הגדרת שרת בבית

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הגדרת שרת בבית

. ובכן, לפני כל מה שלהגיד כי אני הולך לשחק הוא נרחב מאוד כי ישנם היבטים רבים של הפרויקט כי אני כבר כאן, אבל עכשיו נלך לחלק טכניקה יותר של הנושא. . הרבה זמן, בזכות כמה חברים מוזיקאים, רצה להקים אתר המוזיקה חובב לגמרי בחינם, ללא ידע בעיצוב אתרים אבל אם עיצוב גרפי ונאבקים עמו מספר תוכניות פיתוח אתר יצרתי את הדף שלי בזכות עיצוב ממשקים, כי אין לי מושג של html. לאחר יצר את הדף, לאסוף מידע שונים על איך זה היה מתוכנן אינטרנט, בא האתגר הגדול, שים את זה על האינטרנט. לאחר הרבה מחפש שירותי אינטרנט, אירוח, חברות אחרות,. אני ציירתי מספר מסקנות; Vale משחה יש לי אינטרנט בארגון של לינה (ואף יותר) כאשר תעשה על ידי תחביב, אם אתה לא webmaster מנוסה, יכול להיות קצת מבלבל לאורך כל התהליך, תמיד יש לי פחד לא קורע התנועה המותרים ויגבה דברים יותר ויותר אני יחסוך לא להאריך לי.(כי אתה רוצה להקים אתר אינטרנט כבר כפי שאתה יודע) ובכן עכשיו את התבואה, מרגישים את גליל יש התלויות על האתר שלי, את השרת שלי בבית.

השלבים הם פשוט, אם כי אני לא הולך להכחיש necisite זה קצת עזרה.. ובכן, דבר ראשון היה, מלבד יצירת אתר האינטרנט, לרשום את התחום ב- maketasmusic שלי במקרה (כלומר יכולים לעשות זאת בקלות רבה עם מספר עצום של עסקים ברשת), אשר אינו יקר, ישולם מדי שנה. הדבר הבא היתה לשכור קו ADSL בבית, וביקש IP קבוע, יותר מאשר כל דבר לנוחות, כי אמנם יש לך IP הדינמיקה שם הן תוכניות זה "גורם לך" קבוע.(IP קבוע יש תשלום נוסף זה תלוי כל אופרטור) אחרי זה, למכונת conserguir. היה המחשב השולחני שלי, השארתי את המחשב הנייד עבור תכנות כל השאר ואת שולחן העבודה כשרת, והיה לא גחמה, אידיאלי מכמה סיבות; . זה מחשב ישן יחסית, אשר אינו מבזבז אנרגיה רבה (לא כמו pepinacos יוצא עכשיו), זה לא מאד חזק מה מתייחס מהירות וכן הלאה, משהו אידיאלי, כי עבור משרת אינטרנט שבכל מעבד מרובע נחוצה או משהו כזה.(רק אחת תופסת שהיה קצת רועש, אך לאחר כמה מעריצים משהו השתנה).אז אני מייעץ לך אם תעשה, להשתמש במחשב הישן, או יד שנייה. ובכן עכשיו הגיע כל כך מחורבן, תוכנה, לא אם מה אתה, אבל לא יכול להיות serviodr ב- xp, או לפחות שרת אחד, ברצינות, אם אני חושב xp אינו תומך יותר מ-5 התקשרויות נכנסות, אז אני יודעת.

מיקרוסופט תוכנית בשרת windows, אבל זה שווה המקורי הדבק, אם אתה שודד הים לנסוע אתה יכול להוריד טהור כי הם יכולים לזהות את זה אני. אז האפשרות הטובה ביותר היה מלא, מערכת הפעלה לינוקס, ללא הגבלה של חיבורים או משהו כזה, ולא כשרת לתכנת את המפורסם ואת חינם (כמו לינוקס) Apache2. באמת זקוקה לעזרה כדי להגדיר את האפאצ'י, למרות ישנן הדרכות מאוד להשלים ברשת, יתר על כן, אם אתה מבין מינימום של מחשבים קל מאוד להגדיר, נתב, החיבור ועוד. הדבר היחיד שיש לך להניח כי המחשב הוא שרת, עכשיו צריך להיות על 24 שעות, כי יש עלות, אשר להימנע מפחיד בזמן שאתה לא בבית, זה נוגע לצמצום אספקת החשמל הוא אידיאלי כדי לקבל פסק. יתר על כן, התחום השרת כולו שלך, לעדכן כאשר אתה רוצה, לך אין מגבלה של צמיחה של האתר שלך (כל מה שנותנים את הכונן הקשיח שלך), או הגבלת תנועות, אפים, זה כיף. אז אני ממליץ אתה רוצה לנסות את זה בבית, כפי שהוא חוויה, ועכשיו עוד כי הם מתחילים יש כותרת טובה בבית. Dani על מציגה בלחיצת כפתור.

Comments are closed.