זה התחיל גוגל פס רחב?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על זה התחיל גוגל פס רחב?

ברגע 28 בינואר השנה החלה של ה-FCC 700mhz מכרז הספקטרום. מספר חברות רב לאומיות אמריקאי כבר הראו עניין לקנות זה תדר השידור האלחוטי. מטרת? אחד מהם הוא רחב טווח עבור חיבור אלחוטי לאינטרנט. כבר ה-FCC הראתה עניין בקידום התחרות פס רחב המספק חלופה DSL/הכבלים מסורתיים. 1.

מה זה 700 של מגה-הרץ מיוחדת? כעת ערוצי הטלוויזיה שימוש בתדר זה לשדר אות אנלוגי; במיוחד UHF ערוצי 52-69. עם פלישת קרובה של חברות הטלוויזיה לשדר (DVT Act) ננטשה ספקטרום פס אנלוגי של אות טלוויזיה דיגיטלי; השלטון ישתמש?, למכור אותה המציע הגבוה ביותר. לעומת זאת, שופרסל בהחלט מבין את הסיפור. מכירה פומבית של #73 ה-FCC מורכב במרחק של 5 רחובות של ספקטרום תדרים MHz 698 כדי מגה-הרץ 806, המסווגים על פי-e. בגרשיים ביותר היא אבן C שמתחיל שמורה של 4 $. 6 טריליון. מגדל שמשדרת בתדר 700 מגה-הרץ זה יש רדיוס כיסוי של 20 ק"מ וגל יש חדירה טובה בקירות ומבנים. כמה מגדלים אלה בשרשרת יש את הפוטנציאל כדי לספק כיסוי רחב יותר קצב נתונים גבוה יותר מאשר לרשתות Wi-fi הנוכחי.

השלטון ישתמש חלק הספקטרום לבנות רשת לבטחון הלאומי (בשימוש על-ידי אמבולנסים, אש חטיבת וכד'). 2 והם מועמדים… 266 שחברות הראה עניין מכירה פומבית הם ענקים כמו Verizon, AT & T, Cablevision, קוואלקום, מחשבים אלחוטית ו כמובן הילד היפה של עמק הסיליקון: גוגל. מנוע החיפוש גרמה שאגה בתקשורת כי הוא הציע ה-FCC יורשו להשתמש יישומים ללא תשלום וגישה חופשית בתוך הלהקה של שירותים אלחוטיים והתקנים. זו עוררה את הזעם של חברות הסלולר הגדולות. אל דאגה לארי אליסון הוא האיש הנכון . ה-FCC עם זאת החליט לאפשר רק את השימוש בתוכנה והתקני יישום חינם. פעולה זו יוצרת מספר שאלות של איך גוגל יכול להשתמש רוחב פס זה יהיה הזוכה. האם תתמקד במתן o רחב של מצבי גישה של רוחב פס? טלפוניה?. כדאי לך לעיין אצל מנכ"ל משרד התקשורת כדי לקבל עוד מידע. הגישה להיות שיעורי חינם או תחרותי?. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את ישראל כץ. זה נכנס לתחום של ספקולציות, אך בעוד המסלול של מנוע חיפוש אחד יכול לצפות שינויים רדיקליים בשימוש של הספקטרום. 3. את התופעה של גוגל. גוגל מאפיין מספרם במודל של המודעות רווחים ולפתח את מנוע החיפוש המפורסם יותר ברשת. המנטליות הזאת של גישה חופשית למידע, גוגל מספק למשתמש שליטה רבה יותר על השימוש של יישומים שלהם. הרוב של יישומים אלה מורדים ללא תשלום. הוא קל לשער כי החיפוש להמשיך עם רעיון דומה בשימוש של האות האלחוטי. כעת גוגל מפתחת פלטפורמת אנדרואיד ניידים הפיתוח של קוד פתוח כדי לאפשר הפיתוח של יישומים על-ידי משתמשים. גם גוגל שהקו הוא פיתוח של מערכת הפעלה מבוססת לינוקס. לא, אבל כל כך הרבה צירופי מקרים לעורר את הפנטזיות. לדמיין את התקן של טלפון סלולרי היכול להתחבר על-ידי סקייפ אלחוטי, עם כיסוי של הפועל החודר וב גם על-ידי קירות בטון?. אתם יכולים לתאר לעצמכם להיות מסוגל לחבר את המחשב הנישא לתוך אות אלחוטי עם כוח זהה של כיסוי בחינם או בעלות נמוכה.? בהחלט סיוט על גבי התשתית, חלום עבור הצרכנים. על-ידי אדם אלכסנדר

Comments are closed.