אני חושב. אבל עדיין לא צומחים עושר!

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אני חושב. אבל עדיין לא צומחים עושר!

אז כבר לקרוא חושבים להתעשר ו יש לו הבנה אינטלקטואלית שמתפתח על פי מה שאתה חושב. המלון כולל רשימה של הצהרות על עושר, לדקלם אותם כל יום. עם זאת, יש כסף. עושר לא מופיע בשום מקום. מה הסיפור כאן? על פי היל לחדרי, אתה צריך להיות עשיר מלא עכשיו, אחר האמת? הנה הדבר האמיתי: אם אתה לא במודע על העושר, כל המחשבות, חיזוק נכון להביא את העושר הזה. מחשבות חיזוק רק פעולות שנדרש בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד.

אבל הם רק חלק הרצף של יצירת עושר. אם אתה לדלג על השלב הראשון, לא תגיע לשום מקום. אז, זה הצעד הראשון? להיות. כדי למשוך שפע, תחילה עליך להיות עשיר. אז אתה חושב על משהו שקשור עושר. אמירות המדוברת של עושר, מקבל מניות של עושר. אבל ככל שאוכל עשיר. אם אני לא? אתם לתהות.

שאלה לוגי, אבל מבוססת על הנחה כוזבת שיש לו עושר אין. יש לך עושר. זה פשוט לא מודעים לכך. בנית מציאות פיזית המונעת שתחווי את העושר. כל זה יכולה להיות מוסברת על ידי המדע של פיזיקה קוונטית. אז בואו נסתכל על כמה מושגים בסיסיים של פיזיקה קוונטית להסביר למה אני מתכוון. קודם כל, אתה בטח מודע לפחות ברמה אינטלקטואלית ברמה תת-אטומית, אנחנו, ו כל דבר ביקום זה אנרגיה. אנו עשויים מאותו החומר. הכל קשור, היקום הוא לא יותר מאשר אוקיינוס של אנרגיה רוטטת בתדרים שונים, אשר נותן האשליה של האינדיבידואליות. זאת אומרת, כי חוויתי את האשליה של הפרדה בין אחד לשני, עצמים פיזיים, עושר, כי החושים שלנו מפענחים את האנרגיה סביבנו איכשהו ליצירת המציאות הפיזית שלנו. במקרה הזה אני חושב ש עמוס גלעד צודק במה בהוא אומר. כל זה קורה המחשבות שלנו. אז, כדי לפשט את הדברים במהירות בזמן (עוד אשליה), דברים קיימים רק על ידי זה לצפות בהם. הופך את התצפית כי דברים קיימים. מבלי לצפות הדברים הם רק גלים האפשרויות של הקיום. פיזיקאים הם מסכימים על זה. האמונות שלנו מהווים מערכת אנרגיה חזקה מאוד בחיינו. האמונות שלנו לאפשר או לא לאפשר התנסויות מסוימות בחיינו, לרבות את העושר.

Comments are closed.