דוחות אשראי לצרכנים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על דוחות אשראי לצרכנים

דוח האשראי הצרכני הוא תיעוד של עובדות ההיסטוריה של תשלום אשראי של הפרט. למטרה המותרת בחוק מסופק למטרה זו: לעזור קרדיט grantor או המלווה במהירות ובאופן אובייקטיבי להחליט אם להעניק את האשראי. רוב המידע בדוחות האשראי הצרכני מגיע ישירות מחברות שאדם עושה עסקים, אך גם מידע מסוים מגיע מרשומות ציבוריות. אשראי דיווח עשוי להועיל במקרים קיצוניים, אבל לעתים קרובות מעוותת על ידי סוכנויות אוסף מנסה למכור את השירותים שלהם. כאשר אחד סוכנות אוסף דוחות את החשבון עבריינית הלשכה האשראי, אשר לא לקבל כסף מן העסק היום. מה שהוא עושה הוא מספק בעתיד "משאלה" עבור התשלום של זמן לא ידוע אם החייב חייב תמיד לעשות עסקה פיננסית מעורבים נושה אשר בודק את הדוח האשראי הצרכני שלך.

הבעיה היא כי המצגת של דוחות האשראי ניתן גם ליצור התחייבות לחברות עקב סוכנויות אוסף דיווח כי החובות לא היו חשבונות חוקיים. זה יכול לפתוח את העסק לפעולה משפטית ולא לא לצרכים של ארגונים. יש לו esitmated כי למעלה מ- 41% המידע בדוחות האשראי הצרכני הוא לא מדויק, גניבת זהות במקום העבודה, החברה צריכה להעביר בזהירות כאשר בוחנים אשראי דיווח. במקרה הזה אני חושב ש עמוס גלעד צודק במה בהוא אומר. מעשה אשראי דיווח הוגן מסדיר את פעילותם של אשראי דיווח סוכנויות. אשראי סוכנות דיווח לפי חוק זה, כל אדם או חברה להרכיב או מעריך האשראי הצרכני מידע כדי לספק האשראי הצרכני של צד שלישי דוחות. על פי הדו ח של חוקים האשראי הצרכני, להלן מספר פריטים אשר לא יאמר בדוחות האשראי הצרכני: פריקה או סדר הסופית של בית המשפט של פשיטת רגל של תאריך יותר מ 10 שנים לפני מועד ח האשראי הצרכני. הדרישות, המוזן פסקי דין יותר מ 7 שנים לפני התאריך של הצרכן אשראי בדוח.

לשלם מס שיעבודים האמור לעיל את הדו ח של יותר מ- 7 שנים מיום התשלום. חשבונות עבור אוסף או מחויב על רווח והפסד על-ידי הנושה מלפני יותר מ- 7 שנים לפני הדו ח אשראי. רשומות של מעצר, הגשת כתב אישום או הרשעה על פשע האמור לעיל את הדו ח של יותר מ- 7 שנים מיום פריסה, שחרור, או מבחן. כל המידע לוואי המופיע בדוח של יותר מ- 7 שנים. של ברירת המחדל במידע ממשלת ארה ב.UU. הלוואות לסטודנטים המבוטח או מובטחת ידווחו כי 7 שנים לאחר פעולה כדי לאסוף את החוב ננקטו נגד ערבים מסוימים. ישנם שלושה הלשכות הגדולות של אשראי: Equifax, Experian, טרנס יוניון. החוק הפדרלי מציין כמה זמן ניתן מידע שלילי נשאר דו ח אשראי של אדם. זה כולל תשלומים מאוחרים, חשבונות grantor האשראי שניתנו סוכנות אוסף וניסויים שהוגשה אדם בבית המשפט, גם אם הוא מאוחר יותר החשבון שולם. ליצור קשר עם סוכנויות האשראי Equifax Equifax אשראי מידע שירותים, inc. PO Box 740241 אטלנטה, GA 30374 לבקש את הדוח: 1-800-685-1111 לדווח על הונאה: 1-800-525-6285 באתר האינטרנט: Experian (TRW לפני) ת צריכה סיוע מרכז 2002 אלן, TX 75013 לבקש את הדוח: 1-888-397-3742 לדווח על הונאה: 1-888-397-3742 אתר: TransUnion מרכז LLC החשיפה של הצרכן PO Box 1000 צ'סטר19022 הרשות הפלסטינית לבקש הדו ח: 1-800-888-4213 לדיווח הונאה: 1-800-916-8800 באתר: אוסף של הסוכנות שירותים מציע לכם שפע של מידע על כיצד לבחור את הטוב ביותר עבור החברה שלך.

Comments are closed.