בטיחות מיטת שיזוף

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על בטיחות מיטת שיזוף

העובדות על הבטיחות של שיזוף המיטה מסובכים למדי. כמה פעמים שמעתם מישהו אומר "הוא לא בטוח לשימוש מיטת שיזוף", או "ייתן סרטן עור".? בהחלט, יש בעיות של בטיחות של שיזוף המיטה, אלא משהו עם השכל הישר יכולים לעשות הרבה כדי לשמור על בטיחות. כך מאפשר לך לקבל חלק העובדות על ניידות מיטות שיזוף. יש אנשים שהם לחלוטין עבור שיזוף מיטות גם כמו יש אנשים שהם לגמרי נגד. ולאחר מכן, כמובן, לא גדר מטפלות. אם אתה לא מאמין במיטות שיזוף, בסדר בהחלט שלהם. אם מיטות שיזוף הכת, כי לא משנה מה שאמרתי הם משמשים עדיין.

זהו המאמר הוא למי פשוט לא בטוח. אנו נעזור לך להישאר מחוץ לגדר של כזה או אחר. בעיה אחת שמעתי לעיתים קרובות היא דאגה לגבי סרטן עור. זהו סיכון לגיטימית כי יש לקחת בחשבון. לעולם לא יהיה זמן רב או לעיתים קרובות יותר מומלץ. אחרים עוסקים אודות הסיכון של מחלות מין או גרוע מכך, איידס או STD, ועוד.

האפשרות של חיוב על סיוע מיטת שיזוף הוא כמעט 0%. הוא פשוט לא אפשרי בגלל איידס מועבר דרך נוזלי הגוף לא יכול לשרוד מחוץ לגוף. ההזדמנות לרכוש אחרים חרקים, סרטנים, אבל לא אם תנסה עם שיזוף ויופי של מוניטין טוב שלא כראוי לנקות מיטות שלהם. לפני השימוש, ולבקש כי האולם של תוכנית ניקוי. אנשים חושבים כי אם לא צריבתם, ייתכן להם סרטן עור. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר ההתייחסות האמת וזו הסיבה לכך מיטות שיזוף, יכול להיות רק מסוכן אם לא נעשה שימוש. הסוג הגרוע ביותר של סרטן עור מלנומה נגרמת על-ידי קרני UVA, כאשר הוא overexposed קרני UV אשר אינך יודע, כי חשיפת יתר לקרינה אינו מתורגם סימנים כמו צריבה. אז אם אתה משתמש שיזוף המיטה לעתים קרובות מדי באפשרותך להגדיל את הסיכון. כאשר תשתמש מיטה של שיזוף באפשרותך להשתמש חליפה של אמבטיה, מכנסיים קצרים, תחתונים או לעבור מעור. רק זכור, אם תלך אזורים אלה לא שנעשה חשיפה, עור כך תהיה לך פחות זמן כדי להקליט ופחות זמן כדי לגרום נזק לתאים עמוק קרני UVA. כמה פעמים שמעתם כי צלי שלהם איברים פנימיים באמצעות מיטת שיזוף.? זה פשוט לא נכון. אין דרך ניתן לבשל את גופם עם מיטת שיזוף. רק יוצאים להפגין הם לא מאמינים לי מה. עליך להיות בטוח תמיד על העיניים שלך בעת שימוש בהסגנון הנכון של משקפיים. אם לא תעביר את הכוסות המתאימות עלולה לגרום נזק חמור לעיניים, באפשרותך אפילו ללכת עיוור. גירוד זה מתרחש לאחר שימוש מיטת שיזוף הוא בדרך כלל התוצאה של עור יבש או יכולה להיות אחת, מאחר והם הרגישה. Photosensitivity יכול להיגרם על-ידי אתה לוקח תרופות, או בדרך הטבעית שהעור מגיב. החל כמות נדיבה של moisturizer אם התנאי הוא כי עליך להפסיק להשתמש המיטה. בניגוד צלקות מה שמעו לא כך הטוב ביותר על מצע של מה יהיה שיזוף. רוב הזמן רק תשנה הצבע מעט אם בכלל. מצלמות שיזוף הם דרך מהירה וקלה טאן. הם הם מילוי הגדול במציאות השמש בחודשי החורף, הם פיתרון טוב למי אין למצוא זמן לצאת בשמש, אך ברצונך לשיזוף. מצלמות שיזוף גם הם לטיפול באנשים הסובלים קרב מוכחת. השכל הישר יעברו דרך ארוכה כדי לשמור על מראה עם טאן הזהב מפואר ובטוח! Stacener MD הבית של מיטות שיזוף משמש לקוחות במשך 20 שנים, מתן מידע חשוב לשמור אתה בריא ויפה. נא לבקר אותנו ב

Comments are closed.