בניין מכירות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על בניין מכירות

בבנייה הינו קומפלקס של אמצעים המכירות, לאחר שבוצעו כי עובדי חברות להוות בסיס לקוחות קבוע, להגדיל את ההכנסות באמצעות מכירות חוזרות. על ידי אימוץ מידה מסוימת ניתן לחזות צפוי התוצאות. בעסקים, מכירות הבניין יהיה מדויק יותר לקבוע את הצרכים של כל לקוח פוטנציאלי, איזה מוצרים או שירותים ספציפיים לחברה שלך הם זקוקים, כדי להוכיח ציות מלא עם לענות על צורכי הלקוחות. על ידי מכירת הבניין, אתה תהיה מסוגל יותר לחשב במדויק את הרווח האפשרי משיתוף פעולה עם זה או אחר שותף עסקי. תמצא לא רק לקבל מידע מלא יותר על כל המכירות, אבל גם יכול למעשה להשוות את יכולותיהם עם פוטנציאל חברות יריבות. מכירת בניין תבנה קשרים חזקים עם חברות שותפות. ישנם חמישה פריטי החיפוש למכירה, בניין הלקוחות הפוטנציאליים, לנתח את הצרכים שלהם במוצר שלך, לעבוד ולפתח הצעות כדי לסייע ללקוחות לקבל החלטות הרכישה ליצור את התנאים מכירות לחזור.

שלב ראשון: החיפוש אחר הפוטנציאל מנהל מכירות לקוח בשלב זה של עבודה מחפשת באופן פעיל הלקוחות זקוקים למוצר או לשירות, מחפש משאבים נוספים בעבודה עם לקוחות קיימים, מגלה את היתרונות הטובין המוצעים במוצר זה לפני חברות מתחרות. לפני מנהל המשימות לא פשוט ללכת הלקוח המיועד, אלא גם להחליט על מי מטעמה, אשר יהיה שימושי בסיום עסקה. דרכים למצוא לקוחות מגוונים. סקר בטלפון מחזיק ירידי סחר וסמינרים, וחברות חיפוש באמצעות האינטרנט, שליחת חומרים שיווקיים. שלב שני: ניתוח של צרכי הלקוח הזדמנויות כדי לספק את החברה שלהם בשלב זה אתה מחשבת את אומדן העלויות וההכנסות תוך כדי עבודה עם הקונה מסוים, והוא בוחן את היכולת שלך לעמוד שלה הצרכים.

כדי להבטיח איכות גבוהה חישובים מנהלי מכירות חייבים להיות מסוגלים לזהות נכון צריך מוסתרים האמיתיים של הלקוחות. אבל המשימה העיקרית – כדי במיומנות להסביר ללקוח, מה שלך מוצר או שירות היא המתאימים ביותר לצרכיו, ובכך לעודד לקוח פוטנציאלי עבור הקדמה יסודית על ההצעה שלך. שלב שלישי: פיתוח מטרת ההצעה העיקרית של שלב – מקצועית כדי להראות ללקוחות פוטנציאליים את היתרונות של שיתוף פעולה עם החברה שלך היא על ידי עריכת תוכנית עבודה מפורטת עם הערכה חובה מערכן. במקרה שיש מספיק בחיים עיצוב מורכב עבור הלקוח יהיה חשוב מאוד אם אתה לוקח על יישום מלא של התוכנית שלו. זה יאפשר לו באופן משמעותי לשמור על מזומנים, על הזמן, מבלי למשוך שותפים מיותרים. לקוח פוטנציאלי מפחית את מספר החברות למינימום והמשך מחקר מפורט יותר של הצעות יש עניין אותו drugih.Zdes יותר של עובדי החברה צריכים את היכולת להראות ללקוח אתה באמת מסוגל לבצע את כל ההתחייבויות שנעשו. כדי ליצור תנאים נוחים לשני הצדדים יש לתאם תוכנית מכירות של טובין או שירותים. שלב רביעי: המטרה הסופית של שלב קבלת ההחלטות יהיה חתימת חוזים מבטיח רווחים עבורך ועבור הלקוח שלך. הנה, מתוך עובדי החברה צריכים תשומת לב, סכנה גדולה לאבד לקוח טוב, לא על ידי הולך על ויתור קטין. או, לחילופין, להציע מבחינת נדיב בקלילות, כמעט הכחשת החברה יתרון אפשרי של העסקה. שלב חמישי: ביצוע מכירות חוזרות לאחר כל התחייבויות זה הגיוני להציע לטווח ארוך שיתוף הפעולה. עובדים צריכים להבטיח פעולה רצופה של טובין או שירותים. הלקוח, אשר יהיה מרוצה עם עצמו ועם הסחורות aftersales שירות לא רק לפנות שוב, אך גם יגרום לך פרסומת טובה. GBC הגילדה יועצים עסקיים

Comments are closed.