בניית בית

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על בניית בית

אבן על אבן, במהירות עושה את זה. משהו כמו, חשבתי כפי ישבתי לפני תכנון הבית שלנו. בקרוב, המשפחה שלי, אני, כך פרנק בעלי והבן שלנו מרווין, רצה לחיות שלנו „4 Waenden“. אנו העדיפו Massivhaus. הוא כולל חלקים טרומי, אחד בכל פעם להניח בקרקע. הם מוחזקים על ידי בטון מיוחדות, החזקת לאורך המבנה כולו.

אנו התעקש מלכתחילה, הבית שלנו כל כך כדי לבנות לנו לחסוך אנרגיה יעילה ככל האפשר. לאחר מספר דיונים עם החברה שלנו, אנו העדיפו היישום של אנרגיה נמוכה הבית. שיטות אלה נמצאים בשימוש, בידוד מסוים, אשר להפוך אותה ההשקעה חיסכון באנרגיה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רמי לוי. לאחר הורה חברים שלנו ונתן בסדר, אנחנו החלו כבר להתמודד עם הפנים. אנו חלם כבר ההגעה חיכה זמן רב אך המציאות השיג במהירות אותנו. הקשיים בייצור, מזג אוויר, בוני אמינים vermiesten לנו יותר ויותר house בניין.

אנו שרדו זמן זה. בשלב מסוים, חברים שלנו הועברו, אפילו את הרעיונות שלנו לפי. פועלי בניין היו מונפשים לאחר מספר השיחות הראשונות עבודה מהירה, מזג אוויר גרוע, מה היה לנו באמת כל השפעה, היה בניגוד כל הציפיות, אבל אפילו טוב יותר. עוד מידע על צחי מלאך ניתן למצוא באינטרנט. לבסוף, היינו במעטפת הסופי שלנו ומבקשים אנו היתה שוב את לוח השידורים שלנו. השאר הלך מכן גם מאוד לתקן. הכל נעשה כאילו מן הקסם בתוך רצפות דלתות, חלונות, זמן קצר מאוד. כעת, אנחנו גרים בבית החלומות שלנו. בחירה טובה שלצערנו לא היה למרות כל עיכובים, ההחלטה שלנו כדי לבחור של Massivhaus.

Comments are closed.