הבסיס של כל הארגון באינטרנט: מושג ברור

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הבסיס של כל הארגון באינטרנט: מושג ברור

אנחנו דיברנו עם מאות אנשים במהלך הניסיון שלנו באינטרנט, יותר ויותר לתת לנו חשבון שאין לו מושג ברור איך לבנות אתר אינטרנט רווחית. לעתים קרובות הם מבוססים על דפי אינטרנט בתוך היכולת שלה; גם לעשות כדי לנווט החיפוש מנועי כמו Yahoo ו- Google בעזרת מילות מפתח מסוימות הנושא שלך ולאחר מכן לקחת את הרעיונות, העתקת תוכן זהה ומותאמים אותם עם השם שלך, עד כמה מקבלים תמונות של דפים אלה, השתמש באותם השמות של קישורים כדי ליצור את התפריט, וכו '. אחרי כל זה, הם קוראים מעצב כדי ליצור אתר האינטרנט, בנוסף, חולמים מרוויח מיליוני דולרים בתוך חודשים ספורים. היום אנחנו רוצים לגרום לו להבין כי זו טעות איומה, אם זה היה עושה את זה אנו מייעצים לך לעצור עכשיו, לא אעשה זאת שוב, כי זה הבטוחה יש מובטחת כשל. אז אל תאבד את הזמן או הכסף שלך.

כאשר אנו מוצאים מישהו. שרוצה לבנות אתר אינטרנט, עשו דברים כפי שהזכרנו אותם, פשוט נאמר: אם תמשיך לעשות את מה שאתה זה עושה, תשקיע באתר אינטרנט על בסיס הפניות מאתרים אחרים, תוכן, תמונות ועוד הרבה יותר קל הוא לאסוף את הכסף שלהם, ויתקבל האשפה על ידי הטלת את הכרטיס של 100 דולר, אשר ישקיע ליוזמה הזו, זה נעשה יותר חכם מאז הזמן מבלים פיתוח אתר האינטרנט יהיה אובדן כפול. למעשה, תאבד את הזמן ואת הכסף. מה זה לא איך אתרי אינטרנט נוצרים. עין, אין זה אומר כי החקירה של התחרות אינו חשוב; ברור כי זה הרבה, אבל כדי לבנות אתר אינטרנט רווחית, הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא לשאול: מהי המטרה שלי בטון לפתח אתר אינטרנט? זוהי השאלה חשובה יותר כי זה חייב להיעשות…

קחו גליון נייר ועיפרון, לענות על שאלה זו ואז לא לצאת עד. יש לך את התשובה. נכתב על ידי קרלוס אנדרס גייגו. שיווק עורך:-ספר בחינם, "איך לבנות אתר הלהקה הזאת".

Comments are closed.