ברשת העסקית

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ברשת העסקית

מיליוני בני אדם להקים עסק, בתקווה כי הם יכולים לעמוד על עצמאות. ואיפה זה, זו עצמאות. אנחנו יותר ויותר בני ערובה של חוב (הלוואות) דירות להשכרה, עבור טובין ושירותים …. אין אחד אדם יכול לטפס לבד. תמיד צריך מישהו אחר שם, מי מקשיב אפילו את המחשבות שלך, הרעיונות שלך שומעים. הרבה אנשים אומרים, הם אומרים כי הם הצליחו להשיג … אבל משהו תמיד קורה, מישהו נפגשו. רמי לוי בהחלט מביע דעה מלומדת.

ואם כל זה בעצמו, זה 10-15 או 20 שנה. אז אין לך שום זכות למשפחה. זה לא יהיה לה! תשאלו מדוע – התשובה או להופיע יקירכם יעזור או לעזוב, לא רוצה לחכות חיים טובים. מתברר כי שוב אף אחד. כאן! לא פתגם רץ עם גינה יפה באוהל.

בהתחלה עלינו לדחות את העסקה. מבחינה זו, הרשת בהחלט רווחית יותר תמיד, יש מי ידחוף, והוא יהיה לפקח, לא משנה מה היה במקום ולהתקדם. ואכן, רשתות אלא אם כן אדם הוא עובד בתחתית, אתה צריך לעבוד יותר, והתוצאה היא פחות כאן לעזרה, מה אנשים קמו על רגליהם. אחת הבעיות של רשתות – עצלנים, הם לקלקל את המוניטין של המערכת כולה. במשך זמן רב אומרים שזה רקוב המערכת, אשר מבוסס על הונאה. כן זה אולי נראה כי מתחיל יותר קל לעבוד. זה לא בסדר! כאשר יש לך שפכו לתוך הצוות הקיים, אנשים כבר יש לי רעיון של המוצר או השירות, יש את הניסיון או שמעתי על המוצר. אז זה לא יקרה בקלות או לא התחלה ולא סוף. לרשת אין סוף. לפעמים במהלך הדעיכה, אבל חסר כל ניצוץ של מה היה כל להתחיל. למה אני בא עם מחשבות כאלה, אני עכשיו קרוב לעשות Intway, וכמובן הרבה קשיים. תראו את אתר האינטרנט האישי שלי ולראות מה אתה יכול ללמוד בזמן קצר בצוות אני יכול למצוא על סקייפ: markiza1114 שלך * נטליה.

Comments are closed.