ביטוח תאונות ילדים

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ביטוח תאונות ילדים

הוא מדהים מפחיד באותו זמן. יותר מ-20,000 תאונות מתרחשות מדי יום ב גרמניה. באפשרותך לראות מחקר זה כך (סטטיסטית) כל האזרחים 11 סובלת תאונה בשנה. מי שהוא מסתמך על החוויה ביטוח תאונה סטטוטוריים במהירות אכזבה גדולה. ביטוח תאונות סטטוטוריים הוא רק עבור תאונות בעבודה, בבית הספר או בגן.

מי הוא קורבן של תאונה כך בזמן חינם (לדוגמה, בספורט), ניצב שם ללא ביטוח. סוג מיוחד של ביטוח מייצג את “Unfallversicherung עבור Kinder”. למרבה הצער, ילדים מכוסים רק בגן או בבית הספר דרך ביטוח תאונה סטטוטוריים. אבל רוב תאונות בקרב ילדים קורה לא בבית הספר, אך בזמן הפנוי. מחקרים הוכיחו כי ילדים מכוסים בסביבות 80% מהזמן שלהם ולא על ידי ביטוח תאונה סטטוטוריים.

עובדה זו היא עדיין מעורר דאגה לשקול, הילדים מועברים סיכון גבוה יותר 11fach של תאונות כ למבוגרים. תאונה קשה של הילד זהה בדרך כלל עלויות והחלפתו גבוהה. יש להיות כמו פגיעה בחוט השדרה, לא רק את עלות הטיפול כסף ללכת. מבחינה כלכלית מורכבים יותר השינוי הדרוש תהיה עבודה –, בו מצויד הבית לנכים. לכן, כל הורה אחראי עליך להשלים ביטוח תאונה מיוחדים עבור הילד שלהם. זה אפשרי עבור כל ילדים או בני נוער מתחת לגיל 18, היא למעשה מכל העולם. התרומות הם לא רק יחסית נמוך, אך בנוסף גם עדיין החזרי מס. עבור אלו המעוניינים זמינות האפשרויות השונות של ביטוח. ניתן לסכם ביטוח תאונה עם הרובה אחורי משופר, כמו גם של ביצועים הנוסף (לדוגמה, התאונה לבית החולים מדי יום תועלת). לכל ההורים כעת לעשות השוואה בין השלב החשוב הראשון כדי לספק הגנה מספקת הילד שלה.

Comments are closed.