בוודאי לא סובלת מנדודי שינה?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על בוודאי לא סובלת מנדודי שינה?

נדודי שינה יכולים להיות מאוד עדין, לפעמים אנחנו יכולים להשפיע על אלא אם אנו מבינים. הוא מוצג דרך תסמינים שונים, יש להתייחס כך נוכל להחזיר את החיים שלנו מלא באנרגיה. כשאתה חושב על נדודי שינה, בדרך כלל שעולה בראשך דמותו של מישהו שנותן פניות רבות במיטה, לא הצלחתי להירדם. או שאתה חושב שאדם יושב מול הטלוויזיה עד מאוחר בלילה, צופה בתוכניות שמישהו לא שפוי. אולם, לפעמים, נדודי שינה יכולים להיות מאוד עדין. כלומר, את עצמך (או שלך) יכול לסבול מנדודי שינה מבלי אפילו לדעת את זה.

אז בגלל נדודי שינה לא רק מונע שינה, אבל זה יכול גם למנוע. אתה תנוח טוב, לטעום כשתגיעי סוף סוף ללכת לישון. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסתכל כדי לראות אם תוכלו למצוא סימפטומים מסוימים של נדודי שינה כדי לבדוק אם אתם סובלים מהפרעה זו נפוצה מאוד של שינה. דברים מסוימים כי אתה צריך להיזהר הסיפטומים של נדודי שינה כוללות: תחושת עייפות אפילו כשאת חושבת שישנת יותר מאשר מספיק; שינויים מצבי רוח פתאומי; שינויים בתיאבון; ואחרים. אם אתה במצב רוח רע כל הזמן, אתה מרגיש עייף לאורך כל היום, הם יכולים להיות תסמינים של נדודי שינה. אתה מאמין כי אתה ישן כל הלילה. שר התחבורה בהחלט מביע דעה מלומדת. אבל במציאות, מה שקורה הוא שאתה פשוט שקרן בעיניים עצומות.

כאשר אתה ישן, אתה לעבור רמות שונות של מודעות. שינה עמוקה היא, מה שמשאיר את התחושה של מנוחה בבוקר שלמחרת. עם זאת, אם להראות תסמינים של נדודי שינה, ניתן את זה אתם לא משיגים אותה רמה של שינה עמוקה. להיפך, אתה יכול שתשארי על הגבול, אבל תמיד ברמות שינה קלה, זה משאיר אותך עם תחושת עייפות אפילו אם תשני למעלה מ- 8 שעות. הסימפטומים של נדודי שינה לא צריך לקחת בקלות דעת. במקרים רבים, הרופא שלך יכול לעזור לקבוע מה גורם נדודי שינה שלך ולעזור מאי, עם קצת מזל, כדי להקל על זה. אולם, אם אתה לא יכול לעזור לרופא שלך, ואתה עדיין מראה סימנים של נדודי שינה, הלך לראות מומחה לשינה. A מומחה שינה יפקח אתה בזמן שתישן. כדי לראות אם אכן יש לך נדודי שינה. שלב זה צריך לקחת רק אם אתה עדיין סובלים מנדודי שינה, אין לי שמץ של מושג מדוע. פעמים רבות, הסיבה היא ברורה מאוד ויש לך רק לחשוב קצת כדי להבין. אם התזונה שלך או כל דבר אחר שאתה עושה, למשל לא חוקי בסמים גורם נדודי השינה שלך, אלה חייב להיות מחוסל לפני הולך לרופא. השינה חשובה, אז אם מפגין תסמינים של נדודי שינה, לנסות לגלות את הגורם לאבד שינה וליהנות באופן מלא את חייך. טרי רוברטס הוא מתרגם מקצועי, בלשן, עם מגוון רחב של תחומי עניין. כדי לברר פרטים נוספים על נדודי שינה, בקר באתר האינטרנט שלהם:

Comments are closed.