אתה יכול לעבוד תחת לחץ?

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אתה יכול לעבוד תחת לחץ?

אבל זה עבודה תחת לחץ? כפי שאתם יודעים יש שני סוגים של לחץ אחת טובה, את השני לא כל כך טוב. הטוב: ב אשר החברה מעניקה לך המטרה להשיג, יחד עם כלי התקשורת שביקשת מהם. הרע: ארגון רוצה לכסות את ההפרעה, את תחושת הדחיפות, עם הזמנות טינו, מחוץ לוגיקה. דוגמה: אנחנו צריכים 10 אנשים להגיש, אזור דחוף.

זה צריך להיות מחר. שאלה: אתה אתה יכול לעלות בקנה אחד עם דחף? זה תלוי ביכולתם בתגובה הישיר, המגבלות של קורים. סדר. אם למרות זאת אדם זה עונה לו: אני רוצה את זה על אתמול. מה היית?… התוצאה היא נתיב הלחץ בעבודה.

אני רוצה אותו אתמול אזכור מתח. מה זה?. . זה מענה לא מתאים למצבים בהם יש נשקים נאותה להתמודד איתם. התגובות של טבע רגשי, פיזיקה, ואפילו התנהגות ליווי תגובה המסכן הזה. כאשר ilogico הוא קבוע כאשר מחליטים הופך נשק מוגבל ומשאיר אין עבודה: מנהל מקבל חוזי עבודה לאישור שלהם, הם יותר מ-200. להעסקת Perua חוזים חייב להיות לחתימה נגדית של משרד העבודה המרבי ועד השנה החמש עשרה יום, למנות את שלה חגיגה. ההנהלה יודעת את זה, וצפויה החלטתה לחתום עליהם עד היום האחרון. אתם עשויים לחשוב כי זה מצב מיוחד, זה לא כך. . זה הרגל רע… כבר תחתמי, בבקשה remitalos למשרד. אם ביום האחרון סימנים אותם בבוקר, עובר יצאתי לצהריים ולעזוב את העוזרת שלו עם עצבים של פונטה (להציג אותם לאחר תאריך זה גורם קנס מינהלי עבור כל חוזה). לא להזכיר את זה הוא סיפורו הוא העובדה הזאת מראה על קצה של עבודה תחת לחץ. איך לשרוד את מות הקדושים? קיימות מספר אפשרויות, של החלפת מקום עבודה (אשר בהחלט יכול לעשות) כדי להחיל כמה אסטרטגיות שיכולות לסייע לך, לדעת המדיום בו הוא עובד. אני לחלק פנימי וחיצוני. כדי לראות אם באפשרותך להחיל אותם. אסטרטגיות פנימי נגד עבודה תחת לחץ 1.-להעריך את הסביבה שבה זה עובד, בידיעה המודוס אופרנדי של המנהלים. כי יהיה לך חלופות פעולה. עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. 2. הגדר שלך בעבודה השוטפת, כך שיש לו זמן חופשי יומי. הזמן החופשי הזה. ככל שאתה יכול להשתמש כאשר הבוס שלך רוצה לעשות אתה לעבוד תחת לחץ. 3. לחפש עזרה בבית חבריו. מבקש עזרה. לא רע, הדבר הרע הוא רוצה לעשות את זה לבד. . אתה לא סופרמן… זוכר: קפטן אמריקה כבר מת אסטרטגיות חיצוני נגד עבודה תחת לחץ 1-תרגול מדיטציה: הוא לא בדיחה. זה יעזור להוריד את רמת הלחץ. 2. להתאמן ספורט: האם עדיף על איש קשר אחד, אשר יסייעו לך להוריד זעם מצטבר כל כך. מרגיש שהחיים טובים. 3 להקדיש יום שלם למשפחה שלו בלבד: לעזור להתנתק מהעבודה. כאן לא עובד טוב שיטות עבודה, כי יש מושג כזה בעבודתו. ובכן Alimentecese 4: זה חייב להיות בפיקוח של nutricionistaa זה לא בדיאטה לפי דעתם או של אישתו. 5. מטפחת חברויות: חלק קוראים לזה רשת של השפעה, של רשת זו היא ראש הבוס הכי טוב שלך. בסופו של דבר אם אתה בוס אל תבלבל את המונח תחת לחץ, לעבודה שלה אנשים תחת לחץ. האקלים עבודה מטושטשת, ומשפיעה על הפרודוקטיביות בטווח הקצר. אם אתה הוא כפוף; למצוא את החלת חלק האסטרטגיות חשוף. אם הם משולבים טוב יותר. הם לעזור לו… תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית, administraciond וחברות.

Comments are closed.