המילון במילים לועזיות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על המילון במילים לועזיות

Miruegano: אם הייתה לך להמר מה המילה הזאת אומרת להגיד את זה זה:. שם מוזר מתפתח פרי שהוא הידוע שלו b קצר ופשוט. תואר כדי להתייחס לאנשים שהושפעו על ידי ג. טיפשות סוג עצלן עד למגבלה של d מדהים. חבר רע הוא אומר אז לא מכנה אותו כמו שצריך אי בכל הנ ל כבר בחר? איך הרבה מוכנים להמר על תשובתך? . אה, זה לא שווה להתייעץ עם המילון לפני עונה. היום פתחנו את החלק הזה של מילים נדירות כדי ללכת בידיעה קולות אלה שפה קבור כמעט לתוך תהום הנשייה או את נטושה… חוזרים שוב ושוב אל המילה של היום שלנו, Miruegano, תן לי לספר לך כי המשמעות היא meruéndano שלה.

הכיצד? זה היה. זה היה לפני? או הכי גרוע?. אל תדאג, כי זה לא היה היחיד. לא תמיד רשת הפארם. המילה הראשונה נדיר. ובכן, השנייה אפילו יותר, אבל לשים את הלחץ בצד כי עכשיו אנחנו הולכים כדי להסביר את המשמעות של המילים האלה כמו מסובך, חיך: miruegano היא מילה המשמש להתקשר הבר sa fre ואת הפרי של צמח זה ב אסטוריאס. זה נראה פשוט, זה לא נכון? בהתחלה לא היה כל-כך הרבה מהסיבה הפשוטה שאין מילה משמש לעתים קרובות בנאום היומיום של האנשים המתגוררים מחוץ אסטוריאס. בכל מקרה, התשובה הנכונה היא א', אם ניחשת נכון עקב אחת מהסיבות האלה: אתה גר באסטוריאס, או מומחה תותים או מבקר קבוע למילון, הכלי בו המשתמשים של השפה יוכלו להתייחד עם שקט נפשי זה תוכלו למצוא את המשמעות של המילים הכי מוזר, מסובך או אבסורדי.

ניתן למצוא, בנאום היומיום, הנקראת תות שדה, במילון תחת שם אחר, אפילו הסיבוב. עם זאת, דבר אחד אנחנו חייב לקחת בחשבון. כדי להשתמש מילה לא ידוע ביותר ועוד יותר נגיש הקורא ציבורית או המאזין, זו האפשרות השנייה עדיפה. בכל מקרה אנחנו לא לכתוב או לדבר להניח. שגם אנחנו מכירים. נדיר, high-sounding מילים, אבל לנו להבין. ליהנות זו המילה החדשה, לשמור אותו האישי שלך "דיסק קשיח", אבל זה, כן, השתמש בו בחכמה אם אתה לא רוצה לראות את מופתעת השותפים שלה מול מתי שצריך על הרצפה. אפרופו מילים מסוג זה, אתה יודע מה "micachico"?

Comments are closed.