ארה ב ממשיכה לגדול, הביקוש מכוניות גרמניות

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על ארה ב ממשיכה לגדול, הביקוש מכוניות גרמניות

בחודש אוגוסט בשנה שעברה, יצרניות גרמניות כל השיגו צמיחה במכירות במהלך בשוק ארצות הברית מכריע עבור עצמם. בזמן מרצדס, BMW, פורשה, גידול זה לפעמים היה גדול מאוד, מכירות רכב הגדולות באירופה אוטומטית דאגה בחו ל סירב. כפי שדווח ב שלישי דאגה DaimlerChrysler, השוק הגדול ביותר בעולם בחודש אוגוסט הוא הצליח למכור 20 980 של מותג הרכב המפורסם שלו מרצדס-בנץ, ובכך מגדיל את הצמיחה במכירות ב- 1.8% וב -את התוצאה באותו זמן שיא עבור החודש הקיץ. יצרנית מכונית ספורט פורשה הצליח למכור בארצות הברית באותו חודש, 2548 авто (עלייה ב- 6%)-הסיבה העיקרית לצמיחה זו הפכה הופיעו רחוק בתוך שנה במרץ 2007 בשוק קאיין החדש, המכירות אשר גדלו ב ארה ב 21%. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת . BMW נמכר ב אוגוסט 30 639 מכוניות BMW ומותגים מיני כי 19.3% גבוה יותר מאשר לפני שנה. האשם העיקרי היה ההצלחה דגם מיני, מכירות של שקם על ידי יותר מ- 25%.

הרבה יותר צנוע (6.9%) התברר להיות רווח של יישום רכבי שטח. מכירת avtostroitelem פולקסווגן האירופי הגדול ארצות הברית okazazalis מינור, גדל רק 5.5%, 21 655 היחידות התייצבו החשש. באשר יצרניות הרכב האמריקאי, התמונה פה גם די מוטלי. ג'נרל מוטורס השיגה צמיחה במכירות של יותר מ 5 אחוזים, מכוניות 388 168. כפי שדווח ב- GM היה ביקוש גבוה במיוחד עבור רכבי השטח. לחץ כאן פרופ ליאור רוקח ומצא עוד . אבל המקרה פורד היריבה, לעומת זאת, היו חסרי חשיבות – נפח המכירות ירדה ב 14%.

השנייה בגודלה יצרנית המכוניות למכור במכונית שלהם בשוק רק 218 332 של ארצות הברית. בעוד 44 אחוזים פחות מכוניות נמכרו חברות ומעסיקים מתגלגל. לאחרונה, פורד עצמו ניסה לחתוך מכירות במגזר זה בגלל החשש הם היו בעלי הכנסה נמוכה יחסית. הדאגה הודיעה כי ברבעון הרביעי הוא עומד לייצר מכונית בצפון אמריקה ב- 6% יותר מאשר בתקופה המקבילה אשתקד, מביא את המספר שלהם עד 640 אלף. יחידות. למכירה הדאגה יפנית טויוטה ירדה בארצות הברית 2.8% למכונית 233 471. החשש הסביר ירידה זו אמון הצרכן היחלשות עקב משבר המשכנתאות. כל לעיל, כמו גם את התוצאות של סטטיסטיקות בבירור צמיחה במכירות חסרת תקדים ובארצות הברית זה הרכב הגרמני, אשר האפילה כל מתחרותיה.

Comments are closed.