המחשבה, החיים ואהבה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על המחשבה, החיים ואהבה

הקשר יכול להציל את החיים ואהבה עם חשיבה חיובית?, זו שאלה אשר יש מסתובבים לי בראש מ לפני זמן רב, ולמרות באופן אינטואיטיבי אפשר לקבל תשובה לשאלה זו, רציתי לדעת מה במובן זה שהיה לספר לאנשים, אז אני חייב לעבוד והתחלתי להכין סקר קטן כדי לטפל בבעיה זו. זה היה מעוניין בביצוע דגימה תוך התחשבות מקבצת heterogeneamenteposible יותר. כאן אני מציג את הסיכום של מה שיש לי. הרבה חושבים כי אהבה קשורה מחשבה חיובית מאז הם אומרים שהאהבה היא מצב של אושר, אשר מוזן על ידי הטוב ולחשוב על אהבה טובה לכוח. הם קשורים מחשבה חיובית עם איכות חיים יותר מהחיים עצמם, כיוון שהם מייחסים חושב באופן חיובי קשר? טוב יותר, קשר טוב יותר בין אנשים לבין הזה תורם לאיכות חיים טובה יותר. מתי לבקש מהם כי אם אהבה הייתה תחושה או החלטה, לרובם אין ספק- תשובה זו הייתה החלטה. כאשר שאל אותה כי זה היה מניע אותו להתקרב הזוג מיקום משותף זה עתה, ביותר ענה שאני אוהב אותן חלק של הגוף (חלקים שונים של הגוף) של האדם האחר.

כשאתה רואה אותם על המחשבות שהיה בן זוגה לפני הם עוסקים, הרוב ענה כי מה שהוא אמר או נראו טוב והכל כי חשבת שהוא או היא הייתה טובה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את עמוס גלעד. כששאלתי אותו על שאם הדברים שעשיתי או אמרתי היו נראים כמוהם טוב היום, התשובה הייתה NO מהדהד. כאשר שאל אותו, אשר האמין כי החיים היה. הכי אמר הוא לנשום. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת . כאשר שאל את זה, כי האמינו כי הוא חי.

רוב מה שאני לשייך דברים טובים. אתם יכולים להסכים או לא עם הדרך שבה אנשים להביע את הרעיונות שלהם, אז אם זה נכון, היא כי אנשים יודעים. מה הוא אומר, גם אם הם אומרים את זה בטעות באופן אינטואיטיבי, ולכן אני אתרכז לי להסתכל על הרקע של מה שהם אומרים שאני מנסה להתעלם הדרך הם אומרים את זה. ב סיכום, האנשים מסכימים כי החיים קשורה איכות חיים טובה ומסייעת חשיבה חיובית זה לתת להם. דרך טובה יותר לחיות, שבו הוסמכו אהבה, ידידות, בריאות, הם מאמינים כי אלה שיש להם. מחשבות טובות לחיות יותר, טוב יותר.

Comments are closed.