הבחירה של המקום של ציור המכונית לאחר תיקונים משקמת

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על הבחירה של המקום של ציור המכונית לאחר תיקונים משקמת

בעת ביצוע עבודות שחזור כדי לתקן את המכוניות שניזוקו תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם. הבחירה של המקצועניות ציור. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אלמוג כהן. עם איכות העבודה שלהם תלוי איך יהיה המראה של המכונה לאחר שיפוץ שונה המצב של מכונית חדשה, זה בדיוק מה שאתה רוצה לכוון. למרות, כמובן, אם גוף העבודות בוצעו בצורה לא לצבוע, התוצאה תהיה משביעת רצון. ככלל, סוחר הרשמי מחיר מירבי, אך האיכות הוא גבוה. והמחירים תיקון פחות יומרני חנויות הרבה יותר נמוך והאיכות של העבודות של פרנק halturnogo, והולך עד הרמה של לא יותר מרכז שירות סוחר גרוע. אז, קודם כל, לפני אז איך אני מקבל את המכונית שלי. כדי לתקן (אנו מניחים כי הציור וגוף עבודה המיוצר במקום אחד) שווה מבט מקרוב המכונית, אשר חודש בשירות זה.

שימו לב איך צייר פריטים מחודשים. ההדיוט לא אמור להיות מורגש כי חלקים אלה עשויים. IE: svezhevykrashennyh רכיבים עם רכיבים שלא היו לא נתון את הציור, התאמת צבעים מלא העדר פסים של צבע או ציפוי, העדר גבולות גלויים של הציור, כמו גם נקודות בצורה של אבק מיובשים, משטח חלק לחלוטין. בעיתון כתוב ש משה אביגדור קעניג הוא זה שבקיא בנושא. אם המכונית הקודמת צבועים כמו שאתה אוהב, אתה יכול. להמשיך הלאה בדיון של העלות של תיקון המחשב שלך. מוסכים מסוימים יציע לך הזדמנות ללכת ולהזמין את הצבע. הם לבטח את עצמך מפני מה לא ליפול לתוך צבע צבע.

אין אזהרה: באותו אופן ניתן לצבוע החל תחת לחצים שונים, kraskopultami שונים. לכן, התוצאות של ציור גם יהיה שונה. נכנסת צבע היא משימה לא רק על בחירת הצבעים, צבע preparer, אבל צבע חייב לבחור את הטוב ביותר תנאים של הציור. אז אתה טוב יותר אם הצבע יצווה על משאית. שירותי הנבזי ניתן לזהות את העלות של ציור בנפרד מן העלות של חומרי צבע וחכה. לדוגמה, התשובה היא: "עובד ציור שווה 4000 רובל לכל פריט, בתוספת עלות החומרים, ואני היה מושקע, אנחנו אומרים לאחר תיקון". בסוף, לאחר שצייר את vykatjat הציון המרבי האפשרי על החומרים ששימשו, ו להתווכח, לגרום ארגומנטים כלשהם, זה יהיה מאוחר מדי. צייר מנוסה יודע איך לשנן תחל, צבעים, אטימות, אטימות, עורות ייקח הוד או הפגוש שלך. לכן יש צורך לנהל משא ומתן העלות של יסודות הציור "תחת מפתח, כולל מחזיק מאוד חשוב הטיפול שיתוך של חללים פנימיים ומוסתר וליטוש אלמנטים svezhevykrashennyh.

Comments are closed.