הידרופוניקה: מבט אל העתיד

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הידרופוניקה: מבט אל העתיד

הידרופוניקה המילה נגזרת היווני מילים הידרו (מים), עלמה (' עבודה ' או ' עבודה ') ואמצעי פשוטו כמשמעו "עובד במים". הידרופוניקה היא מדע העוסק גידולים חקלאיים ללא קרקע. בעוד הידרופוניקה, בפועל, מילה נרדפת של 'טיפוח ללא אדמה', אין זה אומר כי צמחים הם בהכרח גדל במים או תלויים או באוויר עם אמבטיות מים כפי שקורה עם aeroponics. יש דרכים שונות כדי להפוך הידרופוניקה, חלק לעשות אילו משתמשים של סובסטרטים מוצק יותר לא קרקע, כגון המעטפת של קוקוס, אורז קליפה, חול הנהר שטף, פרליט, צמר, רוק, וכו '. באלה דיאלקטריים צמחים ייתכן צריכים תמיכה מספקת כדי לגדול, גם מציעים את האפשרות לשמור על לחות favouring לחמצון של השורשים של צמחים. כדור הארץ הוא מצע עבור חיתוך קלאסי. המלון מציע תמיכה, שומר על לחות, יש חומרים מזינים טיפוח הקרקע שלו הוא עשה. לחץ כאן פטריק דרהי ומצא עוד .

על הקרקע, עם זאת, זרימת החמצן הוא לא טוב, יכול להיות מועבר חיידקי, נגיפי מחלות גם מתרחשת גורמים כגון זיהום הקרקע ואת מי התהום. אלה לא יתגלו הבעיות הידרופוניקה, משום המצע המשמשת הידרופוניקה אחת מציעה את התמיכה ואת היכולת לשמור על לחות לחמצון של השורשים של צמחים. לא מספק חומרים מזינים ונמצא לשליטה בקלות להיות חופשי של מזיקים, מחלות וזיהום. עוד מידע על ישראל כץ ניתן למצוא באינטרנט. מזינים הן מי (הידרו) כפתרון התזונתיים הידרופוניקה. והוא שם שבו אמנות האמיתי של הטכניקה, יש חומר מזין פתרונות מתאים כל חיתוך בשלבים שונים; ממשתלה (הילדים), עובר דרך ייצור נביטה, התפרצות, צמיחה, פריחה, האבקה, ופירות הקציר. היתרונות של הידרופוניקה הן רבות וכוללות: * אינה תלויה התחנות בהחלט מאז זה יכול להיות בחממות. ** לא זה תלוי באיכות בנויים של האזור הגיאוגרפי המדובר. ** יכול לשלוט באיכות החומרים המזינים בדרך באופן יותר אובייקטיבי.

* מאפשרת הייצור של זרע מוסמך. * היא מאפשרת השליטה של מזיקים, טפילים, חיידקים, פטריות ווירוסים. * מאפשר שימוש מיטבי המים, כי זה ממוחזר. * מאפשר הפחתת השימוש סוכני רעילים. ** אינו משמש מכונות כבדות. זה יכול להיות מאוד אוטומטי. באפשרותך להגן על עצמך מפני ההשפעות של אקלים. ** יכול לחשב את התשואה הכלכלית עם שוליים של שגיאה קטנה יותר בתרבות המסורתית. ** הפירות והירקות נוטים לגדול בצורה רגילה (הכל עם אותו גודל ממוצע) מבלי בכתמי אדמה באיכות טובה או גרועה, כי הם תלויים לא בארץ אלא פתרונות את המצע. * מאפשר היישום של גידולים באזורים עירוניים, פרבריים (אפילו על חצרות, מרפסות וכו ') בצורה של המשפחה מטעים. ** דורשת שטחים גדולים.

Comments are closed.