הקו האדום הזה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הקו האדום הזה

כדי כדי כדי למרות שזה ידוע כי שחיתויות פוליטיות קיימים ברחבי העולם, אבל במדינות אלה למקום שבו הן מתרחשות – פוליטיקאים מעורבים – יש את האבירות מספיק אומץ להתפטר ממשרותיהם. גם כחיות זקוק להגנה מפני מזג האוויר, / גברים / womenã כחיות רציונלי somosa, נחפש את הבית שלנו בישראל, אני לא יודע למה היחס שלנו. אז במשך המאות להתערב, סבל מן החיפוש הזה. והוא כי רכישת דיור הפך זכות של החברה הספרדית, לקנות כי אתה צריך לקנות, נוכל alquilara ¦: לא מתרחשים באותו מדינות באירופה. עם זאת, יש של מזהה כי יש התרבו התעמולה, ודרך של טלה, זה יכול כל הספרדים חייב ownâ דיור של החברות שלנו-: לא יותר ולא פחות. Bis לראות איך הם משכנתאות היום, ואת האינטרסים דורסנית, שהינם בנקים, להשיג את ההון הדרוש למימון של אותו! לאחר יותר משלושים שנה של הדמוקרטיה, כמו תמיד, הספרדים הם לא מבינה למה אנחנו. לא רציתי ללמוד, מה יש לנו.

נכון ולא, ו, ומעל הכל, מהן הזכויות והחובות שלנו: מאזני הצדק יהיה, quiena לסמן לנו הנחיות לקראת דרך ישר ולא מוצלחת. אנחנו צריכים להיות accommodative כדי לקבל את מה שאנחנו רוצים, ותמיד לחוק במינימום מאמץ. לסיכום: ael המדינה הספרדית כבר יעזור לנו! ואנו ממשיכים עם בקשות שלנו: הזכות לצאת לחופשה, יש את הזכות לעשות כיף, יש לי את הזכות יחסי מין עם מי שהוא רוצה, יש את הזכות יש דירה משלו, צעירים רבים מניפסט היום. הם זכויות רבות ביחד. ואני תמיד באמונה שלנו זה כמו מייג'ור Estadoa מגן vidasa שלנו, עליך לספק לנו כל welfarist האלה: שום דבר נוסף. צרכים ראשי Nuestrasa, במיוחד אלה של בידור אישי, ואנחנו חייבים לתפוס אותם עם המאמצים שלנו.

המדינה יכולה, הם מישניים מענקים קטנים, אבל שום דבר יותר. (ואם Estadoa יכול לעשות את הפוליטיקאים שלהם, concretamentea, מורכב משהו פשוט מאוד יסודי: להוריד את המשכורות שלהם, אשר גבוה מאוד, ואני, כמובן, תנסי להיות כנה וישר כדי ciudadanosa הפקדנו את votosa שלנו למטרה טובה.) למרות שכולנו יודעים כי תקלה נולד huerfanaa, וללא ספק, השליטים, במובנים מסוימים, הם אשמים שלנו גדלות. מושתל אותנו במוחנו בכל מקום ואני יש זכויות או יש זכויות, בהתחשב בכך קמפיינים הבחירות שלהם עוסקים המציע זהב ו moroa הבוחרים הפוטנציאלי שלהם. מציעים לנו כל סדרות של prebends בעתיד, וכן תומך כלכלית, כי עוד אחר הצהריים מומר בשקרים אדוק ישן שכח או בכל הלילה של אותם זמנים, עד הסוף את הקולות. אך המערכת הדמוקרטית הספרדית לפעמים נכשל. האמור לעיל לבדוק את grupos_antiterroristas_de_liberacion (GAL), נתקל התערב את הרזולוציה שלה שהיה 16 הדיאריו? ולעולם. עיתונאים כמו Melchor Miralles, ריקרדו ארקווס היו אותם חוקרים מיומנים גילה המסוכנים גרם פלילית הוביל שנערכה על ידי אותם קבוצות נגד הטרור של Liberaciona. הארגון הואשם מתאמן על טרור מדינתי, וזה נעשה על ידי משרד הפנים ספרדית, כאשר את הקינוח היה נשיא הממשלה, מר פליפה גונסאלס. נשיא מנכ ל שלא יהיה שאתה יכול להדגים על השתתפותך הכנתי אותם שהתרחשו. אבל, כתוצאה מכך, PSOE איבד הבחירות הסקרים. תחקיר עיתונאי תקדים בהיסטוריה שלנו הנוכחי של ספרד, עם זוהר, עם עקשנות, מקצועיות, מסירות, מחפש את האמת על ידי קשה מאוד שהיא הייתה. צעד אחד קדימ היא המערכת הדמוקרטית הנוכחית הספרדי: לא יותר ולא פחות, לא פחות ולא יותר. כן יש לי הזכות להתבונן לספרה של relojstarting השעון הישן שלי כיס, עד tiempoo, עם תצוגה של דקות, שניות: כל הרגעים בחיינו, לסמן אותם שעות הזזת כמו גלי הים. ובחזרה השעות: הם אף קלה של ליבי, כי הם הבזקים מהירים יותר של העיניים שלי. זה נכון שעבר זה היה במראה השעון הישן שלי כיס, סימנתי השעה נמנעת ללכת לעבודה של כל הימים, כי החובה u חובה. כבר הולכת בכיוון הנכון, ולא תהיה אזרחות ספרדית טובה: אני לקבל זכויות, אבל אני שלי חובות אזרחיות. הפעם קסום כבר מותש, הוא היה נאמן לזכר הנעורים שלי. זה היה מכן, כאשר שקלתי את המראה של אישה יפה, יפה, וזה היה עם שקיעת השמש, לידתו של הירח: שעה קטלני. Ablessed עיניים! רק שצריך לדבר על הממשלות שלהם ciudadanosa עם שחיתות שלטונית, התנהגות קו חוצה האדום, שמפריד את הטוב מן הרע, הינו כאשר המשקל נופלת בהכרח אלה ואחרים, פסק הדין איזה עבירות וקנסות המתאים להם. אמנם ידוע כי שחיתויות פוליטיות קיימות ברחבי העולם, אבל במדינות אלה למקום שבו הן מתרחשות – פוליטיקאים מעורבים – ברשותם מספיק אומץ, האבירות להתפטר ממשרותיהם, הוא… לה קורוניה, 10 בנובמבר 2009 מריאנו Cabrero הוא סופר סקירה זכויות יוצרים: מריאנו Cabrero ברסנה מדריד, 08-11-1938 נשוי, שני ילדים, תושב בלה קורוניה (ספרד), משורר ו מחזאי הרשמית של הממשל של המדינה / העליון קנה המידה, פרש דואר אלקטרוני: עובד:-עיתונות: מקצוע Adificil!, 1995 – Mi מחויבות עיתונאות, קובץ – הזכרונות הנעורים שלי, שירים, 1994 – 1998 של מקרי מוות, חלומות וזיכרונות, שירים, 1995 – המציאות של שתיקות שלי, שירים, 1997 – במסע החיים, שירים, 2001 לה קורוניה, 27 בספטמבר 2007

Comments are closed.