החלפת מסנן דלק רנו לוגן

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על החלפת מסנן דלק רנו לוגן

בהתאם לכללי שירות תחזוקה של רנו לוגן curdisc מסנן דלק חלופי עליך לנווט דרך 120 אלף. ק מ ריצה. לאור האיכות הירודה של אמנות oteches בנזין, עליך ליישם דלק הוחלפו לסנן 45000 לעיתים קרובות, כל עוד. ק מ ריצה. פילטר דלק, וכן חלקי חילוף אחרים עבור רנו לוגן, יש המספר-6001546326 שלה החלק המקורי. כאשר המנוע ובתוך זמן אחרי זה מפסיק (כ 3-4 שעות) מערכת אספקת דלק היא תחת לחץ רב.

לכן, אם החלפת מסנן לבצע דרך נקודה קטנה לאחר שעצרה את המנוע, יש צורך להפחית את הלחץ במערכת באמת. כדי לעשות זאת, נתק את הרתמה חיווט מחבר לוג מכסה דלקים הרגל מודול. הפעל את המנוע ולתת לו זמן להכיר סרק עד לעצירתו בשל ניסוח דלק. אז תן starter על 3-4, ולאחר מכן הלחץ נושא הדלק נמרץ יאופסו. נתק את החוטים התקע מן "שלילי" לך מים הסוללה.

כי צינורות הדלק ואת מסנן נשאר בנזין, להחליף את מיכל קטן תחת המסנן. מסנן דלק רנו לוגן מוצמדים בחלק הקדמי של livnogo העליון של המיכל בצד הימין. מחצי התלולית טיפ שני הפלטה (CEE אדום) לירות טי עצה עם מסנן חנק. באופן דומה עם הפטמה אחרים להסיר את fil TRA קצה צינור תחת מים דלק את המסנן. הסר את המסנן המלחציים ויוצקים ממנו שרידים של דלק במיכל. להתקין מסנן חדש לקו ההחזרה, רצף נח. החץ על הגוף של המסנן חייב להתאים את כיוון הזרימה דלק. אל דאגה ישראל כץ הוא האיש הנכון . טיפים טי וצינורות דלק לשים על תנועה במ ל fil אביזרי בריחים. להתחבר לוג לרתום מכסה מחבר של המודול דלק וחבר את החוטים כדי "שלילי" לך מים מארז הסוללה. כדי למלא את הדלק המערכת כוללים ארוחות. כאשר זה נגמר ing 2-4 לשמוע האופיינית לגנוב עבודה ללא משאבת הדלק. כאשר המשאבה נכבה, לבדוק אטימות של חיבורים טיפים- והסינון. טי, הצינור דלק עם נזקים היו משופעת, שלא כדין, מפרידי ומסנן עם מארז negermetichnym, החלף בחדשים.

Comments are closed.