דקל הזהב

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על דקל הזהב

היא עיר הבירה של הקהילה האוטונומית של Illes Balears, שלה מוצר יופי מדהים של התערובת של ארכיטקטורות בולטת כיעד תיירותי. עיר צמיחה מתמדת. עם נוף לילה סוערים, ארכיטקטורה שנופל אהבה, האפשרות של תרגול ספורט כמו גולף, רכיבה על סוסים, שיט או גלישת רוח, פלמה דה מיורקה היא עיר אשר הצליח arrogate תיירות להשגת ללא פרטים, לא נמלט ממנו. במאה ה-19 הכיבוש הצרפתי באלג'יריה הסתיימה עם הסיכון של התקפות Maghrebi מיורקה, אשר המועדף הרחבת קווי ספנות שילוח, השפיעו על העיר לגדול הן מבחינה כלכלית, האוכלוסייה. באמצע המאה העשרים אירע בעיר אשר תושביה היו מסוגלים לנצל להפליא.

פיזיונומיה של העיר השתנה, והורחב גל התיירות מפלמה לשאר חלקי האי. בזכות תיירות הנשירה בספרד ברמה של תוצר מקומי גולמי (GDP), ב- 1996 היו הקהילה הספרדית רק יותר הוא עלה הממוצע של התוצר המקומי הגולמי של האיחוד האירופי. כעת, דקל היא העיר הגדול התשיעי בספרד והיא כבר מאלימות בתוך האוכלוסייה בעיר בילבאו מע מ. התעופה פלמה דה מיורקה מקשרות בין הערים העיקריות של חצי האי, עם אחרים, ועם הערים הגדולות הממלכה המאוחדת וגרמניה. היציאה יש דייקי מיוחד אשר פועלות סיירות וסירות קו רגיל ברצלונה, ולנסיה, Mahon או דניה. בעיר הפנימית קווים סדירים של אוטובוסים עם יעד לכל העמים של מיורקה מאופיין שלהם צבעים אדום וצהוב. כל הקווים שיוצאים פתוח ליד תחנת אוטובוס מרובע של ספרד. באופן דומה, האוטובוסים בצבעים כחול ואפור Intercity הינם עשה מסלולים מקשר את העיר עם העיר.

ב- 25 באפריל, פלמה דה מיורקה חגג והרצה של קו המטרו הראשון שלה, אשר מקשרת פלאזה של ספרד עם הקמפוס של האוניברסיטה היוקרתית, ומשמש כמדריך לחקור נציג רוב המקומות בעיר. באותו זמן, כדי להקל על תנועת התיירים ותושבי העיר בבכורה, תחנה שבשתיהן אשר משלב ומאחד את האוטובוס ותחנות הרכבת התחתית. ביקור פלמה דה מיורקה יכול להיות רעיון מצוין עבור אותם. לקבלת מידע נוסף אודות יעד זה או אחר של האיים הבלאריים הפורטל הוא מאוד שימושי. גם באתר זה תמצאו התיירות מציע, מדריך ופעילויות כל הנתונים הדרושים. ויקטוריה מולנאר לקבלת מידע נוסף:

Comments are closed.