אני הולך להתחתן עם משפחה

Posted by adminRC in כללי | Tagged | סגור לתגובות על אני הולך להתחתן עם משפחה

בסדרת הטלוויזיה הנושאת העליות והמורדות, נקודות האור ואת ומטרדים במשפחה גדול שהוקם הוצגו די בבירור את הקהל. אחרי 45 דקות, המופע הסתיים עם סוף שמח, וזה כמובן לא תמיד המקרה בחיים האמיתיים. אם משפחה הכולל חדשה מתעוררת ממשפחות חלק שני, מאז לא הכל הולך חלק אז, כפי שאתה זה. בדרך כלל שני בני הזוג על פני תקופה של זמן חי לבד עם ילדיהם. הם שיחקו אחד על השני, מסודרים.

היו כללים מסוימים, אך למרבה הצער כל שונה בכל בית. עכשיו כולם עליך למצוא את תפקידו עד חדש או גם לקבל. למותר לציין שכי כאן הכל כאשר התיישבת שתוכל לעבוד בצורה חלקה. לכן זה שימושי אם, מעורבים כל בעלי התפקידים, חוקים משפחתיים חדשים באופן החליט. במיוחד בהתחלה שכדאי, באופן קבוע מפגשים, בו כל בני המשפחה חייבות להשתתף להראות חוסר שביעות רצון ועל השיחות ודיונים כדי לבטל. כל החתונה נסיבות כבר חצי מבוגר ילד חדש מקבל בבת זוג (או שניהם), לעומת זאת, יש את הילדים למשך הלילה שוב אבא או אמא חדשה. עכשיו, נדרשת הרבה סבלנות ואמפתיה.

מתבגר אפילו במשפחה גידול הילדים לא תמיד קל, עימותים מסוימים כבר פחות או יותר מתוכנת עם משפחה חדשה הכוללת המתעוררים. יפלו פעם ערכת יש לך משהו לומר לי. אתה לא אבי / אמי. כואב כמובן, אתה צריך לנסות אבל לא רציני מדי כדי לקחת את זה רק כדי לעשות את זה בפגישה משפחתית ולדון. נקודה חשובה היא עדיין, שלא לדבר על מטפלת את הנישואין ואת השותפות. הדבר יכול להתרחש בקלות על ידי ההמולה בימים הראשונים. . במקרה הזה אני חושב ש עמוס גלעד צודק במה בהוא אומר. נסה שיהיה ערב או סוף שבוע של זמן. ניסיון את עצמו או הילדים החדשים אחד נגד השני כדי לשחק, השותפים צריך להחזיק ביחד. כאשר הילדים מבינים כי הם ללא ספק במהירות שוכרים ניסיונות כאלה. אם מקבל מחזיר רגיל ואז אחרי כמה חודשים, יהיו אין הבדלים משמעותיים למשפחה רגילה. נראה אותך חייב לומר כי משפחה וכתוצאה מכך הוא משהו מאוד מיוחד. G. ויטמן, טקסט וגרפיקה לקשר טיפ: אם אתם מתכננים חתונה, תוכלו למצוא כרטיסי הזמנה התאמת תפריט, מפיות המודפס, תפריט לולאה וכן תוויות יין אישיות בדף הבית שלנו בחתונה.

Comments are closed.