השקעות בתחום הנדל"ן במהלך המשבר.

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על השקעות בתחום הנדל"ן במהלך המשבר.

השקעות בתחום הנדל"ן במהלך המשבר. השקעות בתחום הנדל"ן במהלך המשבר הצטמצמו מאוד. על פי תוצאות של סקרים וניתוחים סטטיסטיים של אחוז מבחן שישים הרוסים עדיין מאמינים הנדל"ן מקורות מהימנים ביותר של השקעה. מהי השקעה? השקעה – משקיעה אובייקטים עסקיים שונים ופעילויות אחרות, כגון רוחני, חומר, במטרה להרוויח. כלומר, המשקיע מוותר על עלויות היום כדי לקבל רווחים מחר. איזה חפצים היו אטרקטיביות להשקעה לפני המשבר? זו היתה אדמה אזורים רכישה, וחברות פיתוח, והיא קונה נדל"ן למגורים ולמסחר והשכרת ומכירה. אם לפני המשבר הבנייה בפרויקטים זמן נחשבו אטרקטיבי להשקעות, אבל עכשיו המצב השתנה. עכשיו הצרכנים רוצים לראות במחירים סבירים יותר אחוזה באיכות גבוהה יותר אמיתי.

לכן, כאשר משקיעים בנדל"ן שצריך להתייחס במונחים של ניהול פיננסי, כלומר, כדי לחשב את כל ההכנסות וההוצאות בעתיד. כדי לסייע בחישוב היעילות של מכשירים פיננסיים לבוא, כגון קצב פנימי של ערך ההחזרה, נוכחי נקי, שינוי קצב פנימי של תשואה, אני חושב שזה מספיק כדי להתחיל. כדי להשקיע בנדל"ן חייב מידע מדויק. המידע חייב להיות ממקורות שונים, הקפד להשתמש מקצועי הערכה. At צחי מלאך you will find additional information. איפה אני יכול לקבל הערכה מקצועית של נדל"ן, סוכנות הנדל"ן הקורס. כיצד לחשב את שווי הנכס לאחר אמין (לפחות, אנו מאמינים כי מידע הוא פחות או יותר אמין, כי יש לנו את זה ממקורות שונים) מידע.

כעת לבצע את החישוב של ההשקעות שלנו. נניח שאתה ואני בוחר את הנושא של השקעה של חדר אחד בדירה במוסקבה מטרו דרום מערב. אנו לקנות דירה עם חדר שינה אחד במשך ארבעה וחצי מיליון רובל, אנו מצפים למכור אותה לאחר חמש שנים במחיר מחושב על גידול שנתי של מחירי דירות אחוז תשע נקבל 7000000 540 6000 רובל במשך חמש שנים, גם אנחנו מתחילים לשכור דירה שלנו 30,000 רובל בחודש, כל עלויות השכירות מנכים, לא יהיה חכם גרוש. אז אנחנו מקבלים 360,000 רובל בשנה חכירה של הרכוש שלנו, וגם על העדר מתקנים השקעות, להשקיע תשלומי החכירה שלנו תיק המניות הרוסי, אשר יביא אפילו אחוז זהה nine בשנה בשנה (זה תיק המניות, כלומר קרן נאמנות), ואת התפוקה לאחר חמש שנים, יש לנו שני מיליון רובל, אשר אנו מסכמים ההכנסה שלנו ממכירת הדירה לאחר חמש שנים של שימוש, נקבל 9,000,000 546,000, כי תקופת ההחזר של הפרויקט שלנו במשך חמש שנים, מדד הרווחיות של הפרויקט שלנו הוא חמישה עשר אחוזים לכל שיעור התשואה הפנימי של אחוז שבעים ושבע, שונה שיעור של אחוז לחזור שבעים ואחד. ביצועים די טוב גם עם חישוב כזה לפני השטח של הפרויקט שמראה עשרה אחוזים – הכנסה קבועה טוב, בעוד השוק גדל בתשע אחוזים לשנה, לפי ההנחות שלנו, כלומר, ההכנסה גדלה מהר יותר מאשר השוק שינויים בשוק לטובה בקרוב להוביל לעלייה בהכנסות שלנו. זה ביל באמצעות Excel דודו יכול לעשות טרומית להעריך את האטרקטיביות של הנדל"ן.

Comments are closed.