התקנת רכיבים יגדיל את ההשפעות מבצעית

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על התקנת רכיבים יגדיל את ההשפעות מבצעית

ברחובות הערים שלנו הם לעיתים קרובות כבר נפגשתם משאיות אשר העיסוי האחורי פסל־ענק מיוחד במות הרמה. הוא בונה במערב היה קרוי בזנב מעלית, במדינה שלנו נקרא בצורה שונה- gidroborot, זנב להרים, 'ספייד'. פתרון זה הופך להיות מאוד שימושי במהלך לפריקה וטעינה. באמת, ובכן, כאשר החנות שבו ברצונך להעביר את פלטות כבדות או ארגזים רמפה מיוחדת ברמה של המשאית. אז מטעין יכולים לא מתאמצת, לרדד או להפוך את הסחורה. עם זאת, הכל הופך יותר ויותר קשה אם מתקיים לפריקת בקיוסק. ובכך מגדיל את הזמן המכונית לא פעיל להעמסה ופריקה, להפחית את היעילות של ניצול מסחרי שלה. לחץ כאן ישראל כץ ומצא עוד . מעליות לייצר חברה שונים.

בניית שהם יכולים לרוץ מתקפלת או מוצק, אשר במקרה זה יכול לשמש גם דלת אחורית. ההפקה הזו היא בצדק שמגיע הפופולריות בקרב חברות אירופאיות-נשאים. הבחירה בשוק הוא רחב מאוד, בעל רכב חייב לבחון היטב גורמים שונים לבחור מעלית הידראולית מתאימים אותו ככל האפשר. קודם כל יש צורך להעריך את משקל המטען המרבי, להעריך microlifts מטען המינימליות. לדוגמה, נניח שהעומס המרבי יהיה 1100 ק ג, אז המכשיר חייב להיות הנבחר עומס קיבולת 1500 ק"ג. במידה מסויימת זה הכרחי כדי להתמקד על הסוג של מטען שנישא. בדרך כלל, זה מחולק משטחים או עגלות. משה אביגדור קעניג בהחלט מביע דעה מלומדת.

הגודל והסוג של הרכב צריך גם יש לקחת בחשבון בעת בחירת gidrolifta זה לא פחתה את בטיחות הרכב. כ שם ביצוע המלצות מיניבוסים-מעליות עם יכולת הנשיאה של 125-500 ק ג; -7.5 3.5 טון משאיות-טריילרים כושר נשיאה 500-1000 ק ג; -17 7.5 טון משאיות-טריילרים עם קיבולת המטען של 1000-1500 ק ג; מרים עם כושר נשיאה טריילרים 1500-2000 ק ג; כמובן, גורם חשוב בעת בחירת טרמפ היא המחיר. זה צריך לתאם עם חיי השירות של הרכב. על המשאית הישנה לא תמיד ניתן ורצוי להתקין ציוד יקר. כדאי גם לשים לב לחומר של פלטפורמת להרמת. האחרונה רכיבי מודל עשוי אלומיניום, אשר מפחיתה באופן משמעותי את משקל microlifts בהשוואה קונסטרוקציות פלדה, ובכך מגדיל את המטען של הרכב. הערכה של כל הגורמים הללו יסייעו להפוך הבחירה הנכונה כאשר קונים microlifts.

Comments are closed.