גן החיות של האדם

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על גן החיות של האדם

יש כל מיני סוגים של בעלי חיים מיוצגים בהחברות. הוא זיקית הופך לחלוטין בהתאם הראש; שור כי הוא בלתי ניתן לעצירה יש קירות; יען אשר מסתיר את ראשו בכל פעם הדברים הם חזק; העז בתוך כלי זכוכית, מי שאינו מכיר של דיפלומטיה; עד chupacabras, אשר מתייבש והורג אנשים שיש להם כמעט כמו העלה ארוכה של הפוסט. היום אני רוצה להתמקד שתי דמויות: את הפינגווין, היונים. שני הסימנים האלה באים למקרה המשך של המאמר של שקרים בשבוע שעבר. פינגווינים. פינגווין החברה הוא תו בעל כנפיים אך לא יכול לעוף. נראה אלגנטי מכיוון תג אנדה, ולכן נראה טוב-יותר מכפי שהוא באמת. תו זה להסביר את השקופיות כישורי הם מבולבל עם היכולות שלהם כדי לנהל קבוצות ולהפיק תוצאות.

הפגישות עם הבוסים שלהם, הוא מגיש מצוין. Power Point הוא החבר הכי טוב שלך כי זה נותן לך את הרכב האידיאלי כדי להפוך את המופע שלו; כל גרפיקה יפה, צבע, נבדקות ויודע איך לטפל בהם כך הם יכולים לגרום רושם טוב. מדגיש הטוב, רע, מסתירה את זה או מחליש אותו בין מידע אחר כך שהוא לא מורגש. הפינגווין לרטש את השקופיות במקומות הנכונים, למד אחד אחד, כמו המנתח קוסמטיים בצורה הטובה ביותר, מזקק אותם כך שהם נראים. אבל בסוף, איפור אתה אותם בפירוט שתוכל לראות כנערה להצביע על ריקוד בלילה.

אלקיים טיפוסי יש כל הצוות שלו עובד עבור מצגות. מפגש חודשי אחר שהופך היא פשוטה: מכין את המצגת הבאה. הכל סובב סביב זה, כאילו היה פוליטיקאי לא יישאר עדיין בפוסט שלו, לא מתכנן לפעול, אבל הפרסים קולות. מניע הראשי הוא הרגע של מגע עם הבוס; השוק, הפקה, רכישות, אוסף, תחרות, עד הלקוח חשובים פחות. העבודה מגיע ממקומות־הלינה לשרת אותו למטרות שלהם ומתרחשת רק עבור מה שהם יכולים לקבל, לא יותר. כאשר צוות איפוס, הכפופים – אלה לא ירמה אותם כמו ראשי – להישבע הולך פינגווין להגיד שלום, אבל הוא עדיין שם. משבר אנשים טובים בדרך כלל הולך, רע שהם להפעיל אותם, אך הם מחצית מזה eternalise, בדרך כלל הנה הפינגווינים. זה לא קל לתפוס אלקיים בעקומה, הוא חלקלק כמו העור שלה חלקה ורטובה. פלומה של Messenger-מ פעם בן מנהיגי שלח שליחים מנהיגים אחרים עם הצעות לפתרון קונפליקטים פוליטי או צבאי. אם ההצעה של יריבו, לא הנמען נהרג אותו השליח עם זעם; להיות שליח היה אחד המקצועות מסוכן ביותר של התקופה. היום הוא זהה: הריגת השליח. הארגון לא אוהב את אלה שאומרים את האמת שטוח בפשטות. אני לא מתכוון pessimist כל הזמן מכריז על סוף העולם, אבל מבקש הארגון יזרח דברים לא נעימים כפי התלונות של הלקוחות, בעיות משלוח מוצר איכות קרבות. הרמקול זהו מבודד, כאילו היה לו הדבר. הוא המפרקים הטוב ביותר של עסקים הם שבו כל ושיתף יצא ויסתכל, בערכת קלאסי של הקבוצה חושבים; זה מזה שבו כולם נעשה שותף לעבירה (אם לא ניתן לתקוף אותי במצגת, אני לא). לפעמים הבוסים, שכבר יודעים החדשות הרעות לא יתקבלו בברכה, המשמש כפופים מנוסים פחות כך הם מציגים נושא קוצני ומורכב ולראות אם הוא נדבק. אם לא תדביק, יכול להיות קורבן זה רוקי. כמו כל דבר, יש חריגות; הנה סיפור על מוטורולה של לפני כמה עשורים. אחת מהמוסכמות של הרמה הראשונה של ההנהלה, לכולם היה שמח. זה היה אולם גדול ומבקש כמעט בסוף האירוע מנכ ל מחייך: ובכן, עוד משהו?. ומעלה יש בסוף השורות, מנהל יד ומעמדים שלו. כל העיניים הצביע לו עד שהוא אומר: כן, אם יש דבר אחד נוסף: איכות שלנו גרוע (מסריח). התגובה שלו אחרי שתיקה כבדה באודיטורים במוחם של רבים הם תהו: כיצד מעז לשבור את רוח שמח? כיצד הוא עושה של spoilers אירוע ציבורי אז ככה? מדוע היה החבל הצוואר? מנכ ל, רחוק מלהיות לתלות אותו אתה מצוטט אותה למחרת, הם דיברו במשך שעות. תקרית זו הייתה זרע מה בינלאומית שידוע Six Sigma (כמעט אפס ליקויים) התכנית של מוטורולה, אותו סיים אותו לאחד הליגות הגדולות ולהפוך אותו החברה מצטיינים. החדשות הרעות הן לא מקבלים בארגונים בינוני; הם מכסים, מוגנות, שהם מסלפים. רק עד הופך להיות משברים הם מטופלים. Rosabeth מוס קנטר, הרווארד, הוא נמשך קשה נגד ההנהגה של האמירה שוכב מנהיגים רעים נוטים להקיף עם עלוקות (חיה חברה אחרת) מוקדש לדמם החברה, ולנצל אותם בסטטוס קוו, לכן מבקשים לשמר אותו, כמו גם מקום. התרבות של שקרים, exaggerations, underestimates, השמטה, אמיתות, צריך להיות מותקף. זה נכון כי לעתים נדירות יש אמת אחת אבל זה גם כמובן, שיש לחפש עם כוונה לשים אותו על השולחן, לדון בכך, לנתח אותם, להתמודד עם זה. אם זה לא נעשה מגיע הזמן כבר לא חברה טובה או פשוט ימותו. חוזר שלי סגר בשבוע שעבר, אנשים רק על-ידי שואל: מדוע אף אחד לא אמר שום דבר? כדי ששיחק לך את זה? כיצד מותר זה אחרת?

Comments are closed.