הקלה של שיעול עם תרופות טבעיות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הקלה של שיעול עם תרופות טבעיות

למרות שזה לא נשמע, שיעולים הוא מדד להגנת הגוף אנשים בריאים. שיעולים הוא רפלקס בלתי רצוניים (משהו שאנו נמנעים) אשר יזם שני סוגים של עצבים עם מסקנות בריאות. בעל הוא פעולה אשר הגוף לוקח להיפטר מחומרים להרגיז את דרכו של האוויר, שיעולים מתחילה בדרך כלל לנקות הצטברות ליחה (ריר) ב קנה הנשימה. כאשר אדם בשיעולים, האוויר להעביר דרך שלב זה עד 300 מייל\/שעה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רמי לוי. מה גורם שיעולים? אם אדם שאינו מעשן, יש רנטגן חזה רגילה, הגורמים הסבירים ביותר של שיעול מתמיד הם אסטמה, צרבת או אני gotereo גודש באף. סיבות אחרות של שיעול כרוני כוללים בברונכיט כרונית תופעות לוואי של תרופות קונבנציונליות מסוימים כגון אנזימים אס. חמו מדרשת הגולן שמבין יותר ממני. שיעולים ניתן גם תופעה של זיהום או העליונה ברונכיט הנשימה, דלקת ריאות או שחפת.

מרפא שיעול טבעי יכול לעזור להקל אי-הנוחות המשויכים התקפות של בעל. אנשים בעלי עשן לעיתים קרובות מה נקרא \"שיעול למעשנים\", שיעול חזק אשר לעיתים קרובות מובילה תאריך התפוגה של ליחה. מומלץ ובלבד לאנשים להפסיק לעשן באופן טבעי, הן כדי להקל על שיעול שהמעשן והן לחיות חיים בריאים יותר. השיעול ילדים הם נפוצים, בדרך כלל ללוות רבים של מחלות ילדות רגילה כגון שפעת וברונכיט. בעל הוא יכול גם גורם למזון העובר לאורך נתיב שגוי, כאשר דבר זה מתרחש מכיוון מכסה הגרון לא עשה את תפקידם כראוי במשמורת של המזון מתוך קנה הנשימה. עזרה עבור שיעולים שיעול ממשיך במשך כמה ימים או מגבירה סיכון מאפשרת ביקור רופא כדי לשלול מחלות אחרות. אם שיעולים נמשך יותר משלושה שבועות, גורמים מרובים הם ככל הנראה, רק כאשר כל הגורמים מטופלים החולה יהיה ללא סימפטומים. שיעול בתדירות גבוהה או כרונית מצביעה, בדרך כלל, את הנוכחות של מחלה.

השיעול ניתן לטפל קונבנציונלית מרשמים של שיעול, לעתים קרובות דרך suppressors בעל (antitussives) אשר לדכא את הדחף שיעול. זה עשוי להיות פחות אידיאלי, מכיוון גופך בנוי באופן טבעי לגרש את ריר ואת ולהסיר גורמים מגרים עם שיעולים. יצרנית השיעול (השיעול לייצר ליחה) מטופלים עם expectorants המשחררים ריר של מערכת הנשימה. שיעול suppressors להקטין את הדחף שיעול מאת מעכבות את התגובה של מסקנות החישה על-ידי depolarization של אומץ vagus. עם זאת, עדיף תמיד כדי לקדם את יכולתם של הגוף לגרש את ריר, ליחה ולהשאיר ריריות לח, מכיוון מיובש ריריות יכולים להיות רגישים לזיהום נוסף. ישנן תרופות טבעיות רבות להתמודדות זמין שיעול עם צורות שונות של השיעול. גישות אלטרנטיביים ומשלימים מרפא שיעול טבעי באמצעות חומרים צמחים ו ההומאופתי יכולים לשמש לטיפול בעל בצורה עדינה, ליחה יעיל, loosening הריאות ואת איירווייז לפתוח מבלי ממושך ריריות. שילוב של צמחים מסוימים כגון Hyssopus officinalis Althea officinalis ידועה ביכולתה לקדם בריאות הריאה ולהרגעת החזה, הפעלת השפעה מרגיעה על הקרומים הריריים. הטבעיות עשוי להיות אלטרנטיבה בטוחה תרופות מרשם, בגישה הטבעית של נגיד גורמים המשמשים כבסיס, לא רק את התסמינים. המחבר המקורי, מקור המאמר.

Comments are closed.