הסכנות של כרטיס האשראי הראשון

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הסכנות של כרטיס האשראי הראשון

כנראה לא צריך להגיד לכם כרטיסי אשראי קל להגיע לחסימה של, לפחות, זהו המקרה בארצות הברית.UU. ו הממלכה המאוחדת. כמה שבועות לעבור בלי חוברת יוקרה קידום של הופעת באמצעות כרטיס אשראי של תיבת הדואר שלו? זהו רק דואר, תקציבים על טלוויזיה פרסום לקידום של כרטיס האשראי הן עצומות, עם כמה פרצופים מפורסמים המעטרות את המסך, מחייך להפליא כמו זה לפתות אותו לעתים קרובות. איך להתנגד לכל מי התקפה של קידום, יחד עם לחץ חברתי, תרבות ", לשלם מאוחר יותר" בה אנו חיים? ובכן, העובדה היא כי מעטים הם מתנגד. אם אתה ראוי אשראי יש כרטיס אשראי, הם משהו כמו נדיר.

כרטיסי אשראי נוחים כמעט כמו לקבל כמו פירות וירקות בסופרמרקט המקומי. העניין הוא כי ייתכן יש היסטוריית אשראי גרועה, ולקבל עדיין מוצפים עם הצעות אשראי קל. גם אם אתה רק הגיש בפשיטת רגל, עדיין באפשרותך להגיע מציע יותר של כרטיסי אשראי שאתה יודע מה לעשות! הודות לקלות של זמינות, כרטיס אשראי החוב קל מאוד להיכנס. לא פעם אחת בלבד, אך שוב ושוב. היא פסיכולוגית חלקית, שכן אתה עלול לא מתחשק לנו לבזבז כסף אמיתי.

כלומר, עד עוף מגיע הביתה לישון, הצעת החוק באה. אז, כמובן, זה מאוחר מדי, יש לך חוב שעבורו אתה אחראי באופן חוקי. חברות האשראי יש מחלקות השיווק ספוט שיודעים אנו חלשים, אתה יכול בקלות ליפול לתוך פיתוי. לעתים קרובות, מומלץ בעת ניסיון ליצור דוח אשראי טוב, זה רעיון טוב כדי לקבל כרטיס אשראי, ולאחר מכן השתמש אותו להשקיע בחוכמה. מומחים מייעצים לשלם את החשבונות שלנו בזמן, לחרוג ממגבלת האשראי. עם זאת, כאשר האשראי שלך כרטיס במקום הראשון, אף אחד לא הולך אין בעיות אמיתיות ולהיזכר, בגילוי לב, מלכודות: 1. זה קל להיות נמשך ההוצאות עד למגבלה של כרטיס האשראי, עד שאתה יודע את זה, ברגע של חולשה של חודש הובילה אתה למגבלה. 2 לך ריבית נמוכה, כדי להתחיל עם, אך זו הייתה הצעה מקדים, יש עצים, שוחד כדי לקבל את העסק שלך ואת הכסף שלך, לפתות יותר ויותר. בקרוב, שיעור הריבית הקבוע מתרחש, איך הצליל שנתי של 20%? זה יכול להיות הרבה. האם הזהרתי אותך במהירות שבה מצטבר? איך רק הריבית החודשית על ידי עצמו לעשות קשה כך תוכל לשלם את התשלום החודשי שלך בכל פעם, בזמן? 3. ליד שלו מגבלת אשראי בריבית גבוהה, התשלום הוא החמיץ, חורג ממגבלת האשראי. ידוע לך, באפשרותך כעת לקבל סימני שחור בדו ח האשראי למרבה הצער, כאשר הזמנים הם קשים, על השימוש בכרטיסי אשראי היא מדי קל. אם אתם מזומנים מסיבה כלשהי, היא גישה נוחה בכרטיס האשראי. אבל אם תתפתה להשתמש בהם עבור הוצאות רגילים, אז אתה על המסלול אל הים כי בעיות החוב כרטיס אשראי האשראי שלך לדווח במשך זמן רב. זה יכול להשפיע על בקשות המשכנתא, בקשות של הלוואה לרכישת רכב, אפילו את רצונו לעבור לדירה חדשה. תמיד זכרו כי החוב כרטיס אשראי יש סיכונים לטווח ארוך. אם עשיתם זאת עד כה ללא כרטיס אשראי, חושב הרבה אם אתה באמת זקוק לו כדי להחיל על אחד. זה נכון כי כרטיסי אשראי משמשים בחוכמה, באפשרותך ליצור היסטוריית אשראי המביאה תגמולים במקום במקום סיכונים. אבל הפיתוי יש תמיד. זכרו תמיד כי אתם משלמים לבנק על הזכות של בעל כרטיס אשראי, אתה משלם שיעור גבוה. אם אתה סבור כי אתה יכול לפיתוי מדי לעתים קרובות, לאחר מכן, להיות שונה: לשמור עד כמה יכול כל חודש, אז אם אתה מכה בזמנים קשים, יש לך את האפשרות להגיע אל חשבון חיסכון במקום כרטיס אשראי מאובטח. על כך, לא מטעמי נוחות, באפשרותך להשתמש בכרטיס חיוב במקום כרטיס אשראי. Thomsitt רוי הוא הבעלים ומחבר

Comments are closed.