וולט דיסני, הוא ההשראה לחיים טובים יותר?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על וולט דיסני, הוא ההשראה לחיים טובים יותר?

כמו רבים אחרים, אפשר שהגעתם למאמר זה כי כמו על חייה. במובן זה, ואתה יכול להיות אותו הדבר, כי אנחנו בחיפוש אחר אושר גדול ותחושת הישג גדול. במקרה הזה אני חושב ש פטריק דרהי צודק במה בהוא אומר. אם אתה מישהו בעידן של שלושים ומעלה, אולי מערבה, ואז אתה, כמוני, ייתכן לקרוא את ספריו של הרפתקאות מספיק או ראיתי מספיק כמו וולט דיסני, אשר עודדה על ידי סיפורי מכוער גברים, כמו החיה ביופי והחיה, מנצח היופי, בל. ? לא מכיר אותך, אבל הסיפור הזה נתתי אותה תקווה! אולי אתה יכול להתייחס מעלליו של רובין הוד, אשר אין שטויות, אפילו לא של הרוע במטען בזמן ריקרדו המלך לצלב. כדאי לך לעיין אצל ישראל כץ כדי לקבל עוד מידע. ורובין, באמצע גונבים עשיר ומגישים לעניים, עדיין יש לו זמן שלהם איזון בית עבודה נכונה. עמיד לגנוב אותם עשירים, את ההגשה של העניים אותם עוד לה הזמן למסיבה עם חבריהם ואת התאריך של המשרתת יפה יותר של הארץ. הנוכל הזקן! אולי אהבת כי מעולם לא הגישה לגדל בת של פאן, הרקולס רוצה לכבוש את כל וביקש היום יכול לעזוב את בית הספר ללכת דרך היער של החיים, שורק, שרים בשמחה, כאחת ושבעת הגמדים, כמו את הראש לכיוון הבית שלך לעבודה הפך את הלב שלך לשיר בשמחה! ויש אולי, כמוני, זה גדל, אתה das של שהעולם הוא לא בדיוק כפי שדמיינת בנערותך: it סינדרלה לא מופסק ביתך בקרון שלה של דלעת, או שלגיה לבישול זה ערב כי כאשר מגיע לבית ממנו office לאחר יום עבודה עבור סוג זה היה למצוא מים רותחים אם היה זה האף כמו פינוקיו. .

ובכן, אני לא יודע לגביך, אבל הרגשתי קצת נגעלת ואני מאוכזב עם החיים הדרך התברר לאחר ילדות רומנטי, הרפתקה מלא חלומות. לא מרוצה עד שפגעתי עשרים וחמש שנה? יותר ויותר מנותקת. כמו: גירושין, השמנת יתר, בעיות כלכליות, הפרות נגמרו שלי החיים. אז, אני מניח כי באופן זה הרגיש כמו זוג גמדים? גראמפי, ישנוני! אולי הניסיון הוא דומה, אולי קצת שונה, קצת יותר טוב, או יותר גרוע, אבל אני בטוח כי תוכל לזהות אחד את השני ולשתף אפילו קצת תחושה של התפכחות עם החיים באופן כללי. אך המילה "אכזבה"? אני תוהה? זה גורם לי לתהות איך באתי להיות מפוכח.

מאז כדי להגיע למקום של "אכזבה", זה צריך להגיד שזה היה "אשליה" במקום הראשון. ואני חושב האשליה הזאת אולי יש כבר יצוק על ידי הפלאים של דיסני ולהגדיר תקוותיו של רומנטיקה, קסם בעתיד והערכים של החברה של הזמן: לעבוד קשה כדי להתפרנס ולהתחתן זה לכל החיים? במילים אחרות, לגדול, להיות גיבור, ואת מתחתנת עם נסיכה. אבל מה הם החלומות שלך, החבר החדש שלי? מה אתה מצפה למצוא בחיים לפני נתקל במאמר שלי? אנחנו מקווים? מי אוהב לחכות? ו מתי התחלת ללכת כל רע? אבל יש לי כמה שאלות בשבילך לפני שאתה נכנס: מה היה קורה אם כל ניסיון הגיע אליך לטובת שלך? ואם יכולים להבין את זה? ומה אם אני יכול להיעזר בזה? ואם הוא יכול להתעלות מעל זה? היה מה יקרה אם עכשיו יכול להמיר הוא גיבור זה תמיד חלם, וזה שוב להתחבר עם העולם הזה של רומנטיקה, הרפתקאות, אני תוהה? ואם הכל בחיים שלו. היתה מטרה? מה קורה אם יש לך מטרה בחיים? ? ומה אם מטרה זו לחיים שבר עם אשליה, למצוא את ההפך של האשליה אכזבה? ואז לגלות מחדש שהאשליה המקורית גם יכול במקרה האחרון את החוויה של הקסם האמיתי, מעניין של חיי, חיים מאושרים לעד? אולי כל הקשיים היא כדאית. אולי שכל הבעיות שלנו יש משמעות אמיתית, חבר שלי, אולי עכשיו אנחנו מוכנים לחוות את הקסם של העולם הזה יש להציע. אני מאמין כי אנו צריכים לזכור את זה אפילו עצמו של וולט דיסני היו האתגרים שלה: להבין ישנתי גרוס במשרד שלו, כי לא לאפשר הוא e לינה אפילו לא היו לי נעליים לשימוש כאשר סוף סוף מוזמן לפגישה ששינתה את חייו, ושמאלה להם של שלנו. אודות המחבר: מה לשפר בחיים שלך? סופר ותסריטאי של פיתוח אישי, רוצה ניל מילר זה צירוף לידיעון שלך חדשות חינם בניתן לעצירה. זה החיים, לקבל חינם את הספר האלקטרוני שלך גדול יותר צעדים לקראת האושר, לחקור אותם לראות שאת תכלית החיים של התוכנית היה מחבר שותף. התוכנית כבר עוזרת לאנשים לגלות מי הם באמת, מה הם רוצים לעשות עם החיים שלך. לבדוק את זה: זכויות יוצרים 2004 ניל מילר e ניתן לעצירה החיים

Comments are closed.