמנים הנוכחי, קרי, הקמת מטאפיזיקה חדשה או של המטאפיזיקה של שנאי אופי. הוא נחשב רב בעבודה זו של תעוזה יותר של המאה XX, התקשר כדי לעשות מהפכה אמיתית בתחום אותם מושגים מטאפיזי מסורתית, ובתוך מאוד במיוחד פנומנולוגיה שלה. זה היה גם מתרגם ועורך של פילוסופים הגדול של כל הזמנים, מ- pre-Socratic כדי דקארט. חואן דוד גארסיה Bacca נולד בפמפלונה 26 של יוני של 1901 ומת בקיטו 5 באוגוסט 1992. האם העיקריים שלהם מחקרים עם claretians ב Alagón, סרגוסה. מזין צעיר מאוד בסמינר של claretians ההורים. מחקרים Cervera, פילוסופיה, תיאולוגיה, ו, ב בסולסונה, המוסר והמשפט.

בשנת 1925 צווה הכוהן Claretian. הוא עבר לשווייץ כדי לאחד האימונים שלהם, הלומדים האוניברסיטה של ציריך, ובעקבות כך באוניברסיטאות של מינכן, פריז, בלוביין פריבורג. החל מן השנים שלושים הוא מייצר את הניכור של אותם מחקרים הכנסייתית. מחקרים אוניברסיטת ברצלונה איפה הרישיון בפילוסופיה ומילים 1934 ושנה יותר אחר הצהריים מסתיים מאמר הדוקטורט שלה התזה על מבנה סמיוטית-genetica של מדעי הפיזי. מלמד הפילוסופיה באוניברסיטה האוטונומית של ברצלונה של הלוגיקה המתמטית והמדעים. ב פברואר 1936 זוכה הכיסא ההיכרות בין הפילוסופיה של האוניברסיטה של סנטיאגו קומפוסטלה, זה לא תופס, עקב המלחמה שעורר הצבא מרד של הגנרל פרנקו. "זה היה בלב ונפש מצד הרפובליקה," אומר Bacca גארסיה, שהיו בגלות בפריז בשנת 1937. בנובמבר 1939 חלק על קיטו, אקוודור, איפה אנדי בכיסא של הפילוסופיה שלו האוניברסיטה. בעיר זו ידוע פאני ארמונות, עם מי חוזה נישואין. בשנת 1942 בשם פרופסור באוניברסיטה הלאומית האוטונומית של מקסיקו (UNAM) וחבר של המכללה של מקסיקו. הוא היה משת פ של מגזינים גלות ספרד לאס Españas ועבר בחו ל הוא 1947 לקאראקאס, שם ייסד את מקום מגוריו. הוא אחד מהם מורים מייסדי הפקולטה לפילוסופיה והליריקה של האוניברסיטה המרכזית של ונצואלה, ונקרא לך הדיקן של הפקולטה למדעי הרוח, חינוך, במהלך מספר שנים, ומנהל המכון של הפילוסופיה. בשנת 1952 הוא השיג אזרחות ונצואלה, נותר פעיל עד .

Comments are closed.