הגיבור של הסיפור שלך? לגלות באמצעות דיאגרמות חזותי טארוט

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הגיבור של הסיפור שלך? לגלות באמצעות דיאגרמות חזותי טארוט

מאת גבי גומז נהר טארוט מציג בפנינו האפשרות לחצות אותו כאילו היה כביש, סיפור, הסיפור שלנו. כמו כל ההיסטוריה מציע לנו רצף נרטיבי, משהו כמו מבוא, קשר להסגרה. Arcana הגדולות או מנצחת, מאפשרים לנו לקרוא אותם כאילו הם היו מסע, אנחנו יכולים לטייל, ואז, כמו המחרוזת כביכול: הנתיב של הגיבור. הארקנה הקטנה מראים לנו היבטים יומיומיים יותר ביחס בעזבונות זה נעבור כאשר נעבור את arcana הגדולות. הרצף הנפוץ של הרפתקאות מיתולוגי של הגיבור הוא ההגדלה של הנוסחה ייצג את טקסי חניכה: separacion-iniciacion – החזרה, אומר Campbell (1949) ולאחר מכן, הטארוט מאפשר לנו לראות את עצמנו כמו הגיבורים. .

כן, כמו הגיבור של הסיפור שלנו. חפיסת קלפים, מזמין אותנו לקרוא שלנו אגדה או סיפור אישי מן העולם בכל יום לתוך אזור על טבעי, גורם לנו לתהות את הפנים עם כוחות נפלאים, וכדי לנצח אחד ניצחון מכריע, ניצחון המייצג את המודעות העצמית שלנו, נותן לנו את האפשרות של שיתוף בתהליך עם מי המקיפים אותנו. אם כך, הרעיון של חושב אותנו, גיבורי ההיסטוריה שלנו מבוססת על היכולת להבין את עצמנו כשחקנים, של אותו הדבר, עם כל תפקיד זה כרוך. כל תרשים ויזואלי של קלפי הטארוט או צ'אק שמסיתה אותנו לקרוא משהו כמו פסקה בהיסטוריה שלנו. תספק לנו מידע אודות מה לנו מודאג, זה יוצא מן הכלל! תוכלו לקרוא שעוד אודות טארוט ב באופן רוחבי דרך ערכת יכול להתבונן, מסביר מרי גריר, בנושאים הקשורים אקלים או הקשר השוררת המצב כי אנחנו מתייעצים, דרך האס, אשר מעורבים בנוסף אותנו עם המראה של הדמויות, על העובדה יש לשים לב דרך את הארקנה הקטנה, ומעל לכל הסיבה של ארה ב מה מדאיגזה להתבטא על ידי הופעתו מהאקרנות הגדולות.

גם אנחנו יכולים להיות עם הלהבים דרך גוונים שונים, ועד קריאה נוספת בשלמותו גרידא חישה, תפיסה קריאה אנליטית גרידא. Arcana מאפשרים לנו להחצין בעיות לפעמים שיש לנו יכול לא להתגבש עד אשר הוא זמן, אבל אולי שהציע את המנעול, שבה מדובר, זה לא משאיר אותנו עם נתונים אלה בבדידות, אבל זה גם מאפשר לנו למצוא על-ידי קריאת מדריך, מילה, כך נוכל לשמש מורה על בעיות אלו לנו להתאבל או דאגה. זה מאפשר לנו להחזיר. זה גורם לנו להרגיש בטוחים יותר על חזון שיש לנו יכול על מצב בפרט. ? זה כך נהדר שיש לך את הרתמה הזו, מאפשרת לנו לקרוא את כל העבר, לא רק מה אתה רוצה לקרוא, נותן לנו את האפשרות למצוא אותנו עם הסיפור שלנו, נותן לנו את ההזדמנות כדי ליצור רצפים חדשים להתקדם. בסופו של דבר, אנו מוצאים את עצמנו עם חפיסת קלפי טארוט הוא החיפוש אחר משמעות, משהו כרגע לעזור לנו לפענח את תוכניות-מיתאר הנראים שלא ניתן להזיז, אנחנו מאמינים אנחנו קשורים ללא יציאה. . ובכן, אנחנו תמיד בזמן כדי לשנות מה כואב לנו, ערך טוב יהיה להתחיל על-ידי השתלטות התפילות המרכיבות את ההיסטוריה שלנו, המיתוס שלנו וכדי להשתלט על תפקידנו גיבורים של אותו. אתם מוזמנים למצוא את עצמך עם חפיסת קלפי טארוט, לבדוק את זה בעצמך. אם את מעוניינת את המאמר אני מציע להמשיך לקרוא את הבלוג שלי מיתוסים ייחודי הקריאה:.

Comments are closed.