במקומה המפורסם

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על במקומה המפורסם

חוזה BRECHNER הוליווד, מקום עליה לרגל עבור מיותר, יש מעריכים המוזר של insubstantiality רוצה להתעלות מעבר לקבוצת. בין אלה אשר משתוקקים פרסומי גדול הוא ריצ'רד גיר, אשר נסע במונית למנגואה כאשר דניאל אורטגה שלט עם התנועה Sandinista, כדי לברך אותך על השינויים יפה הגיע לשיאו מותו של עשרות אלפי Nicaraguans. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל במדיני בטחוני במשרד הביטחון. הסנדיניסטאס היו קומוניסטים, גיר שמח מאד לראות אותם בכוח. Contradictorily, באותו זמן בו שיבח אורטגה, הוא נהג שלמה ארנה לתקוף הקומוניסטים הסינים על-ידי כיבוש טיבט. ואת actorcillo יכולה להסביר מה פילוסופית ההבדל בין של הדיכוי הקומוניסטי הסיני Nicaraguan אחד? פוליטיקאי הדור החדש הסוציאליסטי של הוליווד אחר הוא שון פן, פציפיסט רועש אשר תקפו באלימות צלם, מי לוקח אקדח טעון אל מכוניתו. השחקן הלך לקאראקאס להיפגש עם הוגו צ'אבס עם מי הוא משותף שעות confraternales רבות, כדי להפנים את פרטי הרפורמות מרהיב אשר יגרום ונצואלה מעצמה עולמית. פן הוא אויב בוש ונחרצת פרוגרסיבי, כמו רוב אמני קולנוע, המודיעין שאת מגישה ללמוד את הקווים של סצנה, לבחור מעצב הפנים המעודן ביותר של בוורלי הילס, squandering כסף על הכונן של הרודיאו.

השחקנים טובים לפרש את חייהם זר, אבל כשמדובר נניח משלהם, העולם האידילית שלהם כרוכה עם דרמות מעוות, נוירוזה המגונות, לטירה עם דמותו אטרקטיבי מוקרנת על המסך. תמיד בחיפוש אחר הסיקור התקשורתי, הם בעיקר בענייני סוג מאלו שמבינים מעט או כלום, בזמן המסוכנים ביותר של מלחמת האנושות אילו חי טבעה גלובלית גרעינית. נראה כי הכוכבים רק להבחין בין החבר'ה הטובים הרעים בסיפורת, אך ניתן שלא להבחין בבירור את גיבורי על פי נבלים על המציאות. כדי להיות מוערך על ידי קהל עצום שבו המבהיק עם יופי או histrionics שלו, יתר על המידה להשפיע בתוך חשיבת יחד. נעמי קמפבל, מעולה, טמפרמנטים, ידוע על המראה ונחיתה כמו נטו בקרב עמיתיו, מי לא לאבד את ההזדמנות כדי ללעוג בגלוי אי המוח, בסביבה זו אינה נוספת, נדהם עם צ'אבס ב- tournée היום שלו על-ידי ונצואלה. מסוכן יותר מאשר שחקנים ומודלים, הן יוצרות כמו מייקל מור, מיליארדר הקומוניסטית עם מראה של עובד מי שונא את ארצו, אך מעולם לא יחיה בקובה.

תעמולה מייצרת fantoche לא נעימים על-ידי ניצול של החופש אשר היה לא בכל המדינה הסוציאליסטית מעולם המטאל ומפיק כזה בוויסות נגד ארצות הברית, אוסאמה בן לאדן בשמחה נותן פרס. סטיבן ספילברג, איש שאוהב את האנושות ללא מלא מי ביצע גם את הסרט הפוליטית שלהם, אשר מנסה להיות הוגן וחסר משוא פנים עם הקנאים איסלאמיות, אשר נרצחו הספורטאים באולימפיאדה במינכן אחד על מעשי ההיסטוריה הידועה ביותר לשמצה, ממוקם בממד אחר. מעולם לא פשע בדומה, האולימפיאדה, סמל של שלום ואחווה בין העמים טובל בדם, אך עבור ספילברג אף אחד לא היה אשם על שום דבר, הם היו קורבנות, הסכסוך במזרח התיכון הגיח המוחלט דבר. הבעיה של המפורסם בעסקי, אשר בדרך כלל לשחות במים רדודים, רוצה לרצות את כולם, בעקבות אופנה דקדנטי הנוכחי, כיום ישנם שמאלנית, היא כי יש להם יותר מדי כסף, הגורמת להם רגשות אשמה. אולי הם מאמינים בצדק – הם לא מגיע מזל כזה. חוסר עקביות הרסניים שלו משמש תמיכה תמריץ אויבי הדמוקרטיה, אשר השימוש בהם כדי להצדיק את משטר אוטוריטרי שלהם, bellicosity שלו והרצון שלו להשמדה של המערכת. עלית הוליווד מצליח להבין את הקיצונים מבקשים לחסל דרכם של החיים, המדינה שלהם ואת התרבות שלהם, הכוללת גם את סרטיו שלהם תלבושות סקסיות בתחתונים. m

Comments are closed.