באמצעות פייסבוק עבור קבוצות עסקיות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על באמצעות פייסבוק עבור קבוצות עסקיות

לאחרונה ליצור קבוצה מתמחה העסק בפייסבוק; נדמה לי שזה היה חשוב ליצירתו מסיבות שונות, לפני המסביר אני בוא יחד קצת יותר על תופעה זו, של קבוצות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אי.די.בי. כדי להבין שימוש מסחרי, הופעתה של הכללית של כל מיני קבוצות כגון אלה הקיימים כיום, אנו חייבים לדעת כי בהתחלה, פייסבוק, היה רק חברתי ברשת שבו המשתתפים אלה אקדמאים כמה שהם רוצים לראות קצת מעבר חייהם תלמידים, לחפש תחומי עניין משותפים, תחביבים, להרחיב את מעגל החברים. בקרוב מאוד התלמידים באותה אלה המבקשים שלהם להקות מועדפות או למי שייכים קבוצות ספורט, הבין את כוחה ייצג את קבוצות בתוך פייסבוק והחל לארגן את עצמם ואפילו מחאה. כיום רשת זו יש כבר מבונאמים, ובכך יש נסקה מאות קבוצות בעזרת ערכות נושא שונות. לדוגמה ה-CIA משתמש הקבוצה שלו ככלי לגיוס, לחברה האנושית היא באמצעות פייסבוק כדי להעלות את המודעות ואת לגייס כספים, חברות כמו וול-מארט להשתמש בו כדי להגדיל את המכירות שלך ב- מיוחד, כגון: גב לעונה הספר. כפי שאתם רואים כאן, יש מגוון רחב של קבוצות ברשת חברתית זו, אבל השאלה הגדולה היא: איך אני יכול קבוצה בפייסבוק שלא להיות שימושי? באופן אישי אני ממליץ:-הגדרת המטרות שלך: לפני יצירת קבוצת אוד שלך עליך להגדיר המטרה שברצונך עם קבוצה זו. אתם צריכים לנתח דברים כמו למשל: זה מה טוב יותר? זקוק העסק שלך עכשיו? אני אחפש לקוחות או חברים?, וכו '. נקה מטרות ולנהל מועדים לממש מטרות, מאז חברי הקבוצות מטופלות הריבית זה אוד.

זכור כי הבסיס של רשתות חברתיות הוא לשמור על קשר רציף ויש דיונים ידידותי של העניין. (לעולם אל תנסו למכור כל דבר בתוך פייסבוק, עפיפון אין שגיאה אחי, אוד איזה חיפוש היא לייצר הראשונה קשר!) -את השם של הקבוצה: חשוב מאוד להגדיר שם טוב עבור הקבוצה שלך. זה הוא לא בחירה רעה לשים משלך אבל צריך לחשוב על זה הסכם טוב אל המטרה שהוא רודף אחרי. כולל, בכל מקרה, שם העסק שלך או את המוצר שלך כדי לזהות אותו. ולתת לו את אופיו של קבוצה מיוחדת. -קבוצות חברים: הוא לא בחירה רעה להפוך ידוע שלה קבוצה חדשה מצטרפת אחרים (עם בעיות הקשורות) עם עוד חברים יש זמן רב יותר של הקיום, זה יעזור למשוך חברים חדשים ממוקד עבור הקבוצה שלך. למנוע דואר זבל להשתתף עם תרומות כך שרואים בה מידה גם בתוך הקבוצות האלה, לשפר יחסים על שיתופי פעולה עתידיים.

?-קידום: אם תשתתף בשני חללים בתוך פייסבוק בטוח שם או תמיד מצטט מקור של הפניה לקבוצת העסקים שלו. אם יש לה אתר אינטרנט, בלוג, או שלהם תורמת קשר דרך הקבוצה שלהם או להשתמש בו בתור תמיכה עבור הלקוחות ואנשי העתיד של המערכת העסקית שלה באותו העסק. . שמור את המשוב: מאפיין מהותי של הרשתות הוא כי עלינו ללמוד תקשורת בתור כלי של העסק, חילופי דעות ורעיונות, לא תשכח התרומה של חבריה הוא מאוד שימושי לכל מטרה, להפוך אותם האנט ולהכריז על דעותיהם מענה להודעות, משתתף באופן פעיל. -סקופ הקבוצה: אם אתה משתמש בקבוצה שלך כדי ליצור קשרים עסקיים אל תשכחו לתת את firstfruits שם, חברים ירגישו כי הם לומדים החדשות של אתר האינטרנט שלך, את הפרויקטים שלהם, את העתיד, רק על ידי להיות שם. הקמת שמערכת מידע זו דרך קבוצות עשוי להיות אפילו יותר מועיל, כאסטרטגיה, אם למשל לא כל החברים הם משתתפים פעילים בעסק שלהם או אינם מנויים לידיעון של אתר האינטרנט שלך. ובכן אני חושב שהם מאוד מעניין נקודות ליישם עם מעט של מסירות שיעשו redituaran תועלת כלכלית אבל יותר מכל, את כל-כך לראות אוד ואת העסק שלך בתור אנשי מקצוע ומומחים בנושא זה מביא יחד בתוך פייסבוק. זכור, כמו שאני תמיד אומר: להפוך זרים חברים וחברים לתוך הצלחות הלקוחות (לא לאחור)!!

Comments are closed.